POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Dania

Znajdź połączenie na interesującej Cię trasie

Na naszej stronie kupisz bilet w cenie przewoźnika (bez dodatkowej prowizji).

Wybierz miasto wyjazdu i przyjazdu z list poniżej, a następnie kliknij przycisk "Sprawdź"

 


foto: PENnyshot, JamesZ_Flickr - Flickr CC

Przewozy do Danii - informator pasażera

Obecnie firmy przewozowe działające w Polsce oferują przejazdy do 23 miejscowości w Danii. Teoretycznie kursy odbywają się z ponad setki polskich miast, ale wiele z nich jest obsługiwanych sezonowo. Podróż w jedną stronę z Warszawy trwa zaledwie od 21 do 25 godzin, zaś pasażerowie są przewożeni autokarem klasy luksusowej, wyposażonym w takie udogodnienia, jak pokładowa toaleta, klimatyzacja czy barek z ciepłymi napojami.

WAŻNE: Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie bezpośrednio od naszych konsultantów? Chcesz łożyć zamówienie telefonicznie? Zadzwoń: 71 724 23 77 albo 801 011 600.

Koszty podróży

Bilety autokarowe do Danii kosztują około 400 zł - ceny wahają się o 30 zł w jedną czy drugą stronę. Jeżeli kupujemy bilety dwustronne, możemy zaoszczędzić nawet 150 zł; miejscówki dostępne są w granicach 650-700 zł.

Im wcześniej kupisz bilety, tym lepiej. Rezerwuj na długie tygodnie, a nawet miesiące przed wyjazdem. Dzięki temu zapłacisz najmniej, a do tego być może będziesz miał okazję skorzystać z atrakcyjnej promocji - która najczęściej kończy się po wyprzedaniu określonej liczby biletów.

WAŻNE: portal BiletyAutokarowe.pl nie pobiera za swoje usługi żadnych prowizji. Klient płaci wyłącznie cenę biletu - taką samą, jak w autokarze czy biurze przewoźnika.

Wymagane dokumenty

Podobnie jak w przypadku innych krajów będących członkami Unii Europejskiej, możemy przekroczyć granicę Danii za okazaniem ważnego dowodu osobistego albo paszportu.

Zanim zdecydujemy się zabrać tylko jeden z tych dokumentów, sprawdźmy regulamin przewoźnika. Wybrana linia autokarowa może bowiem wymagać okazania określonych dokumentów przed wejściem do autokaru, zaś pasażer, który ich nie posiada, nie zostanie wpuszczony na pokład.

Autokary do Danii - oferta dla firm

Wysyłasz swoich pracowników do Danii? Chętnie pomożemy Ci w organizowaniu podróży. Zapomnij o formalnościach - to my przeszukamy bazę połączeń, stworzymy zestawienie najbardziej opłacalnych kursów, a gdy wybierzesz jeden z nich, złożymy rezerwację i zorganizujemy wysyłkę biletów. Płacisz tylko za podróż - nasza pomoc jest darmowa!

Kup tanie bilety do Danii - w portalu BiletyAutokarowe.pl!

Sprawdź również: autokary do Holandii, bilety autokarowe do Estonii, autokary do Białorusi

foto: PENnyshot, JamesZ_Flickr; źródło: Flickr CC

Tutaj kupisz najtaniej bilet na autokar Polska - Dania

  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych Zawsze Masz Wybór!

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Dania możesz kupić online płacąc przelewem lub kartą. Mozesz także zamówić bilet telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić go w dowolnym banku lub na najbliższej poczcie.

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Dania możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aktualny rozkład jazdy na trasie z Polski do Danii znajdziesz po wybraniu daty przejazdu w naszej wyszukiwarce dostępnych połączeń autokarowych.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.