POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Norwegia

Znajdź połączenie na interesującej Cię trasie

Na naszej stronie kupisz bilet w cenie przewoźnika (bez dodatkowej prowizji).

Wybierz miasto wyjazdu i przyjazdu z list poniżej, a następnie kliknij przycisk "Sprawdź"

 


foto: m.prinke, Mozzercork - Flickr CC

Przewozy do Norwegii - informator pasażera

Bilety autokarowe do Norwegii zakupisz szybko i bezproblemowo, korzystając z naszego systemu rezerwacji. Oferujemy przejazdy do ponad 20 norweskich miejscowości, w tym: Oslo, Stavanger, Mandal, Moss, Flekkefjord, Halden, Arendal. Autokary odjeżdżają z kilkudziesięciu miast w Polsce, choć wiele z nich obsługiwanych jest wyłącznie w sezonie turystycznym. W zależności od miejsca wyjazdu i miasta docelowego kurs trwa od 26 do ponad 30 godzin.

WAŻNE: Nasza oferta jest największą w Polsce, zaś przewoźnicy wciąż dodają do niej nowe cegiełki. Masz pytania? Zadzwoń: 71 724 23 77 albo 801 011 600. Chętnie udzielimy odpowiedzi.

Koszty podróży

Bilety do Norwegii kupimy już za około 400 zł, jeżeli wybieramy się w jedną stronę. To niewielka cena, biorąc pod uwagę dystans, jaki pokonuje autokar. Co ważniejsze, ulega ona dalszemu obniżeniu, jeżeli decydujemy się na zakup biletów dwustronnych. Nabędziemy je nawet za 650-700 zł.

Aby korzystać z najniższych cen, należy rezerwować bilety z dużym wyprzedzeniem - nawet na kilka miesięcy przed wyjazdem. Bilety kupowane na tydzień czy dwa przed podróżą kosztują kilkadziesiąt złotych drożej, niż te zamawiane wcześniej. Ponadto wczesna rezerwacja daje nam możliwość skorzystania z często organizowanych promocji.

WAŻNE: U nas wszystkie koszty są jawne - cena, którą widzisz przy bilecie, to cena końcowa. Nie dopłacasz ani złotówki, nie pobieramy ani grosza prowizji!

Wymagane dokumenty

Jak w każdym przypadku, gdy kraj, do którego się wybieramy należy do Unii Europejskiej, tak i jadąc do Norwegii teoretycznie możemy zabrać sam dowód osobisty albo paszport. Jest to jednak teoria, która nie zawsze sprawdza się w praktyce.

Pamiętajmy, że linie autokarowe mają własne regulaminy, w których szczegółowo określono wymagania odnośnie posiadanych przez pasażera dokumentów. Zapoznajmy się z nimi zanim wybierzemy się w podróż - może się bowiem okazać, że nie zabraliśmy ze sobą potrzebnego dokumentu, a wówczas obsługa nie wpuści nas do autokaru.

Bilety autokarowe do Norwegii - oferta dla firm

W ramach działalności gospodarczej wysyłasz pracowników do Norwegii? W takim razie zapomnij o konieczności samodzielnego sprawdzania setek dostępnych ofert. Skontaktuj się z nami i przekaż informacje o liczbie pasażerów i celach ich podróży, a sami przygotujemy dla Ciebie raport dotyczący możliwości przejazdu. Wybierz kurs, a złożymy rezerwację w Twoim imieniu, a kiedy uiścisz zapłatę, zorganizujemy szybką dostawę biletów do odbiorców. Zapraszamy do współpracy!

Kup tanie bilety do Norwegii - im wcześniej, tym taniej!

Sprawdź również: autokary do Szwecji, bilety autokarowe do Anglii, bilety autokarowe do Hiszpanii

foto: m.prinke, Mozzercork - Flickr CC

Tutaj kupisz najtaniej bilet na autokar Polska - Norwegia

  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych Zawsze Masz Wybór!

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Norwegia możesz kupić online płacąc przelewem lub kartą. Mozesz także zamówić bilet telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić go w dowolnym banku lub na najbliższej poczcie.

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Norwegia możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aktualny rozkład jazdy na trasie z Polski do Norwegii znajdziesz po wybraniu daty przejazdu w naszej wyszukiwarce dostępnych połączeń autokarowych.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.