Rozkład jazdy 08 Polska Niemcy obejmuje przystanki w Aurich, Bremen, Bremerhaven, Delmenhorst, Emden, Flensburg, Georgsheil, Hamburg, Kiel, Leer, Lubeka, Neumunster, Norddeich, Norden, Oldenburg, Schleswig, Tostedt, Wilhelmshaven, Wittmund oraz Groningen (Holandia).
Wyjazd z Polski jest możliwy z około 70 miejscowości. Lista przystanków, dni wyjazdu oraz godziny są dostępne po rozwinięciu odpowiedniej sekcji rozkładu jazdy poniżej. Autokary do Niemiec wyjeżdżają, w zależności od przystanku docelowego, codziennie lub tylko w określone dni.
Jeżeli nie chcesz kupować online lub przez aplikację zadzwoń do naszego biura biletowego, tel. +48717242377.
Pracujemy – poniedziałek – piątek od 8 do 17, sobota od 9 do 13.
Przystanki w Polsce, rozwiń sekcję aby zobaczyć listę miast
Przystanki Polska
Dzień | Wyjazd | Przystanek | Przyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 08:30 | AUGUSTÓW, Przystanek autobusowy, ul. Brzostowskiego (naprzeciw Policji) | 18:25 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 10:30 | BIAŁYSTOK, Dw. PKS, ul. Boh. Monte Cassino 8, peron 6 st. 13 | 17:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:50 | BISKUPIEC, przystanek ul. Mickiewicza 30 | 15:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | Śr | Cz | -- | Sb | -- | 16:10 | BRODNICA, węzeł komunikacyjny, ul..Gen. Maczka | 11:50 | Wt | -- | -- | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:10 | BYDGOSZCZ, Dworzec PKS - stan 18/19, Jagiellońska 58 | 10:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:15 | CHOJNICE, dworzec autobusowy ul. Towarowa, stanowisko nr 3 | 09:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 13:55 | CIECHANÓW, Dw. Autobus.ul.Sienkiewicza (przy CH DEKADA) st.1 | 14:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:40 | CZERSK, dworzec autobusowy ul. Kolejowa | 10:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:40 | CZŁUCHÓW, baza PKS, ul. Wojska Polskiego 5 | 09:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:00 | ELBLĄG, Dworzec PKS, Plac Dworcowy | 13:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 09:45 | EŁK, Dworzec PKS, st. nr 1, Jarosława Dąbrowskiego | 17:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:00 | GDAŃSK, dworzec PKS, ul. 3 Maja, st.11 | 14:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:45 | GDYNIA, Dworzec PKS, stan. 1, Plac Konstytucji | 12:50 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:00 | GIŻYCKO, ul. Kolejowa 2, stan. 4 | 16:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:40 | GNIEZNO, parking przy ul. Łaskiego 10 | 09:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:20 | GORZÓW WIELKOPOLSKI, Dworzec PKS, Dworcowa 10 | 06:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:40 | GRUDZIĄDZ, Dworzec PKP, stan. autokarów międz., Dworcowa38/40 | 12:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:20 | IŁAWA, ul. Dworcowa (przed Placem Iławskich Kolejarzy). | 12:40 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:05 | INOWROCŁAW, Wiata autobus.Pl. Kasprowicza 5(dawny PKS,k/Lidla) | 10:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:15 | JASTROWIE, Dworzec PKS, Mickiewicza 39 | 08:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:40 | KĘTRZYN, przystanek komunikacyjny, ul.Dworcowa -dworzec PKP | 16:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | -- | Śr | -- | Pt | Sb | -- | 19:15 | KOŁOBRZEG, Dworzec PKS, stan. 4, Al. Kolejowa 6 | 08:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:00 | KONIN, Dworzec PKP - terminal autobusowy, Kolejowa 1 | 09:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:30 | KOSZALIN, Dw. PKP Pętla, stanowisko 09, ul. Armii Krajowej | 09:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 22:35 | KROSNO ODRZAŃSKIE, przystanek - Poznańska 21 | 5:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- | 15:45 | KWIDZYN, dworzec autobusowy, ul. Konopnickiej 10A | 12:55 | -- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:05 | LĘBORK, stacja paliw Shell, ul. Słupska 26 | 11:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:45 | ŁOMŻA, Dworzec Miejski ul. Dworcowa 2, stanowisko 2 | --:-- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
-- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | --:-- | ŁOMŻA, Dworzec Miejski ul. Dworcowa 2, stanowisko 4 | 16:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:30 | ŁÓDŹ, Dw. PKP Łódź Kaliska, st. SINDBAD p głów. Wejściem | 10:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:30 | MALBORK, dawny PKS - zatoka obok cukrowni | 12:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- | 18:30 | MIĘDZYZDROJE, przystanek autobusowy, ul.Gryfa Pomorskiego 2 | 09:15 | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:20 | MRĄGOWO, przyst.autob.ul M.C.Skłodowskiej-przejazd kolejowy | 15:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:25 | NOWA SÓL, Dworzec PKP, ul. Towarowa (dawny PKS) | 06:55 | Wt | Śt | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn |
-- | -- | Śr | Cz | -- | Sb | -- | 15:40 | NOWE MIASTO LUBAWSKIE, Stacja ORLEN przy ul. Grunwaldzkiej | 12:20 | Wt | -- | -- | -- | -- | Nd | -- |
