POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Austria

Znajdź połączenie na interesującej Cię trasie

Na naszej stronie kupisz bilet w cenie przewoźnika (bez dodatkowej prowizji).

Wybierz miasto wyjazdu i przyjazdu z list poniżej, a następnie kliknij przycisk "Sprawdź"

 


foto: Yaisog Boneghasher, Jeroen Fossaer - Flickr CC

Przewozy autokarowe do Austrii - informator pasażera

Przewozy autokarowe umożliwiają dojazd do ośmiu popularnych miast Austrii (Bregenz, Graz, Innsbruck, Klagenfurt, Linz, Salzburg, St. Polten, Wiedeń) z blisko setki miejscowości w Polsce. Duży wybór przewoźników, wygodny, trwający w zależności od miejsca wyjazdu 7 do 15 godzin przejazd oraz atrakcyjne ceny - to wszystko sprawia, że z oferty chętnie korzystają pasażerowie z całego kraju.

WAŻNE: Jeżeli nie wiesz, którą ofertę wybrać lub masz pytania związane z rezerwacją, zadzwoń do nas: 71 724 23 77 lub 801 011 600

Koszty podróży

Bilety autokarowe do Austrii kupimy już za 130 zł, jeżeli chcemy pojechać w jedną stronę; ceny raczej nie przekraczają 170 zł. Rezerwując bilety dwustronne, zapłacimy od 240 do 300 zł.

Jeżeli chcemy zaoszczędzić, powinniśmy składać rezerwacje najwcześniej, jak to możliwe - nawet na kilka miesięcy przed wyjazdem, jeżeli bilety są już w sprzedaży. Możemy wówczas zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Wczesne zamawianie zwiększa również szansę skorzystania z promocji, które zazwyczaj obejmują tylko kilka miejsc w autokarze.

WAŻNE: Nasze bilety sprzedawane są w takich samych cenach, jak w autokarze czy na dworcu. Nie doliczamy żadnej prowizji.

Wymagane dokumenty

Austria jest krajem członkowskim Unii Europejskiej, a zatem podróżnikowi z Polski wystarczy ważny dowód tożsamości, aby przekroczyć granicę. Nie należy jednak kierować się na dworzec wyłącznie z dowodem osobistym czy paszportem.

Przygotowując się do podróży, powinniśmy sprawdzić regulamin wybranego przez nas przewoźnika, aby poznać wymagania odnośnie posiadanych dokumentów. Jeżeli linia oczekuje od pasażerów okazania paszportu i dowodu osobistego, osoba nieposiadająca jednego z tych dokumentów nie zostanie wpuszczona na pokład.

Autokary do Austrii - oferta dla firm

Dla przedsiębiorstw oraz agencji pracy, które wysyłają swoich ludzi za granice, przygotowaliśmy specjalną ofertę: wystarczy, że skontaktuje się z nami przedstawiciel firmy i powie, kiedy, skąd, dokąd i ile osób musi wybrać się w podróż. Przygotujemy zestawienie ofert, pomożemy wybrać najbardziej opłacalną, wyślemy dane do zapłaty i zorganizujemy dostawę biletów do pasażerów. Pomożemy uniknąć dodatkowych nakładów pracy - za darmo. Płacicie wyłącznie za bilety!

Kup tanie bilety do Austrii - oszczędzaj czas i pieniądze!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Holandii, bilety autokarowe do Hiszpanii, bilety autokarowe do Niemiec

foto: Yaisog Boneghasher, Jeroen Fossaer - Flickr CC

Tutaj kupisz najtaniej bilet na autokar Polska - Austria

  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych Zawsze Masz Wybór!

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Austria możesz kupić online płacąc przelewem lub kartą. Mozesz także zamówić bilet telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić go w dowolnym banku lub na najbliższej poczcie.

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Austria możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Aktualny rozkład jazdy na trasie z Polski do Austrii znajdziesz po wybraniu daty przejazdu w naszej wyszukiwarce dostępnych połączeń autokarowych.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.