POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Białoruś

Znajdź połączenie na interesującej Cię trasie

Na naszej stronie kupisz bilet w cenie przewoźnika (bez dodatkowej prowizji).

Wybierz miasto wyjazdu i przyjazdu z list poniżej, a następnie kliknij przycisk "Sprawdź"

 


foto: archer10, itsMaxLim - Flickr CC

Przewozy do Białorusi - informator pasażera

Oferta przejazdów z Polski do Białorusi jest zaskakująco rozbudowana. Autokary kursują do miast: Baranowicze, Brześć, Grodno, Lida, Mińsk, Orsza, Oschmjany i Witebsk, wyjeżdżając z następujących polskich miejscowości: Augustów, Biała Podlaska, Białystok, Grajewo, Łomża, Łódź, Poznań, Suwałki, Warszawa i Wrocław. Przejazd z centralnej Polski trwa około 12 godzin.

WAŻNE: Zadzwoń na naszą infolinię: 71 724 23 77 lub 801 011 600, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące oferty. Możesz również złożyć rezerwację telefoniczną.

Koszty podróży

Koszt podróży na Białoruś nie powinien przekroczyć 170 zł, jeżeli zamierzany zorganizować przejazd w jedną stronę. W przypadku zakupu biletu powrotnego możemy liczyć na oszczędności - wydatek nie powinien być większy niż 310-320 zł.

Oczywiście bardzo ważny jest termin, w którym składamy rezerwację. W branży autokarowe obowiązuje zasada, zgodnie z którą bilety drożeją wraz ze zbliżaniem się dnia wyjazdu. Kupując miejscówkę na kilka dni przed podróżą, zapłacimy więcej, niż rezerwując miejsce kilka tygodni wcześniej. Zwlekając, stracimy również szansę skorzystania z ciekawych promocji.

WAŻNE: portal BiletyAutokarowe.pl nie pobiera za swoje usługi żadnych prowizji. Klient płaci wyłącznie cenę biletu - taką samą, jak w autokarze czy biurze przewoźnika.

Wymagane dokumenty

Aby dostać się do Białorusi, należy posiadać ważną wizę. Można ubiegać się o nią w konsulatach w Warszawie, Gdańsku, Białymstoku i Białej Podlaskiej. Koszt wydania wizy to równowartość 6 dolarów amerykańskich w przypadku wizy jednorazowej; za wizy uprawniające do wielokrotnych wjazdów trzeba zapłacić więcej. Obowiązkowa jest również polisa ubezpieczenia medycznego, a także posiadanie środków na utrzymanie w równowartości co najmniej 14 dolarów na dzień pobytu.

Przed wyjazdem należy sprawdzić regulamin wybranego przewoźnika, w nim bowiem sprecyzowano wymagania dotyczące dokumentów przejazdu.

Autokary do Białorusi - oferta dla firm

Jeżeli wysyłasz swoich pracowników za granicę, w portalu BiletyAutokarowe.pl możesz uzyskać pomoc w organizowaniu podróży. Tworzymy zestawienie najlepszych ofert, spełniamy wszelkie formalności i organizujemy odbiór biletów, dzięki czemu odciążasz się z wielu obowiązków. Do tego nasza pomoc jest darmowa - płacisz wyłącznie za bilety, i to po cenach takich samych, jak w biurze przewoźnika.

Kup tanie bilety do Białorusi- w portalu BiletyAutokarowe.pl!

Sprawdź również: autokary do Estonii, bilety autokarowe do Litwy, bilety autokarowe do Łotwy

foto: archer10, itsMaxLim; źródło: Flickr CC

Tutaj kupisz najtaniej bilet na autokar Polska - Białoruś

  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych Zawsze Masz Wybór!

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Białoruś możesz kupić online płacąc przelewem lub kartą. Mozesz także zamówić bilet telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić go w dowolnym banku lub na najbliższej poczcie.

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Białoruś możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aktualny rozkład jazdy na trasie z Polski na Białoruś znajdziesz po wybraniu daty przejazdu w naszej wyszukiwarce dostępnych połączeń autokarowych.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.