POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Biuro sprzedaży biletów Nettbuss - tu kupisz bilet online lub telefonicznie

Nettbuss
  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak Ukrytych Opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!

Nettbuss

Nettbuss jest przewoźnikiem autokarowym wywodzącym się z Norwegii. Istnieje od roku 1996. Oferuje podróże w regionie Skandynawii. Prowadzi 17 linii obsługujących 1400 przystanków w Norwegii, Szwecji i Danii.

 

Główne przystanki

Ålesund, Arlanda Airport, Bergen, Borås, Copenhagen, Copenhagen Airport – Kastrup, Fagersta, Flåm, Geiranger, Gothenburg, Helsingborg, Hvaler, Jönköping, Karlskoga, Karlstad, Kristiansand, Kristinehamn, Landvetter - Gothenburg International Airport, Linköping, Lom, Ludvika, Lund, Malmö, Moss, Norrköping, Notodden, Örebro, Oslo, Oslo Airport, Smedjebacken, Soderbarke, Sogndal, Stockholm, Stryn, Tanum, Trondheim, Uddevalla, Västerås.

 

Komfort

Autokary Nettbuss to wygodne pojazdy z dużą ilością miejsca na nogi i darmowym wi-fi. Większość pojazdów jest wyposażona w gniazdka elektryczne dostępne dla pasażerów. Wybrane pojazdy posiadają także pojedyncze rzędy foteli, w których pasażerowie nie mają tuż obok siebie sąsiada.

 

Bezpieczeństwo

Firma Nettbuss posiada certyfikat ISO 39001:2012, potwierdzający wdrożenie i stosowanie zaawansowanych zasad zarządzania bezpieczeństwem drogowym. Certyfikat ten jest weryfikowany i odnawiany każdego roku.

 

Dobre ceny

Pomimo wysokiej klasy obsługi i dalekobieżnych kursów Nettbuss szczyci się przystępnymi cenami biletów. To zasługa doskonałej organizacji, która pozwala przewoźnikowi ograniczyć koszty bez kompromisów w sferze jakości.

 

Ekologiczne podejście

Nettbuss jest firmą przyjazną środowisku. Wprowadza innowacje pozwalające ograniczyć ilość kursów z niepełnym obłożeniem pojazdu. Korzysta z wydajnych autokarów o niskiej emisji spalin i optymalizuje trasy, aby unikać zbędnych fragmentów podróży. To także korzyść dla pasażerów – do celu dociera się szybciej.

Czytaj całość

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym przewoźniku, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinie