POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Biuro sprzedaży biletów Wencel Tourist - tu kupisz bilet online lub telefonicznie

wenceltourist
Bilety autokarowe Wencel Tourist
 • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
 • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
 • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
 • Brak Ukrytych Opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!

Bilety autokarowe Wencel Tourist

Krakowska firma Wencel Tourist to przewoźnik istniejący od ponad 20 lat, oferujący przewozy autokarowe do Czech i Ukrainy. Obsługuje on przystanki w południowej części Polski.

Autokary Wencel Tourist

Przewoźnik korzysta z autokarów Neoplan, stworzonych z myślą o dalekich podróżach międzynarodowych. Wszystkie pojazdy są wyposażone w WC, klimatyzację, system wyświetlania filmów DVD i barek z napojami.

Przystanki Wencel Tourist

 • Przystanki w Polsce: Zakopane, Kraków, Katowice, Wrocław, Jelenia Góra, Kielce, Częstochowa, Radom, Puławy, Lublin, Chełm Lubelski.
   
 • Przystanki w Ukrainie: Lwów, Kovel, Włodzimierz Wołyński, Łuck, Równe, Żytomierz, Kijów, Złoczów, Tarnopol, Terebovla, Czortków, Kamieniec Podolski.
   
 • Przystanki w Czechach: Praga, Mlada Bolesław, Liberec.

Bilety Wencel Tourist - zakup online i na telefon

W serwisie BiletyAutokarowe.pl możesz kupić bilety Wencel Tourist w cenach przewoźnika. Kupuj telefonicznie: 71 724 23 77, jak i online, korzystając z całodobowego systemu rezerwacji. Wyszukaj kurs na trasie, która cię interesuje, następnie wybierz jedną z dostępnych ofert, wypełnij formularz zamówienia i wykonaj płatność przez Internet, a już po chwili na twój e-mail dotrą bilety gotowe do wydrukowania. Jeśli zamówisz bilet telefonicznie, wyślemy go pocztą lub zorganizujemy odbiór u kierowcy.

Bilety autokarowe dla firm

Oferujemy także wsparcie dla firm wysyłających pracowników za granicę i sprowadzających ich do Polski. Wyszukujemy i porównujemy wszystkie możliwości przejazdu, sugerujemy najkorzystniejsze rozwiazązania, rezerwujemy bilety i dostarczamy je do odbiorców. Oszczędzamy czas i pieniądze firm - nasze wsparcie jest bezpłatne, klient płaci tylko za bilet, zachowując prawo do wszelkich zniżek i promocji. Zapraszamy.

Sprawdź także: autokary Ibatur, bilety autokarowe Eurobus, bilety Marolines

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym przewoźniku, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinie