POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Biuro sprzedaży biletów Rudnik Tumay - tu kupisz bilet online lub telefonicznie

rudniktumay
  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak Ukrytych Opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!

Bilety autokarowe Rudnik Tumay

Rudnik Tumay to przewoźnik oferujący przede wszystkim bilety autokarowe do Włoch, choć jego autokary obsługują również trasy prowadzące do Szwajcarii, Niemiec i Francji. Poza regularnymi przejazdami linia oferuje czarter autokarów oraz inne usługi turystyczne.

 

autokary rudnik tumay

 

Historia i flota

Linia autokarowa Rudnik Tumay powstała w 1989 roku we Włoszech, z myślą o obsłudze przebywających tam polskich emigrantów. Przed rokiem 1998 była znana jako Rudnik i Rudnik AJM; po zmianie nazwy przekształciła się w większe, oferujące szeroko zakrojone usługi biuro turystyczne. Autokary Rudnik Tumay to pojazdy firmy Bova, wyposażone m.in. w klimatyzację, toaletę, odtwarzacze wideo oraz barek.

Połączenia

Kraje obsługiwane przez Rudnik Tumay to - poza Polską - Włochy, Niemcy, Szwajcaria, Francja. Autokary przewoźnika zatrzymują się łącznie w kilkudziesięciu miastach - zarówno w popularnych miejscowościach turystycznych, jak i w miejscach wybieranych m.in. przez osoby udające się na emigrację zarobkową.

Bilety Rudnik Tumay - jak kupić

Aby kupić bilety autokarowe Rudnik Tumay, potrzebujesz trzech wolnych minut. Wejdź na BiletyAutokarowe.pl i wyszukaj dostępne połączenia, wybierz jedno z nich, a następnie wypełnij formularz rezerwacji. Kupując online, otrzymasz bilety na e-mail - możesz wydrukować je na każdej drukarce. Oferujemy także zakup telefoniczny z możliwością wysyłki biletów pocztą lub odbiorem w autokarze.

Rudnik Tumay dla firm

Jeżeli wysyłasz swoich pracowników za granicę lub sam wyjeżdżasz w delegację, zadzwoń do nas i podaj szczegóły podróży. Stworzymy zestawienie wszystkich możliwości przejazdu, a kiedy wybierzesz jedną z nich, wykonamy za Ciebie rezerwację i zorganizujemy odbiór biletów. Nasza obsługa zawsze jest darmowa; płacisz tylko za przejazd, i to w cenie ustalonej przez wybranego przewoźnika.


Sprawdź również: Mądeltrans / Globus, Eurolines, Nord

Czytaj całość

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym przewoźniku, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinie