POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Poznań - Birmingham

Interesuje Cię przejazd autokarem z Poznania do Birmingham?

Na naszej stronie kupisz bilet w cenie przewoźnika (bez dodatkowej prowizji).

Wybierz typ podróży i podaj w termin oraz ile osób chcesz ze sobą zabrać. Następnie kliknij przycisk "Sprawdź" aby zobaczyć dostępne bilety oraz ich cenę.

Wybierz typ podróży, w jedną lub w dwie strony.
← Szukasz innego połączenia? Zmień parametry w bocznej wyszukiwarce.

Tutaj kupisz najtaniej bilet autokarowy z Poznania do Birmingham

  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych Zawsze Masz Wybór!

Bilet autokarowy na przejazd Poznań Birmingham możesz kupić online płacąc przelewem lub kartą. Mozesz także zamówić bilet telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić go w dowolnym banku lub na najbliższej poczcie.

Bilet autokarowy z Poznania do Birmingham możesz kupić on-line lub zamówić go telefonicznie z płatnością w banku lub na poczcie.

Bilet autokarowy na przejazd Poznań Birmingham możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Telefonicznie możesz go zamówić w godzinach pracy naszej infolinii.

Oferujemy bilety wszystkich licencjonowanych przewoźników międzynarodowych. W naszym biurze kupisz bilet na autobus lub autokar Sindbad, Eurobus, Agat, Eurolines, Ecolines, Est, Becker Reisen, Albatros, Polonus, Interbus, Adamis Tours, Siamos Tours, Retman, Elabus, Globtourist i wielu innych.

Prezentujemy wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (dla dzieci, młodzieży, seniorów a także Karty Stałego Klienta wszystkich przewoźników).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.

Przedstawiamy także inne połączenia autokarowe z Wielkiej Brytanii oraz z Polski!

Autokary z Poznania do Birmingham

Jeżeli przygotowujesz wycieczkę poza granice Polski, zapraszamy do korzystania z naszego portalu"systemu rezerwacji biletów. Jakie są jego cechy? Między innymi...

Brak kolejek

Nasz system przyjmie Twoją rezerwację zawsze, o każdej porze. Działamy bez przerwy przez 24 godziny na dobę, przez cały rok - dzięki nam zdobędziesz bilet najszybciej i najtaniej jak to tylko możliwe.

Prosta obsługa i rozległe możliwości edycji

Nasi użytkownicy mogą w każdej chwili wprowadzić zmiany do już złożonych zamówień (a nawet zupełnie je wycofać). Po uiszczeniu wpłaty przez Internet bilet można niezwłocznie - albo w wygodniejszym terminie - wydrukować na domowej drukarce. Aby to zrobić, trzeba zalogować się, wpisując własne nazwisko i numer GID biletu.

Mobilność i bezpieczeństwo

Nasze bilety można drukować wielokrotnie, nie musisz zatem martwić się ich zgubieniem czy zniszczeniem. Wydruku możesz dokonać za pomocą jakiegokolwiek komputera - na przykład w kawiarni internetowej na dworcu. W tym celu należy zalogować się z użyciem numeru transakcji i kodu dostępu.

Najtańsze połączenia do Birmingham kupisz w portalu BiletyAutokarowe.pl