Przystanek Sindbada w Olsztynie
Stan na 2021-09. Lokalizacja przystanków może się zmieniać. Zawsze sprawdzaj aktualne przystanki w rozkładach jazdy dostępnych przy zakupie biletu oraz na zakupionym bilecie.
OLSZTYN, Dworzec PKS, stanowisko 11, plac Konstytucji 3 Maja Lokalizacja: 53.7848828, 20.4994144 |
Infolinia biura biletowego +48 717242377, kontakt: pn – pt 8 – 17, sob 9 – 13
Trasy Sindbada obsługiwane z Olsztyna
Rozwiń odpowiednią sekcję, miejscowości w rozkładach jazdy w kolejności alfabetycznej. Aby sprawdzić aktualne ceny przejdź do wyszukiwarki połączeń autokarowych.
Autokary Olsztyn Wielka Brytania, rozkład 05 Anglia i Walia – Birmingham, Cardiff, Leeds, Londyn, Manchester itp.
Dzień | Przyjazd | Przystanek | Wyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 15:45 | BIRMINGHAM, Bordesley Street B5 5BL, obok The Ladbrooke Hotel | 10:50 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 15:00 | BOURNEMOUTH, Travel Interchange - Holdenhurst Road | 11:15 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 16:15 | BRISTOL, 34-38 Bond Street, przed sklepem Blacks Outdoor | 09:20 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 17:30 | CARDIFF, National Museum, Gorsedd Gardens Road | 08:10 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 15:00 | COVENTRY, Zatoka przy Muzeum Transportu, Hales St. CV1 1JA | 11:40 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 08:30 | DOVER, Folkestone Services –Zjazd 11 z M20,CT21 4BL | 17:00 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 08:30 | FOLKESTONE, Folkestone Services –Zjazd 11 z M20,CT21 4BL | 17:00 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 15:30 | GLOUCESTER, zatoka aut. przy skrzyżow. Station Rd./Clarence St | 10:25 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 19:15 | LEEDS, Coach & Bus Station stan. 11, Dyer Street, LS2 7LA | 06:45 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 19:30 | LLANELLI, Waunlanyrafon Str.przyst.aut.vis a vis Police St. | 06:15 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 11:00 | LONDON, Victoria Greenline Bus Station | 15:30 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 13:00 | LUTON, Railway Station - Station Road | 13:25 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 09:00 | MAIDSTONE, Maidstone Services - Jct 8 M20 | 16:30 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 18:00 | MANCHESTER, Chorlton Street near Coach Station | 08:10 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 14:00 | NORTHAMPTON, zatoka aut.przy skrzyż. Lady's Lane i Victoria Str | 12:40 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 13:30 | PORTSMOUTH, zat,autob.przy Queens St.k/restThe Ship & Castle. | 13:00 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 13:45 | READING, Bus Stop Calcot Savacentre JCT 12 M4 | 12:20 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 13:00 | SLOUGH, vis a vis Polish Church Farnham Road | 13:00 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 14:15 | SOUTHAMPTON, zatoka przy West ParkRoad,obokparkingu wielopoziom | 12:15 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 19:00 | SWANSEA, róg Albert Row i Wellington Street przy TESCO | 06:45 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 14:45 | SWINDON, Bus Station Bays 19 /20 | 11:30 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
Autokary Olsztyn Holandia, rozkład 06 – Amsterdam, Haga, Rotterdam, Utrech, Venlo.
Dzień | Przyjazd | Przystanek | Wyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 11:15 | AMSTERDAM, Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein | 16:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 12:15 | DEN HAAG, Busplatform DenHaag Centraal,Prins Bernhardviaduct | 15:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 13:00 | ROTTERDAM, Willemsplein | 14:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:30 | UTRECHT, Westplein - przy hotelu NH Utrecht | 17:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Autokary Olsztyn Francja południowa i Hiszpania, rozkład 07 – Avignon, Bordeaux, Marsylia, Lyon, Barcelona itp.
