Sindbad, zmiana dla przystanków Nowa Sól, Krosno Odrzańskie i Zielona Góra

28 września 2021 przewoźnik Sindbad poinformował w wydanym komunikacie, że od dnia 05 października 2021r., na liniach do/z Austrii, Belgii, Danii, Francji, Luksemburga, Niemiec, Szwajcarii, Szwecji, Włoch, zmianie ulega przebieg trasy z Zielonej Góry i Nowej Soli, która będzie dowożona do Portu Świecko, a nie jak dotychczas do Okmian. W ramach powyższej trasy zostaje także uruchomiony nowy przystanek w Krośnie Odrzańskim.

W związku z powyższym zmianie ulegają godziny przyjazdu / odjazdu z przystanków w Nowej Soli i Zielonej Górze.

Połączenia z Nowej Soli, Zielonej Góry i Krosna Odrzańskiego będą realizowane 7 x w tygodniu w obu kierunkach.

Nowe godziny odjazdów / przyjazdów to:

Nowa Sól – odjazd 21:25, przyjazd 06:55,

Krosno Odrzańskie – odjazd 22:35, przyjazd 05:45 ,

Zielona Góra – odjazd 22:00, przyjazd 06:20.

Zmiany są już widoczne w systemie rezerwacyjnym.


Bilety autokarowe Sindbad kupisz online na naszej stronie internetowej lub możesz zamówic telefonicznie w naszym biurze biletowym.


Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego każdy pasażer ma obowiązek podróżowania w maseczce ochronnej, zasłaniającej usta i nos.

Dla bezpieczeństwa klientów oraz załóg wykonujących przewozy, na pokładzie każdego autokaru Sindbada znajdują się środki dezynfekujące, a po każdym zrealizowanym kursie autokary są poddane obowiązkowej dezynfekcji specjalnymi płynami odkażającymi.

Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości w stosunku do innych osób oczekujących na przystanku oraz o zapoznanie się przed wyjazdem z przepisami obowiązującymi w kraju docelowym.

Udostępnij
Sindbad w trasie