Sindbad rozkład jazdy Polska Anglia

W okresie wakacyjnym, w ramach połączeń linii autokarowej Polska Anglia (oraz Polska Walia), zwiększona zostanie częstotliwości połączeń z Polski do Wielkiej Brytanii. Połączenia będą realizowane 3 x w tygodniu, w poniedziałki, środy i soboty w obu kierunkach.

Przystanki obsługiwane w Polsce: Bydgoszcz, Chełm, Dębica, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Iława, Jarosław, Kalisz, Katowice, Kielce, Koło, Konin, Koszalin, Kraków, Legnica, Lębork, Lublin, Łódź, Malbork, Nakło, Nowa Sól, Nowogard, Olsztyn, Opole, Ostróda, Piła, Piotrków Trybunalski, Poznań, Przemyśl, Przeworsk, Puławy, Radom, Rzeszów, Sieradz, Skarżysko-Kamienna, Sławno, Słubice, Słupsk, Szczecin, Świebodzin, Świecie, Tarnów, Tczew, Toruń, Wałcz, Warszawa, Wejherowo, Wrocław, Zamość, Zduńska Wola, Zielona Góra.

Dodatkowo przez przewoźnika Żak Express będzie obsługiwanych kolejnych 9 przystanków wyjazdowych z Polski w ramach rozkładu jazdy 05ZEX (z przesiadką w Warszawie): Augustów, Białystok, Ełk, Emilianów, Grajewo, Łomża, Stawiski, Suwałki i Szczuczyn. Dla wyjazdów na te przystanki system rezerwacyjny będzie generował dwa bilety dla każej osoby – jeden z / do Warszawy i drugi na pozostałą część trasy.



Przystanki obsługiwane w Wielkiej Brytanii: Birmingham, Bournemouth, Bristol, Cardiff, Coventry, Dover, Gloucester, Leeds, Llanelli, London, Luton, Maidstone, Manchester​​​​​​​, Northampton​​​​​​​, Portsmouth​​​​​​​, Reading​​​​​​​, Slough​​​​​​​, Southampton​​​​​​​, Swansea​​​​​​​, Swindon.

Kupując bilet online w wyszukiwarce należy wpisać szukaną relację, np. połączenie autokarowe Katowice Londyn czy połączenie autokarowe Warszawa Manchester.

Zapraszamy na stronę bilety autokarowe Sindbad, gdzie można dokonać zakupu zarówno online jak i telefonicznie pod numerem 0048 71 724 23 77 pn-pt 08:00 do 17:00 i sob 09:00 do 13:00.