Dzień | Przyjazd | Przystanek | Wyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 14:00 | AVIGNON, Parking Autocars Saint-Benezet, Boulevard du Rhône | 11:45 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 07:45 | BESANCON, GARE SNCF , AVENUE DU MARECHAL FOCH. | 19:00 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 13:15 | BOLLENE, Arret de bus BOUDON Rue.Jean Francois Champollion | 12:30 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 23:00 | BORDEAUX, Terres de Bordes | 02:30 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 09:30 | CHALON SUR SAONE, Gare Routiere, Av. Pompidou, stan. 3,4 (obok SNCF) | 16:50 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 08:45 | DIJON, Arret de bus Marsannay-Acti Sud,naprzeciw McDonald | 17:45 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 11:00 | LYON, Lyon - Perrache - poziom górny A | 15:30 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 15:00 | MARSEILLE, Gare des Autocars de Marseille, stan 1 lub .2 | 11:00 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 17:45 | MONTPELLIER, Arret TRAM No2, Av. du Colonel A.Pavelet, Rue de l | 08:30 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 06:15 | MULHOUSE, Autoport Ile de Napoleon, Parking Hotel Arcotel | 20:20 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 18:45 | NARBONNE, Gare Routiere | 06:55 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 17:00 | NIMES, Gare Parnasse (Parking du Parnasse) | 09:30 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 19:20 | PERPIGNAN, Gare Routiere, Bd Saint-Assiscle, k/SNCF | 06:00 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 20:15 | TOULOUSE, dworzec autobusowy, 68 Boulevard Pierre Samard | 05:15 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 12:15 | VALENCE, Gare SNCF - 48 Rue Denis Papin | 13:30 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 22:30 | BARCELONA, Estacio Del Nord, stan.10 | 03:30 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 21:00 | GIRONA, Plaza de Joan Brossa | 04:45 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
Autokary Olsztyn Niemcy, Holandia, rozkład 08 – Flensburg, Hamburg, Kiel, Oldenburg itp. oraz Groningen
Dzień | Wyjazd | Przystanek | Przyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 11:45 | AURICH, ZOB, Kleine Muhlen-Wallstr. | 15:45 | Pn | -- | -- | -- | Pt | -- | -- |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 08:15 | BREMEN, ZOB, Breitenweg | 19:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | -- | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:30 | BREMERHAVEN, Bismarkstraße/ Frühlingsstraße, PR Parkplatz, | 18:00 | Pn | -- | -- | -- | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 08:40 | DELMENHORST, ZOB, Westerstr. | 18:25 | Pn | -- | -- | -- | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 12:05 | EMDEN, Georgsheil Bahnhof | 15:25 | Pn | -- | -- | -- | Pt | -- | -- |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:45 | FLENSBURG, Hbf, Am Bundesbahnhof | 16:30 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 12:05 | GEORGSHEIL, Bahnhof | 15:25 | Pn | -- | -- | -- | Pt | -- | -- |
-- | -- | -- | Pt | Sb | Nd | Pn | 11:15 | GRONINGEN, CENTRAL STATION | 15:30 | Pn | -- | -- | -- | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 06:00 | HAMBURG, ZOB, Adenauerallee 74 | 21:30 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:00 | KIEL, Interims-ZOB Kaistraße 100 | 18:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | -- | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:15 | LEER, ZOB st. 1A, Elblag Platz/ Bahnhofring | 16:30 | Pn | -- | -- | -- | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 07:00 | LÜBECK, Haltestelle Beim Retteich przy AOK obok ZOB | 20:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 08:15 | NEUMÜNSTER, ZOB Bahnhofstrasse 2 | 19:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 12:45 | NORDDEICH, ZOB (Port), Norddeich-Molle | 14:50 | Pn | -- | -- | -- | Pt | -- | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 12:30 | NORDEN, ZOB, Bahnhofstr. | 15:05 | Pn | -- | -- | -- | Pt | -- | -- |
-- | -- | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:15 | OLDENBURG, ZOB Willy Brandt Platz | 17:50 | Pn | -- | -- | -- | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:00 | SCHLESWIG, ZOB, Konigstrasse | 17:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 07:00 | TOSTEDT, Am Sande - Kaufhaus BADE | 20:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 10:45 | WILHELMSHAVEN, Markt Str. 1 | 16:50 | Pn | -- | -- | -- | Pt | -- | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 11:15 | WITTMUND, ZOB, Am Marktplatz | 16:15 | Pn | -- | -- | -- | Pt | -- | -- |
Autokary Olsztyn Belgia, Holandia, Francja, rozkład 09 – Eindhoven, Venlo, Antwerpia, Bruksela, Gent, Lens, Lille.
Dzień | Przyjazd | Przystanek | Wyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:30 | EINDHOVEN, Busstop - John F Kennedylaan 2 - Flying Pins | 17:20 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:30 | VENLO, Centraal Station | 18:20 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 11:45 | ANTWERPEN, Hotel Crown Plaza | 15:55 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 12:45 | BRUXELLES, Boulevard Pacheco - przed Bruxelles Congres | 14:40 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 13:45 | GENT, Dampoort Station | 13:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- | 15:15 | LENS, Place Roger Salengro (przy Avenue du 4 Septembre) | 11:30 | -- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 14:45 | LILLE, Przystanek B - Rue des Canonniers | 12:15 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
Autokary Olsztyn Francja, rozkład 10 – Le Mans, Metz, Nantes, Paryż, Reims, Rennes.
Dzień | Przyjazd | Przystanek | Wyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
-- | -- | Cz | -- | -- | -- | -- | 18:00 | LE MANS, Gare SNCF - 77 Boulevard Robert Jarry | 09:15 | -- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:00 | METZ, Monument aux Morts Avenue Joffre, Avenue Ney | 16:30 | Pn | Wt | Śr | Cz | -- | Sb | Nd |
-- | -- | Cz | -- | -- | -- | -- | 21:30 | NANTES, Gare SNCF Sud, Hotel Mercure | 05:30 | -- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 14:30 | PARIS, Cours la Reine przy Place de la Concorde | 12:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | -- | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 12:00 | REIMS, Gare SNCF - 6 Rue André Pingat | 14:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | -- | Sb | Nd |
-- | -- | Cz | -- | -- | -- | -- | 20:00 | RENNES, Gare SNCF | 07:10 | -- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
Autokary Olsztyn Niemcy oraz Strasbourg, Basel, Luksemburg rozkład 11 – Darmstadt, Frankfurt a/M, Karlsruhe, itp.
Dzień | Wyjazd | Przystanek | Przyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 08:00 | DARMSTADT, Hbf - West - Seite Zweifalltorweg | 19:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 07:30 | FRANKFURT AM MAIN, Hbf Südseite - Pforzheimer Str. | 20:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | -- | Cz | -- | -- | Nd | Pn | 06:30 | GIESSEN, Parkplatz, róg Licher Str./An der Automeile | 21:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | -- | -- | Sb | Nd | -- | 04:30 | GÖTTINGEN,ZOB, am HBF - Berliner Str. 28 | 23:50 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:00 | HEIDELBERG, Hbf - Hlt -Alte Eppelheimer Str./Emil-Maier-Str. | 18:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:45 | KARLSRUHE, Hbf Schwarzwaldstr. | 17:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | Śr | -- | Pt | Sb | Nd | -- | 05:00 | KASSEL, Bf Wilhelmshöhe, Willy-Brandt-Platz 1 | 23:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 05:30 | KIRCHHEIM, przystanek techniczny | 21:55 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 08:30 | MANNHEIM, ZOB / Heinrich-von- Stephan-Strasse | 18:30 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:30 | RASTATT, Bf, Bahnhofstr. (przed wejsciem na dworzec) | 16:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 11:30 | STRASBOURG, Place de l"Etoile | 15:15 | -- | -- | -- | Cz | -- | Sb | -- |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 12:30 | FREIBURG, ZOB, Bismarckallee | 14:30 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | -- | Cz | Pt | -- | Nd | -- | 13:50 | LÖRRACH, Busbf./Hbf., St. B - Fernbuslinien | 13:10 | Pn | -- | Śr | -- | Pt | Sb | -- |
Wt | -- | Cz | Pt | -- | Nd | -- | 13:10 | MÜLLHEIM, Busbf. Hbf., Bahnhofstr. | 13:50 | Pn | -- | Śr | -- | Pt | Sb | -- |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 11:30 | OFFENBURG, Haltestelle Guterstrasse, Okenstr.(B3) (Kaufland | 15:20 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | -- | Cz | Pt | -- | Nd | -- | 14:10 | WEIL AM RHEIN, Haltestelle - Hauptstraße 325 | 12:50 | Pn | -- | Śr | -- | Pt | Sb | -- |
