POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Rosja

Znajdź połączenie na interesującej Cię trasie

Na naszej stronie kupisz bilet w cenie przewoźnika (bez dodatkowej prowizji).

Wybierz miasto wyjazdu i przyjazdu z list poniżej, a następnie kliknij przycisk "Sprawdź"

 


foto: Dieter Karner, Andrey Belenko - Flickr CC

Przewozy do Rosji - informator pasażera

Kaliningrad, Królewiec, Luga, Moskwa, Ostrów, Psków, Smoleńsk, St. Petersburg - to miasta, do których możemy dojechać, kupując bilety autokarowe do Rosji oferowane przez działających w Polsce przewoźników. Autokary odjeżdżają z kilkunastu polskich miast, m.in. z Wrocławia, Warszawy, Poznania, Suwałk czy Olsztyna. Rosja jest ogromnym krajem, a zatem czas podróży drastycznie różni się w zależności od miejscowości docelowej - może potrwać od 6 do 30 godzin.

WAŻNE: Masz pytania związane z ofertą? Chcesz złożyć rezerwację telefonicznie? Czekamy pod numerami 71 724 23 77 oraz 801 011 600.

Koszty podróży

W przypadku przewozów do Rosji koszty przejazdu są bardzo zróżnicowane. Różnorodność tras sprawia, że na przejazd w jedną stronę możemy wydać od 100 do 400 zł. Bilety dwustronne kosztują od 180 do blisko 700 złotych.

Dobrym sposobem oszczędzania na biletach jest rezerwowanie ich, jak tylko pojawią się w sprzedaży - czyli na kilka tygodni, a nawet miesięcy przed datą wyjazdu. Wtedy ceny są najniższe, a dodatkowo miejscówki bywają objęte atrakcyjnymi promocjami.

WAŻNE: Sprzedajemy bilety po takich samych cenach, jakie dostępne są w autokarze czy biurze przewoźnika. Nie doliczamy prowizji ani żadnych opłat dodatkowych.

Wymagane dokumenty

Jako że Rosja nie jest członkiem Unii Europejskiej, nie możemy wjechać do niej wyłącznie za okazaniem dowodu. Niezbędne jest posiadanie paszportu, którego ważność obejmuje co najmniej okres planowanego pobytu. Należy także postarać się o wizę, co będzie kosztować 35 euro. Zwolnione z opłat są osoby posiadające krewnych będących obywatelami Rosji lub Unii Europejskiej, mieszkających na stałe na terenie Rosji. Jeżeli złożymy wniosek wizowy w terminie krótszym niż trzy dni od planowanego przekroczenia granicy, opłata wzrasta do 70 euro. Nie obowiązuje ona wyłącznie w nagłych przypadkach, np. śmierci krewnego zamieszkałego w Rosji.

Pamiętajmy, aby przed udaniem się na dworzec zapoznać się z regulaminem wybranego przewoźnika i zgromadzić wszelkie potrzebne dokumenty. Ich brak może sprawić, że obsługa podkładowa nie wpuści nas do autokaru.

Autokary do Rosji - oferta dla firm

Jeżeli chcesz wysłać pracowników do Rosji, skontaktuj się z nami, a porównamy dla Ciebie oferty i pomożemy wybrać tę, która najbardziej się opłaca. Złożymy rezerwację i zorganizujemy dostarczenie dokumentów do pasażerów. Nie musisz martwić się formalnościami - wypełnimy je za Ciebie. Nie doliczamy za to żadnych dodatkowych opłat - płacisz tylko za bilety.

Kup tanie bilety do Rosji - organizuj przejazdy szybko i tanio!

Sprawdź również: bilety autokarowe na Ukrainę, bilety autokarowe do Węgier, bilety autokarowe do Bułgarii

foto: Dieter Karner, Andrey Belenko - Flickr CC

Tutaj kupisz najtaniej bilet na autokar Polska - Rosja

  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych Zawsze Masz Wybór!

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Rosja możesz kupić online płacąc przelewem lub kartą. Mozesz także zamówić bilet telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić go w dowolnym banku lub na najbliższej poczcie.

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Rosja możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aktualny rozkład jazdy na trasie z Polski do Rosji znajdziesz po wybraniu daty przejazdu w naszej wyszukiwarce dostępnych połączeń autokarowych.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.