Pn | -- | Śr | -- | Pt | Sb | -- | 20:00 | NOWOGARD, stacja ORLEN, ul. 3-go Maja 27 | 07:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 13:50 | OLSZTYN, Dworzec PKS, stan. 11, plac Konstytucji 3 Maja | 14:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 10:15 | ORZYSZ, przystanek autobusowy - Rynek | 17:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:35 | OSTROŁĘKA, Dworzec PKS, Generała Ludwika Bogusławskiego 21 | 15:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:50 | OSTRÓDA, przyst.autob.ul.11-go Listopada przy wieży ciśnień | 13:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:00 | PIŁA, Dworzec PKS, Kwiatowa 18 | 08:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:15 | PŁOCK, dworzec PKS, ul. Dworcowa, stan. Międzynarodowe | 12:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:05 | PODGAJE, PRZYSTANEK AUTOBUSOWY | 08:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 20:40 | POZNAŃ, Dw.PKS Galeria Avenida (d.City Center)stanowisko 3 | 08:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:45 | SŁAWNO, stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska | 10:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 22:45 | SŁUBICE, Port Świecko, Świecko 39 | 05:05 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:15 | SŁUPSK, Dworzec PKS, stan. 18, Hugona Kołłątaja 15 | 10:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:50 | STAROGARD GDAŃSKI, Dworzec PKS, obok stan. 6, Gdańska 35 | 11:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 08:00 | SUWAŁKI, Dworzec Autobusowy, ul. Utrata 1B, stan. 8 | 19:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 20:30 | SZCZECIN, Dworzec Autobusowy, Pl. Grodnicki 1, st. 1A | 07:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:40 | ŚWIEBODZIN, Parking - Pomnik Chrystusa Króla, ul. Sulechowska | 06:25 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:10 | ŚWIECIE, Dworzec PKS, Wojska Polskiego 88 | 11:40 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- | 18:00 | ŚWINOUJŚCIE, Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa | 09:45 | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:15 | TCZEW, Przystanek przy dworcu PKP, st. 12, Dworcowa | 12:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:20 | TORUŃ, Pl. 18 Stycznia przed dworcem Toruń Miasto | 10:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:40 | WAŁCZ, Dworzec PKS, Dworcowa | 07:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:15 | WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 11 | 12:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:25 | WEJHEROWO, przystanek MZK przy C.H. KASZUBY | 12:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:15 | WŁOCŁAWEK, Węzeł przesiadkowy przy ulicy Okrzei, stan. 5 | --:-- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
-- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | --:-- | WŁOCŁAWEK, przystanek ul. Okrzei – PKS/PKP | 11:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 22:00 | ZIELONA GÓRA, Dworzec PKS, Dworcowa | 06:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:50 | ŻNIN, Dworzec PKS, Towarowa 5 | 09:55 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Przystanki Niemcy i Groningen
Dzień | Wyjazd | Przystanek | Przyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 11:45 | AURICH, ZOB, Kleine Muhlen-Wallstr. | 15:45 | Pn | -- | -- | -- | Pt | -- | -- |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 08:15 | BREMEN, ZOB, Breitenweg | 19:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | -- | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:30 | BREMERHAVEN, Bismarkstraße/ Frühlingsstraße, PR Parkplatz, | 18:00 | Pn | -- | -- | -- | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 08:40 | DELMENHORST, ZOB, Westerstr. | 18:25 | Pn | -- | -- | -- | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 12:05 | EMDEN, Georgsheil Bahnhof | 15:25 | Pn | -- | -- | -- | Pt | -- | -- |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:45 | FLENSBURG, Hbf, Am Bundesbahnhof | 16:30 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 12:05 | GEORGSHEIL, Bahnhof | 15:25 | Pn | -- | -- | -- | Pt | -- | -- |
-- | -- | -- | Pt | Sb | Nd | Pn | 11:15 | GRONINGEN, CENTRAL STATION | 15:30 | Pn | -- | -- | -- | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 06:00 | HAMBURG, ZOB, Adenauerallee 74 | 21:30 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:00 | KIEL, Interims-ZOB Kaistraße 100 | 18:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | -- | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:15 | LEER, ZOB st. 1A, Elblag Platz/ Bahnhofring | 16:30 | Pn | -- | -- | -- | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 07:00 | LÜBECK, Haltestelle Beim Retteich przy AOK obok ZOB | 20:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 08:15 | NEUMÜNSTER, ZOB Bahnhofstrasse 2 | 19:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 12:45 | NORDDEICH, ZOB (Port), Norddeich-Molle | 14:50 | Pn | -- | -- | -- | Pt | -- | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 12:30 | NORDEN, ZOB, Bahnhofstr. | 15:05 | Pn | -- | -- | -- | Pt | -- | -- |
-- | -- | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:15 | OLDENBURG, ZOB Willy Brandt Platz | 17:50 | Pn | -- | -- | -- | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:00 | SCHLESWIG, ZOB, Konigstrasse | 17:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 07:00 | TOSTEDT, Am Sande - Kaufhaus BADE | 20:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 10:45 | WILHELMSHAVEN, Markt Str. 1 | 16:50 | Pn | -- | -- | -- | Pt | -- | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 11:15 | WITTMUND, ZOB, Am Marktplatz | 16:15 | Pn | -- | -- | -- | Pt | -- | -- |