Wt | -- | Cz | Pt | -- | Nd | -- | 15:00 | BASEL, Hbf - Meret Oppenheim Str. obok MediaMarkt | 12:20 | Pn | -- | Śr | -- | Pt | Sb | -- |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:00 | BALINGEN, Bahnhof | 17:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 04:45 | BAMBERG, Hauptbahnhof , Ludwigstrasse 6 | 23:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 07:45 | HEILBRONN, ZOB - Fernbusbahnhof - Bahnhofstrasse 41 | 20:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:30 | KOBLENZ, Hbf / Neversstr. | 17:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 12:15 | KONSTANZ, Döbeleparkplatz | 14:30 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 08:30 | MAINZ, HBF - Kaiser-Wilhelm-Ring | 18:30 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:30 | ROTTWEIL, Hauptbahnhof | 16:30 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 05:35 | SCHWEINFURT, Hauptbahnhof, st. 1 | 22:10 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 11:00 | SCHWENNINGEN, Bf, Erzbergerstr. | 16:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 11:45 | SINGEN, Haltestelle Hohentwielstadion /Radolfzellerstrasse | 15:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 08:30 | STUTTGART, Stuttgart Airport Busterminal (SAB) | 18:40 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 11:15 | TRIER, Fernbushaltestelle przy Kürenzer Str. | 15:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:15 | TÜBINGEN, HBF, Europastr. | 17:45 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 08:00 | WIESBADEN, HBF, Salzbachstr. | 19:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:45 | WITTLICH, Wengerohr Bahnhof | 15:45 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 06:15 | WÜRZBURG, HBF, Bahnhofpl. | 21:30 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 12:30 | LUXEMBOURG, BUS PARKING Park&Drive, 61 Rue de Bouillon | 14:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:30 | HOMBURG, HBF, Bahnhofspl. | 16:25 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:00 | KAISERSLAUTERN, Kaiserslautern- Messeplatz | 17:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 11:00 | SAARBRÜCKEN, Fernbusbahnhof, Dudweilerstrasse 98 | 15:50 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 11:30 | SAARLOUIS, HBF, Am Bahndamm | 15:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Autokary Olsztyn Niemcy oraz Bregenz, Innsbruck, St. Gallen rozkład 11M – Augsburg, Ingolstadt, Monachium, Regensburg itp.
Dzień | Przyjazd | Przystanek | Wyjazd | Dzień | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:15 | AUGSBURG, P+R Platz Oberhausen Nord - Biberbachstrasse. | 17:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 04:30 | BAYREUTH, Hauptbahnhof | 23:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | |
-- | Śr | -- | Pt | Sb | Nd | -- | 11:00 | BIBERACH AN DER RIS, Parkplatz am Hallensportbad, Memminger Str. | 15:00 | -- | -- | Śr | -- | Pt | Sb | Nd | |
-- | Śr | -- | Pt | Sb | Nd | -- | 12:15 | FRIEDRICHSHAFEN, Stadtbahnhof - Busbahnhof, St. 8 | 13:40 | -- | -- | Śr | -- | Pt | Sb | Nd | |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 03:35 | HOF, Hauptbahnhof,st 6 | 23:55 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 06:45 | INGOLSTADT, Esplanade - stan. 17-19 | 20:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | |
Wt | -- | -- | Pt | -- | Nd | -- | 10:15 | KEMPTEN, Busbf. / Hbf., Banhofplatz 2 | 16:25 | -- | Wt | -- | -- | Pt | -- | Nd | |
Wt | -- | Cz | Pt | -- | Nd | Pn | 09:20 | LANDSBERG AM LECH, Danziger Platz | 17:10 | Pn | Wt | -- | Cz | Pt | -- | Nd | |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 07:00 | LANDSHUT, HBF - Busbahnhof - stan.16 | 20:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | |
Wt | -- | -- | Pt | -- | Nd | -- | 11:10 | LINDAU, Berliner Platz / Bregenzer Str.48 – Bushaltestelle | 15:00 | -- | Wt | -- | -- | Pt | -- | Nd | |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 08:15 | MÜNCHEN, ZOB an der Hackerbrucke, Arnulfstr. 21 st. 1 - 5 | 18:45 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 05:30 | NÜRNBERG, ZOB,Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str.ADCOM Center | 22:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | |
-- | Śr | -- | Pt | Sb | Nd | -- | 11:45 | RAVENSBURG, Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher-Wyss Strasse | 14:10 | -- | -- | Śr | -- | Pt | Sb | Nd | |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 05:45 | REGENSBURG, HBF-Bahnhofstrasse 12 - stan. 7-8 | 21:45 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:15 | ULM, Fernbusparkpl Ulm Böfingen, Eberhart-Finckh Str.34 | 16:10 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 04:45 | WEIDEN IN DER OBERPFALZ, Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Strasse | 22:45 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | |
Wt | -- | -- | Pt | -- | Nd | -- | 11:40 | BREGENZ, Busbf / HBF Stanowisko C, Fritz-Mayer-Platz 1 | 14:35 | -- | Wt | -- | -- | Pt | -- | Nd | |
Wt | -- | -- | Pt | -- | Nd | -- | 12:40 | ST. GALLEN, Lagerstrasse | 13:35 | -- | Wt | -- | -- | Pt | -- | Nd | |
-- | -- | Cz | -- | -- | -- | Pn | 11:40 | FRIEDRICHSHAFEN, Stadtbahnhof - Busbahnhof, St. 8 | 14:50 | Pn | -- | -- | Cz | -- | -- | -- | |
-- | -- | Cz | -- | -- | -- | Pn | 10:00 | MEMMINGEN, Hauptbahnhof st. 8 | 16:30 | Pn | -- | -- | Cz | -- | -- | -- | |
-- | -- | Cz | -- | -- | -- | Pn | 11:10 | RAVENSBURG, Bahnhof Parkplatz Westseite, Escher-Wyss Strasse | 15:20 | Pn | -- | -- | Cz | -- | -- | -- | |
-- | Śr | -- | -- | Sb | -- | -- | 09:30 | ROSENHEIM, Bahnhof - Luitpoldstr./Bahnhofstr, Haltestelle I/J | 16:50 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- | |
-- | Śr | -- | -- | Sb | -- | -- | 10:50 | INNSBRUCK, Eisstadion | 15:10 | -- | -- | Śr | -- | -- | Sb | -- |
Autokary Olsztyn Niemcy 12 – Aachen, Bielefeld, Bonn, Dortmund, Essen, Koln, Hannover, itp.
Dzień | Przyjazd | Przystanek | Wyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 12:20 | AACHEN, Wilmersdorfer Strasse | 16:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 00:25 | BERLIN, ZOB am Funkturm | 03:00 | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn |
Wt | -- | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 05:45 | BIELEFELD, Busbahnhof Brackwede - Eisenbahnstr. | 22:30 | Pn | -- | Śr | -- | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:10 | BOCHUM, Wittener Straße pod wiaduktem kolejowym obok poczt | 19:10 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 12:00 | BONN, Parking róg Joseph-Beuys-All. / Baunscheidstr. | 16:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 03:15 | BRAUNSCHWEIG, ZOB , Berliner Platz | 00:30 | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 12:30 | BRÜHL, Engeldorfer Str. 32 | 15:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 08:00 | DORTMUND, Hbf Nordseite, Steinstrasse | 20:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:10 | DUISBURG, Fernbusbahnhof, MERCATORSTRAßE 74-94 | 18:10 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:40 | DÜSSELDORF, Fernbusbahnhof/Hbf, Worringer Str. 140 | 17:40 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:40 | ESSEN, Hbf - Südseite, Freiheit | 18:40 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:35 | GELSENKIRCHEN, ZOB/HBF, Bahnhofsvorplatz, stan. 11 | 18:55 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:10 | HAGEN, Am Hauptbahnhof 11-15 | 19:20 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 04:30 | HANNOVER, ZOB - Rundestrasse 12 | 23:45 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:15 | HERNE, Bf. Busbahnhof Westring, Bahnhofsplatz | 19:15 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 11:20 | KÖLN, Busterminal – Flughafen Köln/Bonn Ankunft, Term. 2 | 17:10 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:50 | KREFELD, Hbf Südseite, Willy-Brandt-Platz/Kölner Str. | 17:40 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:45 | LEVERKUSEN, Mitte Busbahnhof | 17:45 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 11:20 | MÖNCHENGLADBACH, Hbf / alter Busbahnhof- Hindenburgstr. | 17:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 10:10 | MULHEIM AN DER RUHR, Hbf, Ausgang Ost, Am Hauptbahnhof | 18:20 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | -- | 06:30 | MÜNSTER, Fernreisebus Hafenstr.Parkpl. Hafenstr/FrieVendt | 21:00 | Pn | Wt | -- | Cz | Pt | Sb | -- |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 11:30 | NEUSS, Wendeschleife Stadthalle | 17:00 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
