POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Biuro sprzedaży biletów Zawadzkie - tu kupisz bilet online lub telefonicznie

zawadzkie
  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak Ukrytych Opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!

Bilety autokarowe Zawadzkie

Agencja Turystyczna Zawadzkie funkcjonuje również jako regularna linia autokarowa, oferując połączenia przede wszystkich między Polską a Niemcami.

 

Autokary Zawadzkie

 

Historia

Linia autokarowa Zawadzkie powstała w roku 1989. W pierwszych latach działalności funkcjonowała jedynie jako pośrednik w sprzedaży biletów autokarowych, zajmując się przede wszystkim organizacją wyjazdów dla klientów indywidualnych. Dopiero po pewnym czasie przedsiębiorstwo zakupiło własne autokary, dzięki czemu mogło zapewnić rzetelną obsługę i uniezależnić się od firm trzecich. Obecnie AT Zawadzkie to duży operator, posiadający placówki m.in. we Wrocławiu, Raciborzu, Tarnowskich Górach, Opolu i Częstochowie.

Połączenia

Autokary linii Zawadzkie kursują między czterema krajami europejskimi: Polską, Niemcami, Francją oraz Luksemburgiem. Klienci mogą za pośrednictwem firmy zorganizować również pobyt w hotelu, a także odbyć wycieczkę autokarową do takich krajów, jak Grecja czy Hiszpania, połączoną ze zwiedzaniem zabytków.

Bilety Zawadzkie - jak kupować?

Aby zarezerwować bilety na autokary do Niemiec lub innych krajów obsługiwanych przez przewoźnika, skorzystaj z portalu BiletyAutokarowe.pl. Znajdź odpowiadający Ci kurs dzięki wyszukiwarce połączeń, uzupełnij formularz zakupu i wpłać należną kwotę online. Już po chwili na Twój e-mail trafią bilety, które wydrukujesz na jakiejkolwiek drukarce.

 

Sprawdź również: Touring, Interbus, Autokar Polska

Czytaj całość

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym przewoźniku, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinie