POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Słowenia

Znajdź połączenie na interesującej Cię trasie

Na naszej stronie kupisz bilet w cenie przewoźnika (bez dodatkowej prowizji).

Wybierz miasto wyjazdu i przyjazdu z list poniżej, a następnie kliknij przycisk "Sprawdź"

 


foto: phault, DoctorWho - Flickr CC

Przewozy do Słowenii - informator pasażera

Autokary do Słowenii wyjeżdżają z kilkudziesięciu polskich miejscowości, natomiast ich miast docelowe to Celje, Ljubljana i Maribor. Przejazdy do Słowenii są stosunkowo mało popularne, a zatem ich oferta jest dość ograniczona. Warto planować podróż odpowiednio wcześnie, gdyż liczba połączeń jest znacznie mniejsza niż w przypadku przejazdów np. do Czech. Podróż, w zależności od miejscowości, z której wyjeżdżamy, trwa od dziesięciu do kilkunastu godzin.

WAŻNE: Numery naszej infolinii to 71 724 23 77 oraz 801 011 600. Zadzwoń do nas, a uzyskasz odpowiedź na każde pytanie związane z ofertą, a jeśli zechcesz - złożysz szybką rezerwację.

Koszty podróży

Bilety autokarowe do Słowenii można kupić zwykle za około 300 zł. Jeżeli chcemy zaoszczędzić, warto zakupić miejscówkę na przejazd w obie strony - wtedy bowiem całościowy koszt przejazdu będzie niższy nawet o kilkadziesiąt złotych.

Wspomnieliśmy już, że pasażerowie powinni organizować przewóz jak najwcześniej - najlepiej na kilka tygodni, albo nawet miesięcy przed wyjazdem. Takie rozwiązanie ma również inną zaletę: pozwala kupić bilet po niższej cenie. Koszt wzrasta bowiem wraz ze zbliżaniem się dnia podróży. Pamiętajmy również, że ewentualne promocje obejmują najczęściej tylko kilka pierwszych biletów na dane połączenie, a zatem jeśli chcemy z nich skorzystać, musimy zarezerwować miejsce, jak tylko kurs pojawi się w wyszukiwarce.

WAŻNE: Oszczędzaj czas i pieniądze, kupując w portalu BiletyAutokarowe.pl. Nie pobieramy prowizji - to znaczy, że płacisz za bilet tyle samo, co na dworcu czy w autokarze.

Wymagane dokumenty

1 maja 2004 roku Słowenia wraz z Polską dołączyła do Unii Europejskiej, co oznacza, że możemy wjechać do kraju za okazaniem dowodu tożsamości - np. dowodu osobistego czy paszportu. Dokument musi być ważny i w dobrym stanie, a także mieć aktualne zdjęcie.

W praktyce powinniśmy jednak sprawdzić regulamin wybranego przewoźnika pod kątem wymaganych dokumentów. Jeżeli linia autokarowa oczekuje okazania zarówno paszportu, jak i dowodu, to jeżeli pasażer nie przedstawi obu tych dokumentów, nie zostanie wpuszczony do pojazdu.

Autokary do Słowenii - oferta dla firm

Portal BiletyAutokarowe.pl oferuje współpracę wszystkim firmom wysyłającym pracowników do Słowacji lub innych krajów Europy. Zapewniamy pomoc w organizowaniu przejazdów - wystarczy zgłosić się do nas, a przygotujemy zestawienie ofert i pomożemy wybrać najbardziej opłacalną. Następnie zajmiemy się złożeniem rezerwacji, a gdy otrzymamy wpłatę, zorganizujemy wysyłkę biletów lub odbiór w autokarze. Zapraszamy do współpracy - nasza pomoc jest darmowa; płacisz tylko za przewóz!

Kup tanie bilety do Słowenii - tanio i bez zbędnych formalności!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Szwajcarii, bilety autokarowe do Węgier, bilety autokarowe do Bułgarii

foto: phault, DoctorWho; źródło: Flickr CC

Tutaj kupisz najtaniej bilet na autokar Polska - Słowenia

  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych Zawsze Masz Wybór!

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Słowenia możesz kupić online płacąc przelewem lub kartą. Mozesz także zamówić bilet telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić go w dowolnym banku lub na najbliższej poczcie.

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Słowenia możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aktualny rozkład jazdy na trasie z Polski do Słowenii znajdziesz po wybraniu daty przejazdu w naszej wyszukiwarce dostępnych połączeń autokarowych.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.