POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Biuro sprzedaży biletów Trans Service - tu kupisz bilet online lub telefonicznie

Trans Service
Bilety autokarowe Trans Service
  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak Ukrytych Opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!

Bilety autokarowe Trans Service

Polska linia autokarowa Trans Service oferuje bilety do Belgii, Francji, Włoch, Niemiec, Szwajcarii i Luksemburga. To jeden z najbardziej doświadczonych polskich przewoźników, a zarazem bliski współpracownik platformy Eurobus Eurolines Polska. Niegdysiejsza linia Eurobus powstała właśnie z jego inicjatywy.

Historia

Firmę założono w roku 1988 - początkowo jako biuro turystyczne. Stopniowo Trans Service poszerzało ofertę o przewozy międzynarodowe, zaś w roku 1993 zrezygnowało z innych usług na rzecz transportu pasażerskiego. W roku 1992 zainaugurowano kursy do Niemiec, w 1993 do Włoch, zaś w 1995 do Belgii. Te trzy kraje miały stać się trzonem oferty polskiego przewoźnika. Wkrótce w ramach Trans Service powstał Eurobus, który dziś jest jedną z największych platform autokarowych na polskim i europejskim rynku.

Autokary Trans Service - zakup biletu

W portalu BiletyAutokarowe.pl możesz kupić bilety na dwa sposoby: online lub telefonicznie. Zakup online zajmuje kilka minut - wystarczy wyszukać kurs, wybrać go, wypełnić kwestionariusz rezerwacji i zapłacić przelewem internetowym. Zakup przez infolinię również jest szybki i łatwy, zaś opcje płatności obejmują zapłatę na poczcie lub w banku. Bilet jest wysyłany e-mailem lub pocztą. Możliwy jest również jego odbiór w autokarze.

Wyjeżdżasz służbowo lub do pracy?

Firmom wysyłającym lub sprowadzającym pracowników za granicę oferujemy bezpłatną pomoc w organizacji podróży. Jeżeli chcesz, abyśmy przygotowali dla Ciebie zestawienie ofert, a następnie wypełnili formalności związane z zakupem biletu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo.


Sprawdź również: bilety autokarowe do Belgii, bilety autokarowe Jordan, autokary do Włoch

Czytaj całość

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym przewoźniku, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinie