POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Biuro sprzedaży biletów RegioJet - tu kupisz bilet online lub telefonicznie

RegioJet
  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak Ukrytych Opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!

RegioJet

RegioJet to czeska linia autokarowa oferująca połączenia do Czech, Polski, Słowacji, Austrii, Węgier, Francji, Anglii, Włoch, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Chorwacji, Rumunii i Ukrainy. Oferuje najwyższą klasę komfortu, działając zgodnie z mottem „Fun & Relax”. Przewoźnik prowadzi także własne linie kolejowe.

 

Autokary RegioJet

Charakterystyczne żółte autobusy klasy lux to najnowsze pojazdy marki Irizar i8, Volvo i Scania. Wyposażone są w toaletę, klimatyzację, a nawet (w wybranych autokarach) indywidualne ekrany, na których można wyświetlać filmy lub grać w gry wideo.

 

Połączenia

Przystanki RegioJet w Polsce znajdują się w Katowicach i Krakowie. Najwięcej miejscowości docelowych linii zlokalizowanych jest w Czecach i Słowacji. Ponadto autokary kursują do południowych i zachodnich landów Niemiec, a także do Berlina, Lipska i Drezna. Linia skupia się ponadto na kursach do Holandii, północnej Austrii i Chorwacji. Pojedyncze przystanki znajdują się we Francji (Paryż, Reims, Lyon), Wielkiej Brytanii (Londyn) czy Rumunii.

 

Podróżowanie z dziećmi

Dzieci do lat 3 powinni posiadać własny fotelik lub podstawkę, lecz nie jest ona wymagana. Warto się w nią zaopatrzyć ze względów bezpieczeństwa. Przewoźnik nie zapewnia fotelików ani podkładek. Pasażer musi zabrać własny egzemplarz.

 

Przewóz bagażu

Zależnie od kraju docelowego, różni się ilość możliwego do zabrania bagażu. W przypadku kursów z i do Polski jest to zawsze jedna sztuka do 30 kg, lecz na liniach krajowych obsługiwanych przez RegioJet przewoźnik dopuszcza dwie.

 

Kup bilety RegioJet w BiletyAutokarowe.pl. Skorzystaj z wyszukiwarki online lub skontaktuj się z naszą infolinią.

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym przewoźniku, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinie