W ramach siatki połączeń autokarowych Sindbada na trasie 18EX i19EX Polska Włochy oferujemy bilety autokarowe z Polski do Włoch. Połączenia są realizowane 2 x w tygodniu, autokary do Włoch jadą w środy i soboty, a autokary z Włoch do Polski w poniedziałki i soboty.
Przystanki na liniach Sindbada do Włoch obsługiwane w Polsce: Andrychów, Augustów, Bełchatów, Białystok, Biecz, Bielsko-Biała, Biłgoraj, Biskupiec, Bochnia, Bolesławiec, Brodnica, Brzeg, Brzesko, Busko-Zdrój, Bydgoszcz, Bytom, Chełm, Chojnice, Chorzów, Ciechanów, Cieszyn, Czersk, Częstochowa, Człuchów, Dębica, Dobrodzień, Dzierżoniów, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Giżycko, Gliwice, Głogów, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gniezno, Gorlice, Gorzów Śląski, Gorzów Wielkopolski, Grodków, Grudziądz, Grybów, Iława, Inowrocław, Janów Lubelski, Jarocin, Jarosław, Jarosław, Jastrowie, Jastrzębie Zdrój, Jawor, Jelenia Góra, Jędrzejów, Kalisz, Katowice, Kędzierzyn-Koźle, Kępno, Kętrzyn, Kęty, Kielce, Kluczbork, Kłodzko, Kolbuszowa, Kołobrzeg, Konin, Koszalin, Kraków, Krapkowice, Kraśnik, Krosno, Krotoszyn, Kwidzyn, Legnica, Leszno, Leżajsk, Lębork, Limanowa, Lubaczów, Lubin, Lublin, Lubliniec, Łomża, Łódź, Malbork, Mielec, Międzyzdroje, Milicz, Mrągowo, Mszana Dolna, Myślenice, Narol, Nisko, Nowa Sarzyna, Nowa Sól, Nowe Miasto Lubawskie, Nowogard, Nowy Sącz, Nysa, Okmiany, Olesno, Oleśnica, Olsztyn, Oława, Opole, Orzysz, Ostrołęka, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostróda, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Oświęcim, Ozimek, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Podgaje, Polkowice, Poznań, Praszka, Prudnik, Przemyśl, Przeworsk, Pszczyna, Pszów, Puławy, Pyskowice, Racibórz, Radom, Radomsko, Ropczyce, Rybnik, Rzeszów, Sandomierz, Sanok, Sieradz, Skarżysko-Kamienna, Skoczów, Sławno, Słubice, Słupsk, Stalowa Wola, Starachowice, Starogard, Staszów, Strzegom, Strzelce Opolskie, Suwałki, Syców, Szczecin, Szczekociny, Szprotawa, Świdnica, Świebodzin, Świecie, Świnoujście, Tarnobrzeg, Tarnów, Tczew, Tomaszów Lubelski, Toruń, Toszek, Trzebnica, Tychy, Wadowice, Wałbrzych, Wałcz, Warszawa, Wejherowo, Wieluń, Włocławek, Wodzisław Śląski, Wrocław, Wschowa, Zabrze, Zamość, Zawiercie, Ząbkowice Śląskie, Zduńska Wola, Zgorzelec, Zielona Góra, Żnin, Żory i Żywiec.
Przystanki obsługiwane we Włoszech: Ancona, Arezzo, Arma di Taggia, Bari, Battipaglia, Bergamo, Bologna, Bolzano, Brescia, Caserta, Cassino, Cesena, Civitanova Marche, Firenze, Foggia, Genova, Giulianova, Lecce, Milano, Modena, Napoli, Orte, Pescara, Pompei, Porto San Giorgio, Rimini, Roma, Salerno, San Benedetto del Tronto, San Remo, Savona, Taranto, Termoli, Trento i Verona.
Kupując bilet online w wyszukiwarce należy wpisać szukaną relację, np. połączenie autokarowe Katowice Rzym czy połączenie autokarowe Wrocław Neapol.
Jeśli szukasz innego połączenia skorzystaj z wyszukiwarki biletów autokarowych na górze tej strony, oferujemy biety także innych przewoźników (np. w okolice Wenecji, na Sycylię czy Kalabrię).
Na naszej stronie zakupisz także bilet na autokar Rzym Bari, na przejazd Neapol Wenecja oraz na wiele innych połączeń na terenie Włoch.
Zapraszamy na stronę bilety autokarowe Sindbad, gdzie można dokonać zakupu zarówno online jak i telefonicznie pod numerem 0048 71 724 23 77 pn-pt 08:00 do 17:00 i sob 09:00 do 13:00.
Przystanki autokarowe Sindbad na trasie Polska Włochy – rozwiń odpowiednią sekcję.
Przystanki Polska południowa
Dzień | Wyjazd | Przystanek | Przyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:45 | ANDRYCHÓW, Dworzec autobusowy, Krakowska 23 | 11:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:20 | BEŁCHATÓW, węzeł przesiadkowy Szpital, ul. Czapliniecka | 11:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:20 | BIECZ, Stacja paliw BP, ul. Załawie 106 | 15:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:15 | BIELSKO-BIAŁA, Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska 7 | 11:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | Śr | -- | Pt | Sb | -- | 10:10 | BIŁGORAJ, Dworzec PKS, Bohaterów Monte Cassino 1 | 17:30 | -- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:50 | BOCHNIA, pl. Pułaskiego - przystanek MPK | 12:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 23:00 | BOLESŁAWIEC, Dworzec PKS, Wesoła 23 | 04:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 20:15 | BRZEG, Centrum Przesiadkowe, Plac Dworcowy | 07:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:30 | BRZESKO, Dworzec Autobusowy, ul.Solskiego 14a, stanowisko 2 | 12:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | Nd | 14:30 | BUSKO-ZDRÓJ, Dworzec PKS, Waryńskiego | 12:45 | -- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:40 | BYTOM, Stan. przy dworcu autobus.obok PKP, Pl.Wolskiego 1 | 09:55 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 09:30 | CHEŁM, Dworzec PKS, Lwowska 20 | 17:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:30 | CHORZÓW, pl. Powstańców Śl. | 10:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:50 | CIESZYN, stacja paliw PKN ORLEN, ul. Filasiewicza | 12:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:50 | CZĘSTOCHOWA, Dworzec PKS stan. 13, Al. Wolności 45/47 | 10:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:25 | DĘBICA, Dworzec PKS, ul. Glowackiego st. 6 | 13:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:15 | DOBRODZIEŃ, Ul. Solna | 09:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:50 | DZIERŻONIÓW, dworzec autobusowy st. 6, ul. Sienkiewicza | 07:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:00 | GLIWICE, Zajezdnia PKS, ul. Pionierów 8 | 09:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | -- | Pt | Sb | -- | 20:30 | GŁOGÓW, Dw. PKP, plac 1000-lecia 9 | 07:10 | Wt | Śr | Cz | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:40 | GŁOGÓWEK, Dw. PKS, ks. Skargi | 09:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:15 | GŁUBCZYCE, Stacja Paliw LOTOS, Głubczyce – Sady 72 | 09:40 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:30 | GŁUCHOŁAZY, Dworzec autobusowy Głuchołazy Miasto | 08:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:45 | GORLICE, Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4 | 14:40 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:10 | GORZÓW ŚLĄSKI, przystanek ul. Wojska Polskiego | 09:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:30 | GRODKÓW, Dw. PKS, Warszawska 44 | 07:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 13:10 | GRYBÓW, przystanek autobusowy, ul. Topolowa | 14:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 10:45 | JANÓW LUBELSKI, Dworzec autobusowy, stan.4 (obok postoju TAXI) | 16:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- | 18:10 | JAROCIN, Dworzec autobusowy, ul. Moniuszki 43a | 09:00 | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:10 | JAROSŁAW, Nowy Dworzec PKS, ul. Pruchnicka | 15:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:50 | JASŁO, Dworzec autobusowy, st. 1, Dworcowa 38 | 15:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:55 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ, Dworzec PKS, ul. Arki Bożka | 11:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:45 | JAWOR, Dworzec PKP, Dworcowa 8 | 05:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:00 | JELENIA GÓRA, ul. Teatralna | 06:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:20 | JĘDRZEJÓW, przystanek autobusowy ul. Partyzantów | 12:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:30 | KALISZ, Nowy Dworzec PKS, stan. 3 (wejście od ul. Podmiej | 10:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:15 | KATOWICE, dworzec Sądowa - stan. 11-13 | 10:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:00 | KĘDZIERZYN-KOŹLE, parking nad Odrą ul. Łukasiewicza | 09:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:10 | KĘPNO, przyst. autobus.ul.Broniewskiego (Dw.Zachodni PKP) | 08:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:05 | KĘTY, Dworzec autobusowy, Henryka Sienkiewicza | 11:25 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:30 | KIELCE, Główny Dworzec Autobusowy - ul. Czarnowska, st.1 | 12:55 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:10 | KLUCZBORK, Dw. PKS, ul. Moniuszki 5 | 09:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:45 | KŁODZKO, Dworzec PKS, Plac Jedności | 08:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:20 | KOLBUSZOWA, Dworzec PKP, ks. Ruczki | 15:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:15 | KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta) | 11:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:30 | KRAPKOWICE, Dworzec PKS, Opolska 4 | 08:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 10:45 | KRAŚNIK, Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo) | 16:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:15 | KROSNO, dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodow | 16:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- | 18:55 | KROTOSZYN, Dworzec PKS, ul. Fabryczna 11 | 08:15 | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:45 | LEGNICA, Przystanek przed dworcem PKP, ul. Dworcowa | 05:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | -- | Pt | Sb | -- | 19:40 | LESZNO, Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1 | 08:00 | Wt | Śr | Cz | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:30 | LEŻAJSK, Dworzec PKS, st. 1, Plac Dworcowy 1 | 16:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:25 | LIMANOWA, Węzeł przesiadkowy ul.Targowa/Kopernika st.LIMATUR | 13:05 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | Nd | 11:15 | LUBACZÓW, Dworzec PKS, przystanek Wagabunda, J. Słowackiego | 16:15 | -- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | -- | Pt | Sb | -- | 21:15 | LUBIN, Dworzec PKS, Marii Skłodowskiej - Curie 12 | 06:25 | Wt | Śr | Cz | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 10:45 | LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia | 16:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:45 | LUBLINIEC, Centrum Przesiad.Park&Ride,ul.Paderewskiego st.3 | 09:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 13:30 | MIELEC, Parking obok dworca PKS, K. Jagiellończyka 1 | 14:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- | 19:25 | MILICZ, Dworzec autobusowy, ul. Kopernika 4 | 07:45 | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:00 | MSZANA DOLNA, Dworzec PKS, Starowiejska | 11:55 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:25 | MYŚLENICE, dworzec PKS, ul. Słoneczna | 11:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | Nd | 10:30 | NAROL, przystanek Rynek za Ratuszem | 17:00 | -- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:20 | NISKO, Plac Wolności | 15:50 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:10 | NOWA SARZYNA, Dworzec PKP, Kolejowa | 16:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 13:50 | NOWY SĄCZ, dworzec MDA, plac Dąbrowskiego | 13:40 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:00 | NYSA, Przystanek autobusowy, ul. Bema (przy Biedronce) | 08:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 22:35 | OKMIANY, Stacja Paliw Pieprzyk, Okmiany 1a | 05:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:35 | OLESNO, Przyst. Kom. Międzynar. ul. Sądowa - obok Dw. PKS | 09:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 20:10 | OLEŚNICA, Dworzec PKS stan 5 ul. Rzemieślnicza | 07:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 20:30 | OŁAWA, Dworzec PKS peron międzynarodowy | 06:40 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:10 | OPOLE, SINDBAD Port,ul.JR Kowalczyków 56(Obr.Stalingrad) | 08:05 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:10 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, Dworzec Autobusowy, ul. Zabia 40, st. Miedzynarod. | 15:05 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:10 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI, Centrum Przesiadkowe, ul. Dworcowa 6A, peron 5 | 09:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:45 | OSTRZESZÓW, przystanek przy parkingu, ul. Kaliska 5 | 09:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:40 | OŚWIĘCIM, Plac przed Dw.PKP, ul. Powstańców Śląskich 22 | 10:55 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:45 | OZIMEK, Dworzec PKS, Kolejowa | 08:40 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:45 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, Dworzec PKS stan. 1, 2, Pol. Organ. Wojskowej 12 | 12:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | -- | Pt | Sb | -- | 20:55 | POLKOWICE, DW. PKS, ul. Młyńska, st. 2 | 06:45 | Wt | Śr | Cz | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:00 | PRASZKA, przystanek, Pl. Grunwaldzki | 09:55 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:10 | PRUDNIK, Plac Wolności, stanowisko nr 1 | 08:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:30 | PRZEMYŚL, Dworzec PKS, ul. Czarnieckiego 4, st. 1 | 16:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:30 | PRZEWORSK, Dworzec PKS, plac Fryderyka Chopina | 15:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:00 | PSZCZYNA, Centrum Przesiadkowe, ul. Sokoła, stanowisko 3 | 11:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:35 | PSZÓW, PKS, ul. Traugutta | 10:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:35 | PUŁAWY, Przyst. POLSKI EXPRESS -zatoka autobusowa obok PKS | 15:05 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:10 | PYSKOWICE, Dworzec PKS, ul. Wyszyńskiego | 09:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:15 | RACIBÓRZ, Dworzec PKS, Batorego 15 | 10:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:45 | RADOM, Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego 12 | 14:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:40 | RADOMSKO, Dw. PKS, Kolejowa | 11:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 13:50 | ROPCZYCE, Dworzec PKS, Zielona 1 | 14:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:00 | RYBNIK, dworzec autobusowy, ul. Budowlanych 6, stan. 1 | 10:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 13:20 | RZESZÓW, Dworzec PKS, ul. Grottgera | 14:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:15 | SANDOMIERZ, Parking przed dworcem PKP, Lwowska | 15:05 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 10:10 | SANOK, Nowy Dworzec Autobusowy, st.2, ul. Lipińskiego | 17:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:30 | SIERADZ, Dworzec autobusowy, stanowisko nr 1 | 11:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 13:20 | SKARŻYSKO-KAMIENNA, zatoka MKS, ul. Niepodległości | 14:05 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:20 | SKOCZÓW, nowy dworzec autobusowy, ul. Katowicka/Objazdowa | 12:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:45 | STALOWA WOLA, Dworzec PKS, gen. Leopolda Okulickiego 3 | 15:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:50 | STARACHOWICE, obok budki dróżnika, przy Bricomarche ul. Radomska | 14:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | Nd | 13:45 | STASZÓW, Rynek 30, przy aptece | 13:30 | -- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:25 | STRZEGOM, Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa | 05:50 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:30 | STRZELCE OPOLSKIE, zatoczka dla autokarów - Rynek | 08:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:35 | SYCÓW, Dworzec PKS, ul. Kolejowa 1 | 08:05 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:55 | SZCZEKOCINY, Dworzec PKS, Śląska | 11:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:30 | SZPROTAWA, parking przy poczcie | 06:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 20:20 | ŚWIDNICA, Dworzec autobusowy, stan. 7, ul. Kolejowa | 06:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:45 | TARNOBRZEG, Dworzec autobusowy, ul. A. Mickiewicza, st. 2 | 14:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:00 | TARNÓW, Przystanek ul. Kochanowskiego/Chyszowska | 13:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | Nd | 10:15 | TOMASZÓW LUBELSKI, Dworzec PKS, stan. 7, Zamojska 9 | 17:15 | -- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:25 | TOSZEK, Przystanek PKS, ul. Tarnogórska | 08:50 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- | 20:10 | TRZEBNICA, przystanek ul.Księdza Bochenka 47 przy banku BZWBK | 07:00 | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:30 | TYCHY, Dworzec Autobusowy, st. Nr 6, ul. Dworcowa | 10:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:25 | WADOWICE, Dworzec autobusowy, marsz. Józefa Piłsudskiego | 12:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 20:55 | WAŁBRZYCH, stacja paliw LOTOS, ul. Wrocławska 144 | 06:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:30 | WIELUŃ, Dworzec PKS, stan. 2, Staszica 49 | 10:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:25 | WODZISŁAW ŚLĄSKI, PKS, ul. Targowa | 11:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:10 | WROCŁAW, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 | 06:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | -- | Pt | Sb | -- | 20:00 | WSCHOWA, Dworzec PKP, Dworcowa | 07:40 | Wt | Śr | Cz | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:45 | ZABRZE, pl. Warszawski | 09:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 09:30 | ZAMOŚĆ, Dworzec PKS, ul. Hrubieszowska 1 | 17:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:40 | ZAWIERCIE, przyst.MZKul.Sikorskiego naprzeciw stacji paliw BP | 10:55 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:20 | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE, Dworzec PKP, Aleja Niepodległości | 07:50 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:00 | ZDUŃSKA WOLA, Przystanek autobusowy II Plac Wolności | 11:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 23:55 | ZGORZELEC, parking przy stacji Shell - Jędrzychowice | 03:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:30 | ŻORY, Centrum Przesiad.,Męczenników Oświęcimskich stan.1 | 10:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:40 | ŻYWIEC, Nowy Dworzec Autobusowy - ul. Dworcowa | 12:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Przystanki Polska Północna
Dzień | Wyjazd | Przystanek | Przyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 08:30 | AUGUSTÓW, Przystanek autobusowy, ul. Brzostowskiego (naprzeciw Policji) | 18:25 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 10:30 | BIAŁYSTOK, Dw. PKS, ul. Boh. Monte Cassino 8, peron 6 st. 13 | 17:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:50 | BISKUPIEC, przystanek ul. Mickiewicza 30 | 15:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | Śr | Cz | -- | Sb | -- | 16:10 | BRODNICA, węzeł komunikacyjny, ul..Gen. Maczka | 11:50 | Wt | -- | -- | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:10 | BYDGOSZCZ, Dworzec PKS - stan 18/19, Jagiellońska 58 | 10:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:15 | CHOJNICE, dworzec autobusowy ul. Towarowa, stanowisko nr 3 | 09:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 13:55 | CIECHANÓW, Dw. Autobus.ul.Sienkiewicza (przy CH DEKADA) st.1 | 14:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:40 | CZERSK, dworzec autobusowy ul. Kolejowa | 10:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:40 | CZŁUCHÓW, baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5 | 09:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:00 | ELBLĄG, Dworzec PKS, Plac Dworcowy | 13:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 09:45 | EŁK, Dworzec PKS, st. nr 1, Jarosława Dąbrowskiego | 17:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:00 | GDAŃSK, dworzec PKS, ul. 3 Maja, st.11 | 14:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:45 | GDYNIA, Dworzec PKS, stan. 1, Plac Konstytucji | 12:50 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:00 | GIŻYCKO, ul. Kolejowa 2, stan. 4 | 16:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:40 | GNIEZNO, parking przy ul. Łaskiego 10 | 09:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:20 | GORZÓW WIELKOPOLSKI, Dworzec PKS, Dworcowa 10 | 06:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:40 | GRUDZIĄDZ, Dworzec PKP, stan. autokarów międz., Dworcowa38/40 | 12:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:20 | IŁAWA, ul. Dworcowa (przed Placem Iławskich Kolejarzy). | 12:40 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:05 | INOWROCŁAW, Wiata autobus.Pl. Kasprowicza 5(dawny PKS,k/Lidla) | 10:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:15 | JASTROWIE, Dworzec PKS, Mickiewicza 39 | 08:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:40 | KĘTRZYN, przystanek komunikacyjny, ul.Dworcowa -dworzec PKP | 16:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | -- | Śr | -- | Pt | Sb | -- | 19:15 | KOŁOBRZEG, Dworzec PKS, stan. 4, Al. Kolejowa 6 | 08:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:00 | KONIN, Dworzec PKP - terminal autobusowy, Kolejowa 1 | 09:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:30 | KOSZALIN, Dw. PKP Pętla, stanowisko 09, ul. Armii Krajowej | 09:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 22:35 | KROSNO ODRZAŃSKIE, przystanek - Poznańska 21 | 5:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- | 15:45 | KWIDZYN, dworzec autobusowy, ul. Konopnickiej 10A | 12:55 | -- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:05 | LĘBORK, stacja paliw Shell, ul. Słupska 26 | 11:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:45 | ŁOMŻA, Dworzec Miejski ul. Dworcowa 2, stanowisko 2 | --:-- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
-- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | --:-- | ŁOMŻA, Dworzec Miejski ul. Dworcowa 2, stanowisko 4 | 16:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:30 | ŁÓDŹ, Dw. PKP Łódź Kaliska, st. SINDBAD p głów. Wejściem | 10:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:30 | MALBORK, dawny PKS - zatoka obok cukrowni | 12:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- | 18:30 | MIĘDZYZDROJE, przystanek autobusowy, ul.Gryfa Pomorskiego 2 | 09:15 | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:20 | MRĄGOWO, przyst.autob.ul M.C.Skłodowskiej-przejazd kolejowy | 15:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:25 | NOWA SÓL, Dworzec PKP, ul. Towarowa (dawny PKS) | 06:55 | Wt | Śt | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn |
-- | -- | Śr | Cz | -- | Sb | -- | 15:40 | NOWE MIASTO LUBAWSKIE, Stacja ORLEN przy ul. Grunwaldzkiej | 12:20 | Wt | -- | -- | -- | -- | Nd | -- |
Pn | -- | Śr | -- | Pt | Sb | -- | 20:00 | NOWOGARD, stacja ORLEN, ul. 3-go Maja 27 | 07:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 13:50 | OLSZTYN, Dworzec PKS, stan. 11, plac Konstytucji 3 Maja | 14:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 10:15 | ORZYSZ, przystanek autobusowy - Rynek | 17:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:35 | OSTROŁĘKA, Dworzec PKS, Generała Ludwika Bogusławskiego 21 | 15:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:50 | OSTRÓDA, przyst.autob.ul.11-go Listopada przy wieży ciśnień | 13:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:00 | PIŁA, Dworzec PKS, Kwiatowa 18 | 08:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:15 | PŁOCK, dworzec PKS, ul. Dworcowa, stan. Międzynarodowe | 12:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:05 | PODGAJE, PRZYSTANEK AUTOBUSOWY | 08:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 20:40 | POZNAŃ, Dw.PKS Galeria Avenida (d.City Center)stanowisko 3 | 08:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:45 | SŁAWNO, stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska | 10:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 22:45 | SŁUBICE, Port Świecko, Świecko 39 | 05:05 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:15 | SŁUPSK, Dworzec PKS, stan. 18, Hugona Kołłątaja 15 | 10:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:50 | STAROGARD GDAŃSKI, Dworzec PKS, obok stan. 6, Gdańska 35 | 11:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 08:00 | SUWAŁKI, Dworzec Autobusowy, ul. Utrata 1B, stan. 8 | 19:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 20:30 | SZCZECIN, Dworzec Autobusowy, Pl. Grodnicki 1, st. 1A | 07:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:40 | ŚWIEBODZIN, Parking - Pomnik Chrystusa Króla, ul. Sulechowska | 06:25 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:10 | ŚWIECIE, Dworzec PKS, Wojska Polskiego 88 | 11:40 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- | 18:00 | ŚWINOUJŚCIE, Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa | 09:45 | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:15 | TCZEW, Przystanek przy dworcu PKP, st. 12, Dworcowa | 12:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:20 | TORUŃ, Pl. 18 Stycznia przed dworcem Toruń Miasto | 10:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:40 | WAŁCZ, Dworzec PKS, Dworcowa | 07:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:15 | WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 11 | 12:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:25 | WEJHEROWO, przystanek MZK przy C.H. KASZUBY | 12:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:15 | WŁOCŁAWEK, Węzeł przesiadkowy przy ulicy Okrzei, stan. 5 | --:-- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
-- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | --:-- | WŁOCŁAWEK, przystanek ul. Okrzei – PKS/PKP | 11:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 22:00 | ZIELONA GÓRA, Dworzec PKS, Dworcowa | 06:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:50 | ŻNIN, Dworzec PKS, Towarowa 5 | 09:55 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Przystanki Włochy
Dzień | Przyjazd | Przystanek | Wyjazd | Dzień | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 18:15 | ANCONA, Dworzec kolejowy Piazza Roselli | 09:00 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 17:05 | AREZZO, przyst.busów turyst. via Bernardo .Rossellino 11 | 10:00 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 20:40 | ARMA DI TAGGIA, VIA BOSELLI 50 k/BANCA UNI CREDIT W ARMA DI TAGGIA | 06:05 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Pt | - | - | - | - | 00:50 | BARI, Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro | 01:35 | - | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Pt | - | - | - | - | 01:00 | BATTIPAGLIA, parking przy Villa Comunale / Bar Consis | 01:55 | - | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 14:30 | BERGAMO, Dworzec kolejowy Piazza Marconi | 12:45 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 14:45 | BOLOGNA, Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre | 12:45 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 09:40 | BOLZANO, Via Buozzi 29/A przy stacji Bolzano Sud | 17:10 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 08:00 | BRENNERO, PRZYSTANEK TECHNICZNY | 20:05 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 13:30 | BRESCIA, Dworzec autobusowy, st.B5,B6 via Solferino | 13:45 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 22:20 | CANNES, Boulevard Jean Hibert, parking Quai Max Laubeuf | 04:00 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 22:30 | CASERTA, Dworzec kolejowy Piazza Garibaldi | 04:30 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 21:30 | CASSINO, parcheggio di fronte Hotel Edra Palace | 05:10 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 16:00 | CESENA, Dworzec kolejowy Via Europa | 11:30 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 19:05 | CIVITANOVA MARCHE, Via Silvio Pellico 10, Stacja benzynowa ESSO | 08:00 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 16:15 | FIRENZE, Villa Costanza - Parcheggio | 11:10 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | - | - | 23:05 | FOGGIA, Autostaz.di Foggia v.Manfredi 1, P-le Intermodale | 03:30 | - | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 18:30 | GENOVA, Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS | 08:45 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 20:00 | GIULIANOVA, bramki autostr.Parkingk/Hotelu Breaking via Italia | 06:50 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Pt | - | - | - | - | 02:55 | LECCE, Parking naprzeciwko hotelu Tizjano | 23:15 | - | - | - | - | - | Pt | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 15:30 | MILANO, Terminal Bus Milano - Lampugnano | 11:45 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 13:45 | MODENA, via Glauco Gottardi Terminal Bus | 13:30 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 23:10 | NAPOLI, Parcheggio METROPARK, via Corso Arnaldo Lucci | 04:00 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 19:00 | ORTE, Caldare - via Tuscania - parking Hotel Millennium | 08:15 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 20:40 | PESCARA, Dw. Kolej./autobus. Piazza della Republica | 06:05 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | - | - | 23:55 | POMPEI, Piazza Mercato | 03:15 | - | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 19:20 | PORTO SAN GIORGIO, Parking k/Palazzo dello Sport via Santa Vittoria 5 | 07:35 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 16:45 | RIMINI, Piazzale adiacente via Fada (numer 49)Centro Studi | 10:45 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 19:50 | ROMA, Dworzec autobusowy TIBURTINA stan. 18 | 07:30 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Pt | - | - | - | - | 00:15 | SALERNO, Piazza Concordia | 02:35 | - | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 19:40 | SAN BENEDETTO DEL TRONTO, bramki autostrad.k.Hotelu TruckOne via S.G. Scaffa | 07:15 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 20:40 | SAN REMO, Via Boselli 50 k/Banca Uni Credit w Arma di Taggia | 06:05 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 19:30 | SAVONA, Stazione FS Piazza Aldo Moro | 07:15 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Pt | - | - | - | - | 01:45 | TARANTO, dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta | 00:30 | - | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | - | - | 22:05 | TERMOLI, Terminal Bus,via Martiri della Resistenza, 174-176 | 04:30 | - | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 10:25 | TRENTO, Lungadige Monte Grappa 18 / fermata bus turistici | 16:30 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | |
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 12:00 | VERONA, Porta Nuova, via Cardinale Girolamo, Fermata Bus | 15:00 | Pn | - | - | - | - | Sb | - |
Przystanki Francja – Cannes, Nicea i Monaco
Dzień | Przyjazd | Przystanek | Wyjazd | Dzień | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 22:20 | CANNES, Boulevard Jean Hibert, parking Quai Max Laubeuf | 04:00 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | ||
- | - | - | - | - | - | - | -:- | MONACO, Autogril Beausoleil | 05:25 | Pn | - | - | - | - | Sb | - | ||
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 21:20 | MONACO, Autogril La Scoperta | -:- | - | - | - | - | - | - | - | ||
- | - | Cz | - | - | Nd | - | 21:40 | NICE, Avenue Thiers, GARE SNCF NICE VILLE | 04:55 | Pn | - | - | - | - | Sb | - |