-- | Śr | Cz | Pt | -- | Nd | -- | 05:15 | OSNABRÜCK, Hbf , Eisenbahnstrasse 17 | 22:15 | Pn | Wt | -- | Cz | Pt | Sb | -- |
Wt | -- | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 06:30 | PADERBORN, Autohof Mönkeloh, obok ARAL - Borchener Str.334a | 21:30 | Pn | -- | Śr | -- | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | Pn | 09:50 | WUPPERTAL, Am Wunderbau | 18:40 | Pn | Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Autokary Olsztyn Francja i Szwajcaria, rozkład 15 – Bern, Fribourg, Genewa, Lozanna, Zurich, Annecy, Chambery, Grenoble.
Dzień | Przyjazd | Przystanek | Wyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | -- | 14:00 | BERN, Car - Terminal Neufeld | 13:45 | Pn | -- | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | -- | 14:30 | FRIBOURG, Rue de Morat - Stade Saint Leonard | 13:15 | Pn | -- | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | -- | 16:30 | GENEVE, Gare Routiere Place Dorciere | 11:15 | Pn | -- | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | -- | 15:30 | LAUSANNE, Parking du Velodrome | 12:15 | Pn | -- | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | -- | 12:30 | ZÜRICH, Carparkplatz am Sihlquai | 15:15 | Pn | -- | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | -- | 17:30 | ANNECY, Gare Routiere Sud | 10:00 | Pn | -- | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | -- | 18:15 | CHAMBERY, Square Paul Vidal - przy poczcie | 09:15 | Pn | -- | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Wt | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd | -- | 19:15 | GRENOBLE, Gare Routiere | 08:15 | Pn | -- | Śr | Cz | Pt | Sb | Nd |
Autokary Olsztyn Włochy i Francja, rozkład 18 – Ancona, Bergamo, Naepol, Rzym, Cannes, Monaco, Nicea itp.
Dzień | Przyjazd | Przystanek | Wyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 18:15 | ANCONA, Dworzec kolejowy Piazza Roselli | 09:00 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 17:05 | AREZZO, przyst.busów turyst. via Bernardo .Rossellino 11 | 10:00 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 20:40 | ARMA DI TAGGIA, VIA BOSELLI 50 k/BANCA UNI CREDIT W ARMA DI TAGGIA | 06:05 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Pt | -- | -- | -- | -- | 00:50 | BARI, Dworzec kolejowy Piazza Aldo Moro | 01:35 | -- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Pt | -- | -- | -- | -- | 01:00 | BATTIPAGLIA, parking przy Villa Comunale / Bar Consis | 01:55 | -- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 14:30 | BERGAMO, Dworzec kolejowy Piazza Marconi | 12:45 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 14:45 | BOLOGNA, Dw. Autobusowy / Piazza XX Settembre | 12:45 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 10:40 | BOLZANO, Via Buozzi 29/A przy stacji Bolzano Sud | 17:10 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 09:00 | BRENNERO, PRZYSTANEK TECHNICZNY | 20:05 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 13:30 | BRESCIA, Dworzec autobusowy, st.B5,B6 via Solferino | 13:45 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 22:20 | CANNES, Boulevard Jean Hibert, parking Quai Max Laubeuf | 04:00 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 22:30 | CASERTA, Dworzec kolejowy Piazza Garibaldi | 04:30 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 21:30 | CASSINO, parcheggio di fronte Hotel Edra Palace | 05:10 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 16:00 | CESENA, Dworzec kolejowy Via Europa | 11:30 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 19:05 | CIVITANOVA MARCHE, Via Silvio Pellico 10, Stacja benzynowa ESSO | 08:00 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 16:15 | FIRENZE, Villa Costanza - Parcheggio | 11:10 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | -- | -- | 23:05 | FOGGIA, Autostaz.di Foggia v.Manfredi 1, P-le Intermodale | 03:30 | -- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 18:30 | GENOVA, Piazza Della Vittoria 30 R lato INPS | 08:45 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 20:00 | GIULIANOVA, bramki autostr.Parkingk/Hotelu Breaking via Italia | 06:50 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Pt | -- | -- | -- | -- | 02:55 | LECCE, Parking naprzeciwko hotelu Tizjano | 22:45 | -- | -- | -- | -- | -- | Pt | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 15:30 | MILANO, Terminal Bus Milano - Lampugnano | 11:45 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 13:45 | MODENA, via Glauco Gottardi Terminal Bus | 13:30 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | --:-- | MONACO, Autogril Beausoleil | 05:25 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 21:20 | MONACO, Autogril La Scoperta | --:-- | -- | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 23:10 | NAPOLI, Parcheggio METROPARK, via Corso Arnaldo Lucci | 04:00 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 21:40 | NICE, Avenue Thiers, GARE SNCF NICE VILLE | 04:55 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 19:00 | ORTE, Caldare - via Tuscania - parking Hotel Millennium | 08:15 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 20:40 | PESCARA, Dw. Kolej./autobus. Piazza della Republica | 06:05 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | -- | -- | 23:55 | POMPEI, Piazza Mercato | 03:15 | -- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 19:20 | PORTO SAN GIORGIO, Parking k/Palazzo dello Sport via Santa Vittoria 5 | 07:35 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 16:45 | RIMINI, Piazzale adiacente via Fada (numer 49)Centro Studi | 10:45 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 19:50 | ROMA, Dworzec autobusowy TIBURTINA stan. 18 | 07:30 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Pt | -- | -- | -- | -- | 00:15 | SALERNO, Piazza Concordia | 02:35 | -- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 19:40 | SAN BENEDETTO DEL TRONTO, bramki autostrad.k.Hotelu TruckOne via S.G. Scaffa | 07:15 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 20:40 | SAN REMO, Via Boselli 50 k/Banca Uni Credit w Arma di Taggia | 06:05 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 19:30 | SAVONA, Stazione FS Piazza Aldo Moro | 07:15 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Pt | -- | -- | -- | -- | 01:45 | TARANTO, dworzec kolejowy Vialle Duca d'Aosta | 00:30 | -- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | -- | -- | 22:05 | TERMOLI, Terminal Bus,via Martiri della Resistenza, 174-176 | 04:30 | -- | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 11:25 | TRENTO, Lungadige Monte Grappa 18 / fermata bus turistici | 16:30 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
-- | -- | Cz | -- | -- | Nd | -- | 13:00 | VERONA, Porta Nuova, via Cardinale Girolamo, Fermata Bus | 15:00 | Pn | -- | -- | -- | -- | Sb | -- |
Autokary Olsztyn Dania i Szwecja, rozkład 25 – Kopenhaga, Rodby, Goteborg, Halmstadt, Helsingborg, Malmo.
Dzień | Przyjazd | Przystanek | Wyjazd | Dzień | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
-- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- | 11:00 | KOBENHAVN, Ingerslevsgade Hotel DGI Byen | 16:00 | Pn | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
-- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- | 09:00 | RODBY, terminal portowy | 18:00 | Pn | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
-- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- | 16:00 | GOTEBORG, Opera - Christina Nilssons gata | 11:00 | Pn | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
-- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- | 14:00 | HALMSTAD, EuroStop | 12:55 | Pn | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
-- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- | 12:45 | HELSINGBORG, Busstop Hamntoget | 14:15 | Pn | -- | -- | -- | -- | -- | -- |
-- | -- | -- | -- | -- | Nd | -- | 12:00 | MALMO, Norra Vallgatan - naprzeciw Elite Hotel Savoy | 15:00 | Pn | -- | -- | -- | -- | -- | -- |