POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Wielka Brytania

Znajdź połączenie na interesującej Cię trasie

Na naszej stronie kupisz bilet w cenie przewoźnika (bez dodatkowej prowizji).

Wybierz miasto wyjazdu i przyjazdu z list poniżej, a następnie kliknij przycisk "Sprawdź"

 

Aktualnie wyjazdy do Wielkiej Brytanii dostępne są na przystanki w Birmingham, Bournemouth, Bristol, Coventry, Dover, Gloucester, Leeds, Llanelli, Londyn, Luton, Maidstone, Manchester, Northampton, Portsmouth, Reading, Slough, Southampton, Swansea oraz Swindon.

Są to miasta w Anglii i Walii. Szkocja tymczasowo nie jest ogsługiwana. Najbardziej na północ wysunięte angielskie przystanki są w Manchester oraz Leeds.foto: Capt' Gorgeous, Trodel - Flickr CC

Przewozy autokarowe do Wielkiej Brytanii - informator pasażera

Autokary do Anglii, Szkocji, Walii i Wielkiej Brytanii wyjeżdżają z ponad 200 miast w całej Polsce. Są to jedne z najpopularniejszych połączeń w kraju; obsługują je wszystkie duże platformy przewozowe (Eurolines, Eurobus, Sindbad), jak i wiele mniejszych linii. W ich ofercie znajdują się przejazdy do ponad 100 miast na obszarze Zjednoczonego Królestwa.

WAŻNE: Masz pytania lub problem z kupnem biletu? Skontaktuj się z nami - 71 724 23 77 lub 801 011 600. Nasza pomoc zawsze jest bezpłatna.

Koszty podróży

Zamawiając bilety autokarowe do Wielkiej Brytanii wcześnie, możesz zorganizować podróż za ok. 350 zł w przypadku kursów w jedną stronę oraz niecałe 600 zł w przypadku przejazdu dwustronnego. W zależności od przewoźnika koszty mogą się różnić.

Należy pamiętać, że im bliższa jest data wyjazdu, tym wyższe stają się ceny biletów - dlatego opłaca się składać rezerwację na kilka tygodni, a nawet miesięcy przed podróżą.

WAŻNE: Nie pobieramy żadnej prowizji. Płacisz tylko za bilety - tyle, ile na dworcu, i ani grosza więcej!

Wymagane dokumenty

Aby dostać się do Wielkiej Brytanii, mieszkańcom Unii Europejskiej wystarczy paszport lub dowód osobisty. Pamiętajmy, że poszczególne linie autokarowe posiadają własny regulamin dotyczący wymaganych dokumentów - koniecznie zapoznajmy się z nimi przed zakupem biletu.

Skąd biorą się różnice w formalnościach? Pojazd w trasie przejeżdża przez wiele krajów, które mogą mieć inne przepisy dotyczące przekraczania granicy. Zawsze czytaj regulaminy - jeżeli nie zabierzesz wymaganego dokumentu, załoga może zabronić Ci wejścia do autokaru.

Bilety autokarowe do Anglii - oferta dla firm

Wysyłasz pracowników do Wielkiej Brytanii? Chcesz usprawnić i przyspieszyć organizowanie podróży? Skontaktuj się z nami i powiedz, ile biletów, dokąd i na kiedy potrzebujesz. Stworzymy zestawienie ofert i zaproponujemy możliwości, a gdy zdecydujesz się na jedną z nich, złożymy w Twoim imieniu rezerwację i zorganizujemy dostawę biletów do pasażerów.

Kup tanie bilety do Anglii - tanio, szybko, wygodnie!

Sprawdź również: autokary do Niemiec, bilety autokarowe do Czech, autokary do Francji

foto: Capt' Gorgeous, Trodel; źródło: Flickr CC

Tutaj kupisz najtaniej bilet na autokar Polska - Wielka Brytania

  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych Zawsze Masz Wybór!

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Wielka Brytania możesz kupić online płacąc przelewem lub kartą. Mozesz także zamówić bilet telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić go w dowolnym banku lub na najbliższej poczcie.

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Wielka Brytania możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aktualny rozkład jazdy na trasie z Polski do Wielkiej Brytanii znajdziesz po wybraniu daty przejazdu w naszej wyszukiwarce dostępnych połączeń autokarowych.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.