Wyjazd

Powrót

DzieńGodzinaPrzystanekGodzinaDzień
PnŚrSb
13:45
PL BYDGOSZCZ, Dworzec PKS – stan 18/19, Jagiellońska 58
13:45
WtCzNd
PnŚrSb
06:15
PL CHEŁM, Dworzec PKS, Lwowska 20
21:30
WtCzNd
PnŚrSb
08:15
PL DĘBICA, Dworzec PKS, ul. Glowackiego st. 6
18:55
WtCzNd
PnŚrSb
08:30
PL ELBLĄG, Dworzec PKS, Plac Dworcowy
17:30
WtCzNd
PnŚrSb
10:00
PL GDAŃSK, dworzec PKS, ul. 3 Maja, st.11
16:30
WtCzNd
PnŚrSb
10:50
PL GDYNIA, Dworzec PKS, stan. 1, Plac Konstytucji
15:40
WtCzNd
PnŚrSb
12:15
PL GLIWICE, Zajezdnia PKS, ul. Pionierów 8
14:10
WtCzNd
PnŚrSb
18:00
PL GORZÓW WIELKOPOLSKI, Dworzec PKS, Dworcowa 10
09:30
WtCzNd
PnŚrSb
11:30
PL GRUDZIĄDZ, Dworzec PKP, stan. autokarów międz., Dworcowa38/40
16:00
WtCzNd
PnŚrSb
10:15
PL IŁAWA, ul. Dworcowa (przed Placem Iławskich Kolejarzy).
17:15
WtCzNd
PnŚrSb
06:05
PL JAROSŁAW, Nowy Dworzec PKS, ul. Pruchnicka
20:50
WtCzNd
Sb
15:00
PL KALISZ, Nowy Dworzec PKS, stan. 3 (wejście od ul. Podmiej
13:00
Nd
PnŚrSb
11:45
PL KATOWICE, dworzec Sądowa – stan. 11-13
15:20
WtCzNd
PnŚrSb
11:00
PL KIELCE, Główny Dworzec Autobusowy – ul. Czarnowska, st.1
17:00
WtCzNd
PnŚrSb
15:10
PL KOŁO, Stacja paliw POLMAX, ul. Sienkiewicza 88
13:25
WtCzNd
PnŚrSb
15:45
PL KONIN, Dworzec PKP – terminal autobusowy, Kolejowa 1
12:40
WtCzNd
PnŚrSb
14:30
PL KOSZALIN, Dworzec PKS, stanowisko 3, Zwycięstwa 3
12:00
WtCzNd
PnŚrSb
10:30
PL KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta)
16:30
WtCzNd
PnŚrSb
16:15
PL LEGNICA, Przystanek przed dworcem PKP, ul. Dworcowa
10:45
WtCzNd
PnŚrSb
12:00
PL LĘBORK, stacja paliw Shell, ul. Słupska 26
14:30
WtCzNd
PnŚrSb
07:30
PL LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia
20:30
WtCzNd
PnŚrSb
13:30
PL ŁÓDŹ, Dw. PKP Łódź Kaliska, st. SINDBAD p głów. Wejściem
14:30
WtCzNd
PnŚrSb
14:15
PL NAKŁO, Dworzec PKS, Mrotecka 1
13:10
WtCzNd
PnŚrSb
17:15
PL NOWA SÓL, Dworzec PKP, ul. Towarowa (dawny PKS)
09:45
WtCzNd
PnŚrSb
16:00
PL NOWOGARD, stacja ORLEN, ul. 3-go Maja 27
11:00
WtCzNd
PnŚrSb
08:30
PL OLSZTYN, Dworzec PKS, stan. 11, plac Konstytucji 3 Maja
19:00
WtCzNd
PnŚrSb
13:15
PL OPOLE, SINDBAD Port,ul.JR Kowalczyków 56(Obr.Stalingrad)
13:55
WtCzNd
PnŚrSb
09:25
PL OSTRÓDA, przyst.autob.ul.11-go Listopada przy wieży ciśnień
18:05
WtCzNd
PnŚrSb
15:15
PL PIŁA, Dworzec PKS, Kwiatowa 18
12:10
WtCzNd
PnŚrSb
12:30
PL PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, Dworzec PKS stan. 1, 2, Pol. Organ. Wojskowej 12
15:30
WtCzNd
PnŚrSb
17:30
PL POZNAŃ, Dw.PKS Galeria Avenida (d.City Center)stanowisko 3
11:00
WtCzNd
PnŚrSb
05:30
PL PRZEMYŚL, Dworzec PKS, ul. Czarnieckiego 4, st. 1
21:20
WtCzNd
PnŚrSb
06:25
PL PRZEWORSK, Dworzec PKS, plac Fryderyka Chopina
20:30
WtCzNd
PnŚrSb
08:25
PL PUŁAWY, Przyst. POLSKI EXPRESS -zatoka autobusowa obok PKS
19:30
WtCzNd
PnŚrSb
09:30
PL RADOM, Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego 12
18:30
WtCzNd
PnŚrSb
07:30
PL RZESZÓW, Dworzec PKS, ul. Grottgera
19:40
WtCzNd
Sb
14:00
