POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Holandia

Znajdź połączenie na interesującej Cię trasie

Na naszej stronie kupisz bilet w cenie przewoźnika (bez dodatkowej prowizji).

Wybierz miasto wyjazdu i przyjazdu z list poniżej, a następnie kliknij przycisk "Sprawdź"

 


foto: pumicehead, Hawthorne Ave - Flickr CC

Przewozy do Holandii - informator pasażera

Linie autokarowe działające w Polsce oferuje przewozy do 13 miast w Holandii. Wśród docelowych miejscowości znajdują się: Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Breda, Eindhoven, Groningen, Haga, Hengelo, Rotterdam, Tilburg, Utrecht, Venlo i Zwolle. Podróż w jedną stronę trwa około dwadzieścia godzin. Autokary do Holandii są popularnym, wygodnym i szybkim środkiem transportu.

WAŻNE: Zapamiętaj numer naszej infolinii: 71 724 23 77 lub 801 011 600. Zadzwoń do nas, aby kupić bilety przez telefon albo zapytać o szczegóły oferty oraz sposoby rezerwacji.

Koszty podróży

Bilety autokarowe do Holandii są tanie - dla wielu klientów wręcz zaskakująco tanie. W jedną stronę wybierzemy się już za 240 zł, korzystając z wszelkich wygód autokaru klasy luksusowej. Za bilet dwustronny zapłacimy nawet 370 zł, a zatem oszczędzimy naprawdę sporą kwotę. Oczywiście ceny różnią się w zależności od terminu wyjazdu i wybranego przewoźnika.

Istnieje jednak warunek korzystania z tak dobrych ofert: trzeba rezerwować bilety tak wcześnie, jak to możliwe, najlepiej na co najmniej 6 tygodni przed planowanym wyjazdem, ceny bowiem z czasem rosną. Zamawiając bilet tak wcześnie, być może będziemy mieli również okazję skorzystać z promocji, które często nie są dostępne w późniejszych terminach.

WAŻNE: Korzystając z portalu BiletyAutokarowe.pl, masz pewność, że płacisz tylko za bilety - i to po cenie przewoźnika. Nie doliczamy ani grosza prowizji!

Wymagane dokumenty

Holandia jest jednym z krajów przynależących do Unii Europejskiej, a zatem do przekroczenia jej granicy wystarczy dowodów osobisty lub paszport. Dokument powinien być aktualny i w dobrym stanie.

Tak mówi teoria, a jak jest w praktyce? Jeszcze przed zakupem biletu przeczytaj regulamin wybranego przewoźnika, ten bowiem może zażyczyć sobie dodatkowych dokumentów potwierdzających tożsamość pasażera. Zazwyczaj linie autokarowe nie komplikują formalności, ale lepiej na wszelki wypadek się o tym upewnić.

Autokary do Holandii - oferta dla firm

Każdej firmie i agencji pracy, która wysyła swoich pracowników za granicę, oferujemy pomoc w organizacji podróży autokarowych. Odciążymy Cię z obowiązków związanych z ręcznym poszukiwaniem i wypełnianiem formalności - powiedz nam, dokąd i kiedy mają pojechać Twoi ludzie, a przygotujemy zestawienie kursów i złożymy rezerwację w Twoim imieniu. Możemy również zorganizować niestandardowy odbiór biletów, np. w autokarze, jeżeli tak będzie dla Ciebie wygodniej. Zapraszamy do współpracy.

Kup tanie bilety do Holandii - zapewniamy najlepsze warunki!

Sprawdź również: autokary do Belgii, bilety autokarowe do Szwajcarii, autokary do Niemiec

foto: pumicehead, Hawthorne Ave; źródło: Flickr CC

Tutaj kupisz najtaniej bilet na autokar Polska - Holandia

  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych Zawsze Masz Wybór!

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Holandia możesz kupić online płacąc przelewem lub kartą. Mozesz także zamówić bilet telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić go w dowolnym banku lub na najbliższej poczcie.

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Holandia możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aktualny rozkład jazdy na trasie z Polski do Holandii znajdziesz po wybraniu daty przejazdu w naszej wyszukiwarce dostępnych połączeń autokarowych.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.