Łatwiejsza rezerwacja biletów autokarowych w EuroTicket

Bilety autokarowe EuroTicket

Kupowanie biletów w naszym serwisie stało się wygodniejsze. EuroTicket – jeden z dwóch systemów rezerwacji, które udostępniamy – zmienił się na lepsze.

Po wyszukaniu dowolnego kursu w BiletyAutokarowe.pl zobaczycie podział na Ofertę 1 i Ofertę 2. Oferta 2 to nasze oznaczenie systemu EuroTicket, w którym bilety oferują takie linie, jak Eurobus czy Eurolines Mądeltrans.

Do tej pory korzystanie z Oferty 2 wymagało przechodzenia kilku osobnych kroków w celu wykonania i opłacenia rezerwacji. Teraz wszystko stało się prostsze i… ładniejsze.

Bilety autokarowe w EuroTicket

Do tej pory ekran rezerwacji EuroTicket wyglądał tak:

mapy6

A teraz?

EuroTicket zakup biletu autokarowego

Już na pierwszy rzut oka widać, że zmieniła się oprawa graficzna – na znacznie przyjemniejszą dla oka. Ma ona także dodatkowe zalety. Oferty promocyjne są wyraźnie widoczne dzięki czerwonemu wyróżnieniu. Również takie opcje, jak wyszukiwanie w kolejnych lub poprzedzających dniach, są łatwiejsze do wykorzystania.

Prawdziwa zmiana dokonała się jednak na kolejnym ekranie, na który przejdziemy po wybraniu kursu, który nas interesuje.

EuroTicket

Jak widać, nie ma już kilku kroków do wykonania rezerwacji. Wszystko, od wpisania danych pasażera, przez wybór zniżek, po opcjonalne ubezpieczenia dla podróżnych i przejście do płatności, teraz mieści się na jednej stronie. To znacznie wygodniejsze rozwiązanie, ponieważ jeśli chcemy wrócić do jakiegoś pola, nie musimy szukać przycisku „Wstecz”. Formularz jest przejrzysty, a wypełnienie go zajmuje mniej czasu.

Chcesz kupić bilety autokarowe do Niemiec? A może bilety na autokary do Włoch? Bilety Sindbad? Eurobus? Jeszcze inne? Wszystkie je znajdziesz w serwisie BiletyAutokarowe.pl, zawsze w najniższych cenach. Zapraszamy.

szukaj-i-kup-bilet