Przystanki obsługiwane we Francji w miastach: Avignon, Besancon, Bollene, Bordeaux, Chalon Sur Saone, Dijon, Lyon, Marseille, Montpellier, Mulhouse, Narbonne, Nimes, Perpignan, Toulouse, Valence.
Przystanki obsługiwane w Hiszpanii w miastach: Barcelona, Girona.
Przystanki obsługiwane w Polsce w miastach wg rozkładu jazdy poniżej, kolejność alfabetyczna.
Przez przewoźnika Żak Express będzie dodatkowo obsługiwanych 9 przystanków wyjazdowych z Polski (z przesiadką Warszawie): Augustów, Białystok, Ełk, Emilianów, Grajewo, Łomża, Stawiski, Suwałki i Szczuczyn. Dla wyjazdów z tych przystanków system rezerwacyjny będzie generował dwa bilety dla każej osoby – jeden z / do Warszawy i drugi na pozostałą część trasy.
Dzień Wyjazd Przyjazd Dzień -- -- Śr -- -- Sb -- 03:30 BARCELONA, Estacio Del Nord, stan.10 22:30 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Śr -- -- Sb -- 04:45 GIRONA, Plaza de Joan Brossa 21:00 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Śr -- -- Sb -- 11:45 AVIGNON, Parking Autocars Saint-Benezet, Boulevard du Rhône 14:00 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Śr -- -- Sb -- 19:00 BESANCON, GARE SNCF , AVENUE DU MARECHAL FOCH. 07:45 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Śr -- -- Sb -- 12:30 BOLLENE, Arret de bus BOUDON Rue.Jean Francois Champollion 13:15 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Śr -- -- Sb -- 02:30 BORDEAUX, Terres de Bordes 23:00 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Śr -- -- Sb -- 16:50 CHALON SUR SAONE, Gare Routiere, Av. Pompidou, stan. 3,4 (obok SNCF) 09:30 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Śr -- -- Sb -- 17:45 DIJON, Arret de bus Marsannay-Acti Sud,naprzeciw McDonald 08:45 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Śr -- -- Sb -- 15:30 LYON, Lyon - Perrache - poziom górny A 11:00 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Śr -- -- Sb -- 11:00 MARSEILLE, Gare des Autocars de Marseille, stan 1 lub .2 15:00 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Śr -- -- Sb -- 08:30 MONTPELLIER, Arret TRAM No2, Av. du Colonel A.Pavelet, Rue de l 17:45 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Śr -- -- Sb -- 20:20 MULHOUSE, Autoport Ile de Napoleon, Parking Hotel Arcotel 06:15 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Śr -- -- Sb -- 06:55 NARBONNE, Gare Routiere 18:45 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Śr -- -- Sb -- 09:30 NIMES, Gare Parnasse (Parking du Parnasse) 17:00 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Śr -- -- Sb -- 06:00 PERPIGNAN, Gare Routiere, Bd Saint-Assiscle, k/SNCF 19:20 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Śr -- -- Sb -- 05:15 TOULOUSE, dworzec autobusowy, 68 Boulevard Pierre Samard 20:15 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Śr -- -- Sb -- 13:30 VALENCE, Gare SNCF - 48 Rue Denis Papin 12:15 -- -- Cz -- -- Nd -- -- -- Cz -- -- Nd -- 13:45 BYDGOSZCZ, Dworzec PKS - stan 18/19, Jagiellońska 58 13:45 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 21:30 CHEŁM, Dworzec PKS, Lwowska 20 06:15 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 18:55 DĘBICA, Dworzec PKS, ul. Glowackiego st. 6 08:15 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 17:30 ELBLĄG, Dworzec PKS, Plac Dworcowy 08:30 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 16:30 GDAŃSK, dworzec PKS, ul. 3 Maja, st.11 10:00 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 15:40 GDYNIA, Dworzec PKS, stan. 1, Plac Konstytucji 10:50 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 14:10 GLIWICE, Zajezdnia PKS, ul. Pionierów 8 12:15 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 12:00 KOSZALIN, Dw. PKP Pętla, stanowisko 09, ul. Armii Krajowej 14:30 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 09:30 GORZÓW WIELKOPOLSKI, Dworzec PKS, Dworcowa 10 18:00 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 16:00 GRUDZIĄDZ, Dworzec PKP, stan. autokarów międz., Dworcowa38/40 11:30 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 17:15 IŁAWA, ul. Dworcowa (przed Placem Iławskich Kolejarzy). 