POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Grecja

Znajdź połączenie na interesującej Cię trasie

Na naszej stronie kupisz bilet w cenie przewoźnika (bez dodatkowej prowizji).

Wybierz miasto wyjazdu i przyjazdu z list poniżej, a następnie kliknij przycisk "Sprawdź"

 


foto: EEPaul, archer10, źródło - Flickr CC

Przewozy do Grecji - informator pasażera

Połączenia autokarowe Polska-Grecja obejmują przejazdy do następujących miast: Ateny, Igumenica, Katerini, Korynt, Lamia, Larissa, Patras, Thessaloniki. Są to najpopularniejsze miejscowości turystyczne w Grecji, z których można szybko i w łatwy sposób dostać się zarówno do innych części kraju, jak i do państw sąsiadujących. Autokary do Grecji wyjeżdżają z kilkudziesięciu polskich miejscowości - większość tras obsługiwana jest sezonowo.

WAŻNE: Jeżeli masz pytania związane z naszą ofertą lub chcesz złożyć rezerwację telefonicznie, czekamy pod numerem 71 724 23 77. Zapraszamy.

Koszty podróży

Bilet autokarowy do Grecji kosztuje około 400 zł, choć korzystając z pojawiających się od czasu do czasu promocji, można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Bilety dwustronne można nabyć średnio za mniej niż 700 zł.

Jako że Grecja jest krajem obsługiwanym głównie sezonowo, warto rezerwować bilety na kilka tygodni przed wyjazdem. Oprócz możliwości skorzystania z niższych cen, mamy wówczas pewność, że nie zabraknie dla nas wolnych miejsc.

WAŻNE: Portal BiletyAutokarowe.pl nie pobiera prowizji od klientów. To znaczy, że płacisz tyle, co u przewoźnika - nie doliczamy ani grosza do ceny biletu.

Wymagane dokumenty

Jeżeli przybywamy do Grecji w celach turystycznych, możemy wjechać do kraju za okazaniem dowodu osobistego lub paszportu - pod warunkiem, że pozostaniemy w nim nie dłużej niż 90 dni. Jeśli chcemy zatrzymać się na dłuższy okres, musimy postarać się o zezwolenie na pobyt.

Choć teoretycznie wystarczy nam sam paszport czy dowód, przed udaniem się w podróż należy sprawdzić regulamin wybranej linii autokarowej - znajdziemy w nim sprecyzowane wymagania dotyczące dokumentów. Niewypełnienie formalności może sprawić, że obsługa autokaru nie wpuści pasażera do pojazdu. Ewentualne dokumenty dodatkowe mogą być potrzebne m.in. przy przekraczaniu w drodze granicy krajów, które nie przynależą do Unii Europejskiej.

Bilety autokarowe do Anglii - oferta dla firm

Organizacja służbowej podróży międzynarodowej wiąże się z wieloma obowiązkami: należy sprawdzić wszystkie możliwe oferty, porównać ich zalety i wady, złożyć rezerwację, opłacić ją, a następnie przekazać bilety odbiorcom. Nie marnuj czasu swoich podwładnych - pozwól nam zająć się rezerwacją. Przygotujemy zestawienie kursów i pomożemy Ci wybrać najlepszy, a następnie zarezerwujemy bilety. Kiedy je opłacisz, zajmiemy się dostarczeniem ich do pasażera. Nasza pomoc jest bezpłatna!

Kup bilety autokarowe do Grecji - oszczędnie i szybko!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Danii, autokary do Irlandii, bilety autokarowe do Holandii

foto: EEPaul, archer 10, zródło: Flickr CC

Tutaj kupisz najtaniej bilet na autokar Polska - Grecja

  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych Zawsze Masz Wybór!

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Grecja możesz kupić online płacąc przelewem lub kartą. Mozesz także zamówić bilet telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić go w dowolnym banku lub na najbliższej poczcie.

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Grecja możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aktualny rozkład jazdy na trasie z Polski do Grecji znajdziesz po wybraniu daty przejazdu w naszej wyszukiwarce dostępnych połączeń autokarowych.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.