Rozkład jazdy 04 Polska Niemcy obejmuje przystanki na terenie Niemiec w Augsburg, Bayreuth, Biberach an der Ris, Friedrichshafen, Hof, Ingolstadt, Kempten, Landsberg am Lech, Landshut, Lindau, Meersburg, Monachium, Norymberga, Ravensburg, Regensburg, Rosenheim, Ulm, Weiden in der Oberpfalz, Rosenheim i dodatkowo Bregenz, Innsbruck (Austria) oraz Sankt Gallen (Szwajcaria) przy wyjazdach w południowej Polski.
Wyjazd z Polski jest możliwy z około 130 miejscowości. Lista przystanków, dni wyjazdu oraz godziny są dostępne po rozwinięciu odpowiedniej sekcji rozkładu w dalszej części tekstu. Autokary do Austrii, autokary do Niemiec oraz autokary do Szwajcarii wyjeżdżają, w zależności od przystanku początkowego i docelowego, codziennie lub tylko w określone dni.
Jeżeli nie chcesz kupować online lub przez aplikację zadzwoń do naszego biura biletowego.
Infolinia, tel. +48717242377
Pracujemy – poniedziałek – piątek od 8 do 17, sobota od 9 do 13.
Przystanki w Polsce południowej, rozwiń sekcję
Przystanki Polska południowa
Dzień | Wyjazd | Przystanek | Przyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:45 | ANDRYCHÓW, Dworzec autobusowy, Krakowska 23 | 11:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:20 | BEŁCHATÓW, węzeł przesiadkowy Szpital, ul. Czapliniecka | 11:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:20 | BIECZ, Stacja paliw BP, ul. Załawie 106 | 15:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:15 | BIELSKO-BIAŁA, Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska 7 | 11:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | Śr | -- | Pt | Sb | -- | 10:10 | BIŁGORAJ, Dworzec PKS, Bohaterów Monte Cassino 1 | 17:30 | -- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:50 | BOCHNIA, pl. Pułaskiego - przystanek MPK | 12:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 23:00 | BOLESŁAWIEC, Dworzec PKS, Wesoła 23 | 04:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 20:15 | BRZEG, Centrum Przesiadkowe, Plac Dworcowy | 07:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:30 | BRZESKO, Dworzec Autobusowy, ul.Solskiego 14a, stanowisko 2 | 12:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | Nd | 14:30 | BUSKO-ZDRÓJ, Dworzec PKS, Waryńskiego | 12:45 | -- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:40 | BYTOM, Stan. przy dworcu autobus.obok PKP, Pl.Wolskiego 1 | 09:55 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 09:30 | CHEŁM, Dworzec PKS, Lwowska 20 | 17:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:30 | CHORZÓW, pl. Powstańców Śl. | 10:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:50 | CIESZYN, stacja paliw PKN ORLEN, ul. Filasiewicza | 12:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:50 | CZĘSTOCHOWA, Dworzec PKS stan. 13, Al. Wolności 45/47 | 10:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:25 | DĘBICA, Dworzec PKS, ul. Glowackiego st. 6 | 13:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:15 | DOBRODZIEŃ, Ul. Solna | 09:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:50 | DZIERŻONIÓW, dworzec autobusowy st. 6, ul. Sienkiewicza | 07:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:00 | GLIWICE, Zajezdnia PKS, ul. Pionierów 8 | 09:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | -- | Pt | Sb | -- | 20:30 | GŁOGÓW, Dw. PKP, plac 1000-lecia 9 | 07:10 | Wt | Śr | Cz | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:40 | GŁOGÓWEK, Dw. PKS, ks. Skargi | 09:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:15 | GŁUBCZYCE, Stacja Paliw LOTOS, Głubczyce – Sady 72 | 09:40 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:30 | GŁUCHOŁAZY, Dworzec autobusowy Głuchołazy Miasto | 08:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:45 | GORLICE, Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4 | 14:40 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:10 | GORZÓW ŚLĄSKI, przystanek ul. Wojska Polskiego | 09:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:30 | GRODKÓW, Dw. PKS, Warszawska 44 | 07:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 13:10 | GRYBÓW, przystanek autobusowy, ul. Topolowa | 14:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 10:45 | JANÓW LUBELSKI, Dworzec autobusowy, stan.4 (obok postoju TAXI) | 16:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- | 18:10 | JAROCIN, Dworzec autobusowy, ul. Moniuszki 43a | 09:00 | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:10 | JAROSŁAW, Nowy Dworzec PKS, ul. Pruchnicka | 15:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:50 | JASŁO, Dworzec autobusowy, st. 1, Dworcowa 38 | 15:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:55 | JASTRZĘBIE ZDRÓJ, Dworzec PKS, ul. Arki Bożka | 11:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:45 | JAWOR, Dworzec PKP, Dworcowa 8 | 05:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:00 | JELENIA GÓRA, ul. Teatralna | 06:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:20 | JĘDRZEJÓW, przystanek autobusowy ul. Partyzantów | 12:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:30 | KALISZ, Nowy Dworzec PKS, stan. 3 (wejście od ul. Podmiej | 10:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:15 | KATOWICE, dworzec Sądowa - stan. 11-13 | 10:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:00 | KĘDZIERZYN-KOŹLE, parking nad Odrą ul. Łukasiewicza | 09:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:10 | KĘPNO, przyst. autobus.ul.Broniewskiego (Dw.Zachodni PKP) | 08:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:05 | KĘTY, Dworzec autobusowy, Henryka Sienkiewicza | 11:25 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:30 | KIELCE, Główny Dworzec Autobusowy - ul. Czarnowska, st.1 | 12:55 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:10 | KLUCZBORK, Dw. PKS, ul. Moniuszki 5 | 09:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:45 | KŁODZKO, Dworzec PKS, Plac Jedności | 08:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:20 | KOLBUSZOWA, Dworzec PKP, ks. Ruczki | 15:20 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:15 | KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta) | 11:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:30 | KRAPKOWICE, Dworzec PKS, Opolska 4 | 08:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 10:45 | KRAŚNIK, Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo) | 16:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:15 | KROSNO, dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodow | 16:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- | 18:55 | KROTOSZYN, Dworzec PKS, ul. Fabryczna 11 | 08:15 | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:45 | LEGNICA, Przystanek przed dworcem PKP, ul. Dworcowa | 05:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | -- | Pt | Sb | -- | 19:40 | LESZNO, Dworzec PKP, ul. Dworcowa 1 | 08:00 | Wt | Śr | Cz | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:30 | LEŻAJSK, Dworzec PKS, st. 1, Plac Dworcowy 1 | 16:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:25 | LIMANOWA, Węzeł przesiadkowy ul.Targowa/Kopernika st.LIMATUR | 13:05 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | Nd | 11:15 | LUBACZÓW, Dworzec PKS, przystanek Wagabunda, J. Słowackiego | 16:15 | -- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | -- | Pt | Sb | -- | 21:15 | LUBIN, Dworzec PKS, Marii Skłodowskiej - Curie 12 | 06:25 | Wt | Śr | Cz | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 10:45 | LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia | 16:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:45 | LUBLINIEC, Centrum Przesiad.Park&Ride,ul.Paderewskiego st.3 | 09:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 13:30 | MIELEC, Parking obok dworca PKS, K. Jagiellończyka 1 | 14:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- | 19:25 | MILICZ, Dworzec autobusowy, ul. Kopernika 4 | 07:45 | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:00 | MSZANA DOLNA, Dworzec PKS, Starowiejska | 11:55 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:25 | MYŚLENICE, dworzec PKS, ul. Słoneczna | 11:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | Nd | 10:30 | NAROL, przystanek Rynek za Ratuszem | 17:00 | -- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:20 | NISKO, Plac Wolności | 15:50 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:10 | NOWA SARZYNA, Dworzec PKP, Kolejowa | 16:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 13:50 | NOWY SĄCZ, dworzec MDA, plac Dąbrowskiego | 13:40 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:00 | NYSA, Przystanek autobusowy, ul. Bema (przy Biedronce) | 08:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 22:35 | OKMIANY, Stacja Paliw Pieprzyk, Okmiany 1a | 05:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:35 | OLESNO, Przyst. Kom. Międzynar. ul. Sądowa - obok Dw. PKS | 09:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 20:10 | OLEŚNICA, Dworzec PKS stan 5 ul. Rzemieślnicza | 07:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 20:30 | OŁAWA, Dworzec PKS peron międzynarodowy | 06:40 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:10 | OPOLE, SINDBAD Port,ul.JR Kowalczyków 56(Obr.Stalingrad) | 08:05 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:10 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI, Dworzec Autobusowy, ul. Zabia 40, st. Miedzynarod. | 15:05 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:10 | OSTRÓW WIELKOPOLSKI, Centrum Przesiadkowe, ul. Dworcowa 6A, peron 5 | 09:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:45 | OSTRZESZÓW, przystanek przy parkingu, ul. Kaliska 5 | 09:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:40 | OŚWIĘCIM, Plac przed Dw.PKP, ul. Powstańców Śląskich 22 | 10:55 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:45 | OZIMEK, Dworzec PKS, Kolejowa | 08:40 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:45 | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, Dworzec PKS stan. 1, 2, Pol. Organ. Wojskowej 12 | 12:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | -- | Pt | Sb | -- | 20:55 | POLKOWICE, DW. PKS, ul. Młyńska, st. 2 | 06:45 | Wt | Śr | Cz | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:00 | PRASZKA, przystanek, Pl. Grunwaldzki | 09:55 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:10 | PRUDNIK, Plac Wolności, stanowisko nr 1 | 08:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:30 | PRZEMYŚL, Dworzec PKS, ul. Czarnieckiego 4, st. 1 | 16:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:30 | PRZEWORSK, Dworzec PKS, plac Fryderyka Chopina | 15:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:00 | PSZCZYNA, Centrum Przesiadkowe, ul. Sokoła, stanowisko 3 | 11:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:35 | PSZÓW, PKS, ul. Traugutta | 10:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:35 | PUŁAWY, Przyst. POLSKI EXPRESS -zatoka autobusowa obok PKS | 15:05 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:10 | PYSKOWICE, Dworzec PKS, ul. Wyszyńskiego | 09:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:15 | RACIBÓRZ, Dworzec PKS, Batorego 15 | 10:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:45 | RADOM, Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego 12 | 14:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:40 | RADOMSKO, Dw. PKS, Kolejowa | 11:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 13:50 | ROPCZYCE, Dworzec PKS, Zielona 1 | 14:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:00 | RYBNIK, dworzec autobusowy, ul. Budowlanych 6, stan. 1 | 10:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 13:20 | RZESZÓW, Dworzec PKS, ul. Grottgera | 14:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:15 | SANDOMIERZ, Parking przed dworcem PKP, Lwowska | 15:05 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 10:10 | SANOK, Nowy Dworzec Autobusowy, st.2, ul. Lipińskiego | 17:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:30 | SIERADZ, Dworzec autobusowy, stanowisko nr 1 | 11:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 13:20 | SKARŻYSKO-KAMIENNA, zatoka MKS, ul. Niepodległości | 14:05 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:20 | SKOCZÓW, nowy dworzec autobusowy, ul. Katowicka/Objazdowa | 12:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 11:45 | STALOWA WOLA, Dworzec PKS, gen. Leopolda Okulickiego 3 | 15:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:50 | STARACHOWICE, obok budki dróżnika, przy Bricomarche ul. Radomska | 14:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | Nd | 13:45 | STASZÓW, Rynek 30, przy aptece | 13:30 | -- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:25 | STRZEGOM, Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa | 05:50 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:30 | STRZELCE OPOLSKIE, zatoczka dla autokarów - Rynek | 08:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:35 | SYCÓW, Dworzec PKS, ul. Kolejowa 1 | 08:05 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:55 | SZCZEKOCINY, Dworzec PKS, Śląska | 11:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:30 | SZPROTAWA, parking przy poczcie | 06:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 20:20 | ŚWIDNICA, Dworzec autobusowy, stan. 7, ul. Kolejowa | 06:35 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 12:45 | TARNOBRZEG, Dworzec autobusowy, ul. A. Mickiewicza, st. 2 | 14:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 15:00 | TARNÓW, Przystanek ul. Kochanowskiego/Chyszowska | 13:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | Nd | 10:15 | TOMASZÓW LUBELSKI, Dworzec PKS, stan. 7, Zamojska 9 | 17:15 | -- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 18:25 | TOSZEK, Przystanek PKS, ul. Tarnogórska | 08:50 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
-- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- | 20:10 | TRZEBNICA, przystanek ul.Księdza Bochenka 47 przy banku BZWBK | 07:00 | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:30 | TYCHY, Dworzec Autobusowy, st. Nr 6, ul. Dworcowa | 10:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:25 | WADOWICE, Dworzec autobusowy, marsz. Józefa Piłsudskiego | 12:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 20:55 | WAŁBRZYCH, stacja paliw LOTOS, ul. Wrocławska 144 | 06:10 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:30 | WIELUŃ, Dworzec PKS, stan. 2, Staszica 49 | 10:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:25 | WODZISŁAW ŚLĄSKI, PKS, ul. Targowa | 11:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 21:10 | WROCŁAW, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 | 06:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | -- | Pt | Sb | -- | 20:00 | WSCHOWA, Dworzec PKP, Dworcowa | 07:40 | Wt | Śr | Cz | -- | -- | Nd | -- |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 17:45 | ZABRZE, pl. Warszawski | 09:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 09:30 | ZAMOŚĆ, Dworzec PKS, ul. Hrubieszowska 1 | 17:45 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:40 | ZAWIERCIE, przyst.MZKul.Sikorskiego naprzeciw stacji paliw BP | 10:55 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 19:20 | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE, Dworzec PKP, Aleja Niepodległości | 07:50 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:00 | ZDUŃSKA WOLA, Przystanek autobusowy II Plac Wolności | 11:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 23:55 | ZGORZELEC, parking przy stacji Shell - Jędrzychowice | 03:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 16:30 | ŻORY, Centrum Przesiad.,Męczenników Oświęcimskich stan.1 | 10:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | 14:40 | ŻYWIEC, Nowy Dworzec Autobusowy - ul. Dworcowa | 12:15 | Wt | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | Pn |
Przystanki Niemcy + Bregenz + Innsbruck + St. Gallen
Dzień | Przyjazd | Przystanek | Wyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:15 | AUGSBURG, P+R Platz Oberhausen Nord - Biberbachstrasse. | 17:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 04:30 | BAYREUTH, Hauptbahnhof | 23:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | Śr | -- | Pt | Sb | Nd | -- | 11:00 | BIBERACH AN DER RIS, Parkplatz am Hallensportbad, Memminger Str. | 15:00 | -- | -- | Śr | -- | Pt | Sb | Nd |
-- | Śr | -- | Pt | Sb | Nd | -- | 12:15 | FRIEDRICHSHAFEN, Stadtbahnhof - Busbahnhof, St. 8 | 13:40 | -- | -- | Śr | -- | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 03:35 | HOF, Hauptbahnhof,st 6 | 23:55 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 06:45 | INGOLSTADT, Esplanade - stan. 17-19 | 20:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | -- | -- | Pt | -- | Nd | -- | 10:15 | KEMPTEN, Busbf. / Hbf., Banhofplatz 2 | 16:25 | -- | Wt | -- | -- | Pt | -- | Nd |
Wt | -- | Cz | Pt | -- | Nd | Pn | 09:20 | LANDSBERG AM LECH, Danziger Platz | 17:10 | Pn | Wt | -- | Cz | Pt | -- | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 07:00 | LANDSHUT, HBF - Busbahnhof - stan.16 | 20:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | -- | -- | Pt | -- | Nd | -- | 11:10 | LINDAU, Berliner Platz / Bregenzer Str.48 – Bushaltestelle | 15:00 | -- | Wt | -- | -- | Pt | -- | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 08:00 | MÜNCHEN, ZOB an der Hackerbrucke, Arnulfstr. 21 st. 1 - 5 | 18:45 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 05:30 | NÜRNBERG, ZOB,Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str.ADCOM Center | 22:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | Śr | -- | Pt | Sb | Nd | -- | 11:45 | RAVENSBURG, Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher-Wyss Strasse | 14:10 | -- | -- | Śr | -- | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 05:45 | REGENSBURG, HBF-Bahnhofstrasse 12 - stan. 7-8 | 21:45 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:15 | ULM, Fernbusparkpl Ulm Böfingen, Eberhart-Finckh Str.34 | 16:10 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 04:45 | WEIDEN IN DER OBERPFALZ, Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Strasse | 22:45 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | -- | -- | Pt | -- | Nd | -- | 11:40 | BREGENZ, Busbf / HBF Stanowisko C, Fritz-Mayer-Platz 1 | 14:35 | -- | Wt | -- | -- | Pt | -- | Nd |
Wt | -- | -- | Pt | -- | Nd | -- | 12:40 | ST. GALLEN, Lagerstrasse | 13:35 | -- | Wt | -- | -- | Pt | -- | Nd |
-- | -- | Cz | -- | -- | -- | Pn | 11:40 | FRIEDRICHSHAFEN, Stadtbahnhof - Busbahnhof, St. 8 | 14:50 | Pn | -- | -- | Cz | -- | -- | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | -- | Pn | 12:30 | MEERSBURG, Busparkplatz Allmend(bei Feuerwehr) Allmendweg 24 | 14:10 | Pn | -- | -- | Cz | -- | -- | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | -- | Pn | 10:00 | MEMMINGEN, Hauptbahnhof st. 8 | 16:30 | Pn | -- | -- | Cz | -- | -- | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | -- | Pn | 11:10 | RAVENSBURG, Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher-Wyss Strasse | 15:20 | Pn | -- | -- | Cz | -- | -- | -- |
-- | Śr | -- | -- | Sb | -- | -- | 09:30 | ROSENHEIM, Bahnhof - Luitpoldstr./Bahnhofstr, Haltestelle I/J | 16:50 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | Śr | -- | -- | Sb | -- | -- | 10:50 | INNSBRUCK, Eisstadion | 15:10 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |