Sofort: nowa metoda płatności za bilety autokarowe Sindbad!

autokar sindbad

W serwisie BiletyAutokarowe.pl możecie już korzystać z Sofort – nowej metody płatności w euro za bilety Sindbad i innych linii jeżdżących z zagranicy do Polski w ramach tej platformy.

Sofort to przelewy automatyczne z 6 krajów i niemal 100 banków, ułatwiające zakup biletów z zagranicy do Polski z wykorzystaniem zagranicznych banków.

Sofort obsługuje płatności w euro za bilety autokarowe Sindbad oraz innych linii z systemu rezerwacji Voyager. W naszym serwisie system ten oznaczony jest jako „Oferta 1”. Wybieramy więc interesujący nas kurs z zagranicy do Polski…

autokary sindbad sofort

Następnie uzupełniamy formularz płatności i wybieramy płatność w euro. Można korzystać z Sofortu także w przypadku kursów z Polski, o ile organizujemy je w systemie Voyager i wybieramy płatność w Euro.

sofort autokary

Z dostępnych opcji płatności wybieramy Sofort.

sofort autokar

Wyświetla się nowe okno płatności Sofort, w którym wybieramy kraj, z jakiego pochodzi nasz bank i sam bank, a następnie przechodzimy dalej, aby wykonać automatyczny przelew, tak jak w każdym systemie płatności.

sofort bilet autokarowy

W oknie Sofort można zmienić język – z angielskiego na niemiecki i odwrotnie, a także na inne języki, używane w wybranym kraju.

sofort it

Mamy nadzieję, że dzięki tej nowej opcji płatności rezerwacja biletów autokarowych stanie się dla Was jeszcze przystępniejsza. Jeśli macie pytania, zapraszamy na infolinię: 71 724 23 77.

bilet autokarowy