PL SIERADZ, Dworzec autobusowy, stanowisko nr 1
14:00
Nd
PnŚrSb
10:15
PL SKARŻYSKO-KAMIENNA, zatoka MKS, ul. Niepodległości
17:45
WtCzNd
PnŚrSb
13:40
PL SŁAWNO, stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska
12:50
WtCzNd
PnŚrSb
20:00
PL SŁUBICE, Port Świecko, Świecko 39
07:50
WtCzNd
PnŚrSb
13:00
PL SŁUPSK, Dworzec PKS, stan. 18, Hugona Kołłątaja 15
13:30
WtCzNd
PnŚrSb
17:00
PL SZCZECIN, Dworzec Autobusowy, Pl. Grodnicki 1, st. 1A
10:00
WtCzNd
PnŚrSb
18:00
PL ŚWIEBODZIN, Parking – Pomnik Chrystusa Króla, ul. Sulechowska
09:00
WtCzNd
PnŚrSb
12:00
PL ŚWIECIE, Dworzec PKS, Wojska Polskiego 88
15:30
WtCzNd
PnŚrSb
09:00
PL TARNÓW, Przystanek ul. Kochanowskiego/Chyszowska
18:10
WtCzNd
PnŚrSb
12:45
PL TORUŃ, Pl. 18 Stycznia przed dworcem Toruń Miasto
14:45
WtCzNd
PnŚrSb
15:55
PL WAŁCZ, Dworzec PKS, Dworcowa
11:30
WtCzNd
PnŚrSb
11:15
PL WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 11
16:30
WtCzNd
PnŚrSb
11:20
PL WEJHEROWO, przystanek MZK przy C.H. KASZUBY
15:10
WtCzNd
PnŚrSb
15:00
PL WROCŁAW, Dworzec autobusowy – Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1
12:00
WtCzNd
PnŚrSb
05:00
PL ZAMOŚĆ, Dworzec PKS, ul. Hrubieszowska 1
22:30
WtCzNd
Sb
13:30
PL ZDUŃSKA WOLA, Dworzec PKS, ul. Juliusza
14:30
Nd
PnŚrSb
17:45
PL ZIELONA GÓRA, Dworzec PKS, Dworcowa
09:15
WtCzNd
WtCzNd
15:45
GB BIRMINGHAM, Bordesley Street B5 5BL, obok The Ladbrooke Hotel
10:50
PnŚrSb
WtCzNd
15:00
GB BOURNEMOUTH, Travel Interchange – Holdenhurst Road
11:15
PnŚrSb
WtCzNd
16:15
GB BRISTOL, 34-38 Bond Street, przed sklepem Blacks Outdoor
09:20
PnŚrSb
WtCzNd
17:30
GB CARDIFF, National Museum, Gorsedd Gardens Road
08:10
PnŚrSb
WtCzNd
15:00
GB COVENTRY, Zatoka przy Muzeum Transportu, Hales St. CV1 1JA
11:40
PnŚrSb
WtCzNd
08:30
GB DOVER, Folkestone Services –Zjazd 11 z M20,CT21 4BL
17:00
PnŚrSb
WtCzNd
15:30
GB GLOUCESTER, zatoka aut. przy skrzyżow. Station Rd./Clarence St
10:25
PnŚrSb
WtCzNd
19:15
GB LEEDS, Coach & Bus Station stan. 11, Dyer Street, LS2 7LA
06:45
PnŚrSb
WtCzNd
19:30
GB LLANELLI, Waunlanyrafon Str.przyst.aut.vis a vis Police St.
06:15
PnŚrSb
WtCzNd
11:00
GB LONDON, Victoria Greenline Bus Station
15:30
PnŚrSb
WtCzNd
13:00
GB LUTON, Railway Station – Station Road
13:25
PnŚrSb
WtCzNd
09:00
GB MAIDSTONE, Maidstone Services – Jct 8 M20
16:30
PnŚrSb
WtCzNd
18:00
GB MANCHESTER, Chorlton Street near Coach Station
08:10
PnŚrSb
WtCzNd
14:00
GB NORTHAMPTON, zatoka aut.przy skrzyż. Lady’s Lane i Victoria Str
12:40
PnŚrSb
WtCzNd
13:30
GB PORTSMOUTH, zat,autob.przy Queens St.k/restThe Ship & Castle.
13:00
PnŚrSb
WtCzNd
13:45
GB READING, Bus Stop Calcot Savacentre JCT 12 M4
12:20
PnŚrSb
WtCzNd
13:00
GB SLOUGH, vis a vis Polish Church Farnham Road
13:00
PnŚrSb
WtCzNd
14:15
GB SOUTHAMPTON, zatoka przy West ParkRoad,obokparkingu wielopoziom
12:15
PnŚrSb
WtCzNd
19:00
GB SWANSEA, róg Albert Row i Wellington Street przy TESCO
06:45
PnŚrSb
WtCzNd
14:45
GB SWINDON, Bus Station Bays 19 /20
11:30
PnŚrSb