POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Łotwa

Znajdź połączenie na interesującej Cię trasie

Na naszej stronie kupisz bilet w cenie przewoźnika (bez dodatkowej prowizji).

Wybierz miasto wyjazdu i przyjazdu z list poniżej, a następnie kliknij przycisk "Sprawdź"

 


foto: Dainis Matisons, blogelf - Flickr CC

Przewozy do Łotwy - informator pasażera

Oferta przewozów do Łotwy obejmuje bilety do miejscowości często odwiedzanych przez Polaków, jak i miasta, do których powracają Łotysze chętnie przyjeżdżający do Polski. Możemy zatem zorganizować przejazd do Daugavpils, Dźwińska, Liepaji, Rygi i Valmiery. W zależności do miejsca wyjazdu podróż może potrwać od 7 do 18 godzin.

WAŻNE: Jeśli chcesz zapytać o ofertę, sposoby odbioru biletów lub inne sprawy związane z podróżą, zadzwoń do nas: 71 724 23 77 lub 801 011 600. Pamiętaj, że rezerwacje przyjmujemy także telefonicznie!

Koszty podróży

Cena biletu do Łotwy może znacznie różnić się w zależności od wybranej linii oraz od tego, z której części Polski wyjeżdżamy. Za podróż z północnej centralnej części kraju zapłacimy niewiele ponad 100 zł, natomiast z południowego wschodu nawet o kilkadziesiąt złotych więcej. Warto od razu kupować bilet dwustronny - oszczędności sięgają 50 złotych.

Oczywiście opłaca się korzystać z promocji, a także rezerwować bilety nawet z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Im dłużej zwlekamy z zakupem, tym wyższą cenę ostatecznie płacimy za rezerwację.

WAŻNE: Kupuj tanie bilety w naszym serwisie - nie płacisz ani grosza dodatkowych opłat! Zapewniamy ceny takie same, jak na dworcu.

Wymagane dokumenty

Łotwa jest członkiem Unii Europejskiej, co oznacza, że możemy przekroczyć jej granicę za okazaniem ważnego dowodu osobistego lub paszportu. Dokument musi być w dobrym stanie, zaś zdjęcie w nim powinno być aktualne.

Tak przynajmniej głosi teoria, jednak w praktyce należy sprawdzić regulamin przewoźnika, aby dowiedzieć się, jakie dokumenty są niezbędne, aby wejść na pokład autokaru. Jeżeli ich nie zgromadzeni - zostaniemy z walizką na przystanku.

Autokary do Łotwy - oferta dla firm

Jeżeli prowadzisz firmę lub agencję pracy i chcesz wysłać swoich ludzi do Łotwy albo innego kraju leżącego w Europie, skontaktuj się z nami. Szybko przygotujemy dla Ciebie zestawienie ofert i pomożemy wybrać najbardziej opłacalną z nich. Następnie w Twoim imieniu złożymy rezerwację, a kiedy zapłacisz - natychmiast wyślemy bilety do pasażerów. Możemy również zorganizować ich odbiór w autokarze. Nasza pomoc nic nie kosztuje - płacisz wyłącznie za przejazd, i to dokładnie tyle, ile zapłaciłbyś, kupując bilety na dworcu!

Kup tanie bilety do Łotwy - tanio i wygodnie!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Litwy, bilety autokarowe do Estonii, bilety autokarowe do Ukrainy

foto: Dainis Matisons, blogelf; źródło: Flickr CC

Tutaj kupisz najtaniej bilet na autokar Polska - Łotwa

  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych Zawsze Masz Wybór!

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Łotwa możesz kupić online płacąc przelewem lub kartą. Mozesz także zamówić bilet telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić go w dowolnym banku lub na najbliższej poczcie.

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Łotwa możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aktualny rozkład jazdy na trasie z Polski na Łotwę znajdziesz po wybraniu daty przejazdu w naszej wyszukiwarce dostępnych połączeń autokarowych.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.