POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Hiszpania

Znajdź połączenie na interesującej Cię trasie

Na naszej stronie kupisz bilet w cenie przewoźnika (bez dodatkowej prowizji).

Wybierz miasto wyjazdu i przyjazdu z list poniżej, a następnie kliknij przycisk "Sprawdź"

 


foto: DavidHT, borkur.net - Flickr CC

Przewozy autokarowe do Hiszpanii - informator pasażera

Aktualnie (przełom 2020/2021) trasa do Hiszpanii została okrojona do przystanków Girona oraz Barcelona.

Hiszpania jest jednym z najpopularniejszych krajów wśród osób korzystających z przewozów autokarowych. W ofercie przewoźników znajdują się bilety do blisko 50 hiszpańskich miejscowości; autokary odjeżdżają z kilkudziesięciu polskich miast. Pomimo tego, że część połączeń obsługiwana jest sezonowo, do większości regionów Hiszpanii możemy dostać się praktycznie z każdej części Polski. Przejazd trwa zwykle od 40 do 50 godzin, ale dzięki komfortowym autokarom pasażerowie nie są narażeni na żadne niewygody.

WAŻNE: Dzwoniąc na naszą infolinię: 71 724 23 77 lub 801 011 600, możesz uzyskać informacje dotyczące oferty, a także szybko i wygodnie zarezerwować bilety!

Koszty podróży

Bilet jednostronny do Hiszpanii kosztuje zazwyczaj około 500 zł, choć jeśli uda się natrafić na promocję, zapłacimy nawet o 100 zł mniej. Znacznie bardziej opłacalne jest jednak planowanie podróży w obie strony. Bilety powrotne kosztują około 800-850 zł - oszczędności są więc zauważalne.

Jak upewnić się, że płacimy za bilet najniższą możliwą cenę? Rezerwując go na kilka tygodni, a nawet kilka miesięcy przed wyjazdem, płacisz o kilkadziesiąt złotych mniej, niż czekając z zakupem do ostatniej chwili. Im bliższa data wyjazdu, tym wyższa cena - oraz mniejsza szansa na to, że nadal będą dostępne bilety objęte promocją.

WAŻNE: Kupując u nas bilet, płacisz tyle samo, co w biurze przewoźnika, w autokarze czy na dworcu. Nie doliczamy żadnych opłat dodatkowych.

Wymagane dokumenty

Hiszpania jest członkiem Unii Europejskiej, a zatem każdy Polak może przekroczyć jej granicę za okazaniem ważnego i utrzymanego w dobrym stanie paszportu lub dowodu osobistego. Jeżeli jednak będziemy chcieli pozostać w kraju dłużej niż 90 dni, musimy albo zapewnić sobie wystarczające środki do utrzymania, albo znaleźć pracę, albo podjąć naukę w jednej z hiszpańskich szkół lub uczelni.

Nie zapominajmy o sprawdzeniu regulaminu wybranego przewoźnika - tam bowiem uzyskamy szczegółowe informacje o potrzebnych dokumentach, których brak może skutkować zakazem wejścia na pokład autokaru.

Autokary do Hiszpanii - oferta dla firm

Planujesz wysłać pracowników do Hiszpanii? Skontaktuj się z nami, a ułatwimy Ci organizację podróży. Powiedz ile osób, skąd, dokąd i kiedy wysyłasz, a przygotujemy zestawienie ofert przejazdów, pomożemy wybrać najlepszą z nich i złożymy rezerwację w Twoim imieniu. Nasza pomoc jest bezpłatna - płacisz wyłącznie za bilety, i to w cenach takich samych, jak na dworcu czy w autokarze. Ułatw sobie działalność, współpracując z portalem BiletyAutokarowe.pl.

Kup tanie bilety do Hiszpanii - w portalu BiletyAutokarowe.pl!

Sprawdź również: autokary do Szwecji, bilety autokarowe do Norwegii, bilety autokarowe do Włoch

foto: DavidHT, borkur.net; źródło: Flickr CC

Tutaj kupisz najtaniej bilet na autokar Polska - Hiszpania

  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych Zawsze Masz Wybór!

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Hiszpania możesz kupić online płacąc przelewem lub kartą. Mozesz także zamówić bilet telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić go w dowolnym banku lub na najbliższej poczcie.

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Hiszpania możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aktualny rozkład jazdy na trasie z Polski do Hiszpanii znajdziesz po wybraniu daty przejazdu w naszej wyszukiwarce dostępnych połączeń autokarowych.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.