Sindbad czy można kupić bilet u kierowcy?

Sindbad w trasie

Często na naszej infolinii słyszymy pytanie czy mogę opłacić bilet Sindbada w autokarze?

Odpowiedzi na to pytanie są dwie: tak i nie. Ogólne zalecenie to wcześniejsze wykupienie biletu na przejazd autokarem w wybranym terminie. Wynika to z faktu, że przewoźnik musi wiedzieć ile autokarów i na jakie kierunki rozdysponować w danym dniu.


Bez listy pasażerów z opłaconymi biletami na konkretną trasę i datę byłoby to niemożliwe. Czy wtedy wysłać w trasę zwykły autokar czy może piętrusa, a może dwa albo trzy?

Z tego względu nie robimy takich rezerwacji na kierunki z Polski za granicę. Jeżeli w dniu wyjazdu autokar wjedzie na przystanek i będą jeszcze wolne miejsca to kupisz swój bilet płacąc cenę za bilet wg aktualnie obowiązującego cennika.

Jeżeli chcesz mieć zatem pewność, że w wybranym terminie pojedziesz kup bilet Sindbada online lub zadzwoń do naszego biura biletowego (+48 717242377 – pracujemy Pn-Pt 8-17 i Sob 9-13). Założymy dłuższą rezerwację, opłacisz swój bilet zwykłym przelewem, PayPal-em czy nawet w jednej z ok. 7000 placówek Poczty Polskiej bez dodatkowej prowizji. Tak opłacony bilet otrzymasz na email lub zwykłym SMS- em.

Wcześniejsze opłacenie przejazdu umożliwia także dodanie uwag do biletu. Jeśli preferujesz miejsce przy oknie lub przy przejściu, z przodu itp. wpisz swoją prośbę w pole „Uwagi” lub powiedz o swoich preferencjach przy zamawianiu biletu na infolinii.


Tyle odnośnie wyjazdów z Polski. Co zatem na odwrotnych trasach?

Na niektórych kierunkach możliwe jest założenie rezerwacji na płatność przy wsiadaniu do autokaru dla max. trzech osób (nie robimy takich rezerwacji dla większych grup). Nie da sie jednak zrobić tego online, konieczny jest kontakt z naszym biurem biletowym.

Rezerwacje są możliwe jeśli do planowanej podróży pozostało nie więcej niż siedem dni.

Rezerwację zamówisz na kierunkach:

  • Niemcy -> Polska (z wyjątkiem kilku miast, np. Frankfurt, Hamburg czy Mannheim gdzie na miejscu są agenci biletowi),
  • Holandia -> Polska,
  • Belgia -> Polska,
  • Francja – Polska,
  • Szwajcaria -> Polska,
  • Dania -> Polska,
  • Szwecja -> Polska (i Nowergia jeśli połączenia zostaną wznowione),
  • Włochy -> Polska – sugerowane jest wsześniejsze opłacenie biletu, poproś kogoś z rodziny lub znajomych o kontakt z naszym biurem +48717242377 i opłacenie przejazdu, na tym kierunku rezerwacja jest możliwa tylko w wyjątkowych sytuacjach (nie masz rodziny znajomych w Polsce i w pobliżu nie ma żadnego punktu, gdzie można dokonać opłaty).Udostępnij