Jak płacić przez PayU za bilety autokarowe?

payu jak płacić

Serwis BiletyAutokarowe.pl oferuje płatności za bilety autokarowe online poprzez PayU. Niektórzy podróżnicy nie wiedzą, co to za system, do czego służy i jak z niego korzystać. Ten poradnik powstał z myślą o nich.

1. Czym jest PayU?

PayU to system płatności online – co oznacza, że za jego pomocą można wykonać płatność, np. za bilet, co jest łatwiejsze niż wykonanie jej samodzielnie. Zamiast samemu wypełniać formularz płatności, taki jak na koncie online w banku lub na druczku przelewu pocztowego, wszystko jest uzupełniane automatycznie. Wystarczy potwierdzić przelew – i gotowe. Szybko, łatwo, wygodnie i bezbłędnie.

Z PayU można skorzystać, kupując bilety autokarowe w systemie EuroTicket, czyli Oferta 2. Możliwy jest wybór takich linii, jak Eurobus czy Eurolines, oraz wielu innych.

2. Czy w PayU trzeba zakładać konto?

Nie.

3. Czego potrzeba do korzystania z PayU?

Należy posiadać konto bankowe online.

4. W jakim banku trzeba mieć konto, aby korzystać z PayU?

W chwili pisania tego poradnika PayU obsługuje 20 banków: mBank, PKO Bank Polski, Bank Zachodni WBK, ING, Bank Pekao, Alior Bank, T-Mobile Usługi Bankowe, Millenium Bank, Citi Handlowy, BOŚ, BPH, Credit Agricole, BGŻ BNP Paribas, Deutsche Bank, Eurobank, Idea Bank, PBS Bank, Get In Bank, Orange Finanse, Noble Bank.

5. Co zrobić, jeśli nie mam konta w banku obsługiwanym przez PayU?

Możesz wybrać płatność alternatywną przez eCard lub zadzwonić do nas i zamówić bilet telefonicznie: 71 724 23 77. Przy tej metodzie rezerwacji możliwa jest płatność w okienku pocztowym czy w placówce bankowej, a także płatność przelewem online wykonywanym samodzielnie.

6. Jak korzystać z PayU?

Po wyborze tej metody płatności musisz wybrać bank, w którym posiadasz konto.

payu

Gdy to zrobisz, zostaniesz przekierowany do ekranu logowania w banku. Po zalogowaniu się należy potwierdzić przygotowany przelew – np. wpisując kod SMS-owy, jeśli dany bank wymaga właśnie takiego potwierdzenia – i gotowe.

Kup tanie bilety autokarowe dowolnej linii – online lub telefonicznie – w serwisie BiletyAutokarowe.pl. Wygodnie, przystępnie i tanio!

szukaj-i-kup-bilet