POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Litwa

Znajdź połączenie na interesującej Cię trasie

Na naszej stronie kupisz bilet w cenie przewoźnika (bez dodatkowej prowizji).

Wybierz miasto wyjazdu i przyjazdu z list poniżej, a następnie kliknij przycisk "Sprawdź"

 


foto: darius_saulenas, www.guigo.eu - Flickr CC

Przewozy do Litwy - informator pasażera

Autokary na Litwę odjeżdżają z Polski z dużą częstotliwością - jest to wynik zainteresowania ofertą zarówno ze strony Polaków, jak i Litwinów. Obecnie linie autokarowe umożliwiają podróż do dziesięciu litewskich miejscowości, m.in. Wilna, Kłajpedy i Kowna. Przejazd, w zależności od miejsca, w którym rozpoczynamy podróż, może potrwać od 8 do 16 godzin.

WAŻNE: Masz pytania? Chcesz zarezerwować bilety przez telefon? Zadzwoń do nas: 71 724 23 77 albo 801 011 600. Chętnie pomożemy!

Koszty podróży

Jako że Polska graniczy z Litwą, bilety autokarowe są bardzo tanie. Jeżeli zarezerwujemy miejscówkę odpowiednio wcześnie, zapłacimy nawet mniej niż 60 zł. Jeszcze niższe ceny czekają na osoby, które zakupią bilet w dwie strony.

Często dostępne są również bilety na Litwę w cenach promocyjnych - w systemie rezerwacji oznaczono je kolorem czerwonym. Pamiętajmy, że zwykle można je zdobyć, składając zamówienie co najmniej na kilka tygodni przed wyjazdem, a zatem rezerwujmy wcześnie!

WAŻNE: Za wszystkie bilety dostępne w naszym serwisie płacisz tyle samo, co na dworcu, w biurze przewoźnika czy w autokarze. Nie doliczamy ani grosza prowizji.

Wymagane dokumenty

Litwa jest członkiem Unii Europejskiej, więc możemy do niej wjechać, okazując paszport lub dowód osobisty - przynajmniej jeśli zamierzamy zostać tam krócej niż przez 90 dni.

Zanim udamy się na przystanek autokarowy, sprawdźmy wymagania przewoźnika dotyczące posiadanych dokumentów. Jeżeli zabierzemy sam paszport lub sam dowód osobisty, zaś w regulaminie określono, że potrzebne są oba te dowody tożsamości, obsługa nie wpuści nas do autokaru.

Autokary do Litwy - oferta dla firm

Prowadzisz firmę lub agencję pracy? Wysyłasz ludzi na Litwę albo do innych części Europy? Ułatw i przyspiesz organizację wyjazdu - z naszą pomocą. Skontaktuj się z nami i powiedz: kto, kiedy, skąd i dokąd ma pojechać. Przygotujemy zestawienie kursów, a kiedy wybierzesz jeden z nich, złożymy w Twoim imieniu rezerwację. Zajmiemy się również przekazaniem biletów pasażerom. Nasza pomoc jest bezpłatna - płacisz tylko za bilety, i to w ich podstawowej, najniższej cenie!

Kup tanie bilety do Litwy - szybko i bez problemu!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Słowenii, bilety autokarowe do Łotwy, bilety autokarowe do Estonii

foto: darius_saulenas, www.guigo.eu; źródło: Flickr CC

Tutaj kupisz najtaniej bilet na autokar Polska - Litwa

  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych Zawsze Masz Wybór!

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Litwa możesz kupić online płacąc przelewem lub kartą. Mozesz także zamówić bilet telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić go w dowolnym banku lub na najbliższej poczcie.

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Litwa możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aktualny rozkład jazdy na trasie z Polski na Litwę znajdziesz po wybraniu daty przejazdu w naszej wyszukiwarce dostępnych połączeń autokarowych.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.