POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Biuro sprzedaży biletów Touring - tu kupisz bilet online lub telefonicznie

Touring
Bilety autokarowe Touring
  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak Ukrytych Opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!

Bilety autokarowe Touring

Deutsche Touring to najpopularniejszy niemiecki przewoźnik autokarowy. Linia oferuje przejazdy do całej Europy; jest ceniona również w Polsce, której miasta stanowią dużą część jej sieci połączeń.

 

Autokary Touring

 

Historia

Linia Deutsche Touring powstała w roku 1948, od początku działalności wprowadzając innowacje do branży, wydawałoby się, w owych trudnych czasach zamkniętej na co bardziej odważne nowości. Pomysłowość okazała się jednak zyskowna; zasiegł Touring rósł. W latach 60. przewoźnik zaoferował podróżnikom obsługę pokładową, którą zajmowały się stewardessy, pełniące takie same obowiązki, jak ich koleżanki z branży lotniczej. Niemiecka firma nie szczędziła kosztów, aby zapewnić swoim klientom najwyższy komfort przejazdu.

Połączenia i autokary Touring

Deutsche Touring to firma znana z organizowania atrakcyjnych promocji i luksusowych autokarów, więc podróż może być nie tylko wygodna, ale i bardzo opłacalna. Dostępne kursy możesz sprawdzić w wyszukiwarce przejazdów BiletyAutokarowe.pl.

Autokary Touring - oferta dla firm

Jeżeli chcesz wysłać pracownika za granicę lub sprowadzić go do Polski, skontaktuj się z nami: powiedz,  między jakimi miastami i kiedy będzie podróżować, a sprawdzimy dostępne oferty, przygotujemy ich zestawienie i przedstawimy Ci opcje. Wybierz jedną z możliwości, a zorganizujemy rezerwację i odbiór biletów.

Bilety Touring - jak kupić w 5 minut

Wystarczy kilka minut, aby kupić bilety autokarowe Touring. Skorzystaj z wyszukiwarki połączeń, wybierz najlepszą ofertę, wypełnij formularz rezerwacji, zapłać online i odbierz bilety e-mailem. Możesz również zdecydować się na rezerwację telefoniczną, zapłacić np. na poczcie, a następnie odebrać bilety przez pocztę lub w autokarze. Każda opcja jest łatwa i wygodna.

 

Sprawdź również: Sandra, Eurores, Zawadzkie

Czytaj całość

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym przewoźniku, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinie