POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Polityka antyspamowa

Co oznacza Polityka antyspamowa portalu BiletyAutokarowe.pl i jak należy ją rozumieć.

Wydawca portalu BiletyAutokarowe.pl gwarantuje, że zawsze stara się postępować zgodnie z regulacjami prawnymi i zasadami e-mail marketingu.

Każdy subskrybent może być pewny, że:

Rezygnacja z subskrypcji

W każdej wysłanej wiadomości, SMS lub e-mail z portalu BiletyAutokarowe.pl znajduje się link, za pomocą którego odbiorca może w każdej chwili zrezygnować z dalszej subskrypcji. Po kliknięciu w link odbiorca zostaje przekierowany na stronę, gdzie potwierdza rezygnację. Wraz z rezygnacją z subskrypcji, adres email odbiorcy zostaje natychmiast usunięty z danej bazy adresowej. Z subskrypcji SMS można również zrezygnować korzystając z poniższego linku: Rezygnacja

Działania anty-spamowe w BiletyAutokarowe.pl

Nasz portal szczyci się przyjęciem bezwzględnej postawy względem tematyki anty-spamowej i promowaniem odpowiedzialnego marketingu "za przyzwoleniem".

Stosujemy zarówno zaawansowane automatyczne systemy oraz ręczną weryfikację w celu podjęcia natychmiastowych działań, gdy widzimy ryzyko wysłania niepożądanych wiadomości.

Zgłaszaj podejrzane treści

Jeżeli uważasz, że na Twój adres email została wysłana wiadomości, na którą nie wyraziłeś zgody napisz na adres lista@biletyautokarowe.pl