10:15 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 20:50 JAROSŁAW, Nowy Dworzec PKS, ul. Pruchnicka 06:05 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- -- -- -- Nd -- 13:00 KALISZ, Nowy Dworzec PKS, stan. 3 (wejście od ul. Podmiej 15:00 -- -- -- -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 15:20 KATOWICE, dworzec Sądowa - stan. 11-13 11:45 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 17:00 KIELCE, Główny Dworzec Autobusowy - ul. Czarnowska, st.1 11:00 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 13:25 KOŁO, Stacja paliw POLMAX, ul. Sienkiewicza 88 15:10 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 12:40 KONIN, Dworzec PKP - terminal autobusowy, Kolejowa 1 15:45 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 16:30 KRAKÓW, Dworzec MDA, ul. Bosacka 18 (górna płyta) 10:30 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 10:45 LEGNICA, Przystanek przed dworcem PKP, ul. Dworcowa 16:15 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 14:30 LĘBORK, stacja paliw Shell, ul. Słupska 26 12:00 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 20:30 LUBLIN, dworzec PKS, al. Tysiąclecia 07:30 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 14:30 ŁÓDŹ, Dw. PKP Łódź Kaliska, st. SINDBAD p głów. Wejściem 13:30 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 13:10 NAKŁO, Dworzec PKS, Mrotecka 1 14:15 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 09:45 NOWA SÓL, Dworzec PKP, ul. Towarowa (dawny PKS) 17:15 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 11:00 NOWOGARD, stacja ORLEN, ul. 3-go Maja 27 16:00 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 19:00 OLSZTYN, Dworzec PKS, stan. 11, plac Konstytucji 3 Maja 08:30 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 13:55 OPOLE, SINDBAD Port,ul.JR Kowalczyków 56(Obr.Stalingrad) 13:15 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 18:05 OSTRÓDA, przyst.autob.ul.11-go Listopada przy wieży ciśnień 09:25 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 12:10 PIŁA, Dworzec PKS, Kwiatowa 18 15:15 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 15:30 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI, Dworzec PKS stan. 1, 2, Pol. Organ. Wojskowej 12 12:30 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 11:00 POZNAŃ, Dw.PKS Galeria Avenida (d.City Center)stanowisko 3 17:30 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 21:20 PRZEMYŚL, Dworzec PKS, ul. Czarnieckiego 4, st. 1 05:30 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 20:30 PRZEWORSK, Dworzec PKS, plac Fryderyka Chopina 06:25 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 19:30 PUŁAWY, Przyst. POLSKI EXPRESS -zatoka autobusowa obok PKS 08:25 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 18:30 RADOM, Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego 12 09:30 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 19:40 RZESZÓW, Dworzec PKS, ul. Grottgera 07:30 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- -- -- -- Nd -- 14:00 SIERADZ, Dworzec autobusowy, stanowisko nr 1 14:00 -- -- -- -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 17:45 SKARŻYSKO-KAMIENNA, zatoka MKS, ul. Niepodległości 10:15 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 12:50 SŁAWNO, stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska 13:40 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 08:00 SŁUBICE, Port Świecko, Świecko 39 19:50 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 13:30 SŁUPSK, Dworzec PKS, stan. 18, Hugona Kołłątaja 15 13:00 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 10:00 SZCZECIN, Dworzec Autobusowy, Pl. Grodnicki 1, st. 1A 17:00 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 09:00 ŚWIEBODZIN, Parking - Pomnik Chrystusa Króla, ul. Sulechowska 18:00 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 15:30 ŚWIECIE, Dworzec PKS, Wojska Polskiego 88 12:00 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 18:10 TARNÓW, Przystanek ul. Kochanowskiego/Chyszowska 09:00 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 14:45 TORUŃ, Pl. 18 Stycznia przed dworcem Toruń Miasto 12:45 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 11:30 WAŁCZ, Dworzec PKS, Dworcowa 15:55 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 16:30 WARSZAWA, Dworzec Zachodni PKS, stan. 11 11:15 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 15:10 WEJHEROWO, przystanek MZK przy C.H. KASZUBY 11:20 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 12:00 WROCŁAW, Dworzec autobusowy - Galeria Wroclavia, ul.Sucha 1 15:00 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 22:30 ZAMOŚĆ, Dworzec PKS, ul. Hrubieszowska 1 05:00 -- -- Śr -- -- Sb -- -- -- -- -- -- Nd -- 14:30 ZDUŃSKA WOLA, Przystanek autobusowy II Plac Wolności 13:30 -- -- -- -- -- Sb -- -- -- Cz -- -- Nd -- 09:15 ZIELONA GÓRA, Dworzec PKS, Dworcowa 17:45 -- -- Śr -- -- Sb --