POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Biuro sprzedaży biletów Miś - tu kupisz bilet online lub telefonicznie

mis
  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak Ukrytych Opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!

Bilety autokarowe Miś

Pochodząca z Krosna linia autokarowa Miś przynależy do platformy Autokar Polska. Firma oferuje przewozy do Włoch, a ponadto operuje na połączeniach krajowych.

Historia

Linia Miś została utworzona w roku 1996; od początku działalności oferowała bilety autokarowe do Włoch. W roku 2006 dołączyła do platformy Autokar Polska, dzięki czemu zaoferowała przejazdy pasażerom ze wszystkich części kraju. Dziś bilety Miś można kupić zarówno w Polsce, jak i we Włoszech, u jedneg z licznych przedstawicieli przewoźnika.

Flota

Autokary Miś to pojazdy cenionych marek Setra, Bova i Mercedes. Poza standardowymi międzynarodowymi pojazdami klasu lux przewoźnik posiada wiele busów Fiat, Ford, Mercedes, Volkswagen i Sprinter, które obsługują połączenia krajowe - w tym anteny.

Bilety Miś - niska cena, szybki zakup

W portalu BiletyAutokarowe.pl kupisz bilety autokarowe Miś po cenie przewoźnika - to znaczy tak tanio, jak w autokarze czy na dworcu. Nie dopłacasz ani grosza, a zdobywasz swój bilet nie ruszając się z miejsca! Zarezerwuj miejsce w autokarze, wypełniając formularz zakupu online albo składając zamówienie przez infolinię.

 

Sprawdź również: Interbus, Eurolines, Sandra

Czytaj całość

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym przewoźniku, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinie