Sindbad bilet elektroniczny czyli jak kupić bilet na Sindbada online

Bilety autokarowe online

Widok wyszukiwarki BiletyAutokarowe.pl

Na stronie BiletyAutokarowe.pl możesz kupić bilety autokarowe wielu przewoźników międzynarodowych oraz bilety autobusowe na wybrane połączenia na trasach krajowych. 

Wchodząc na naszą stronę internetową BiletyAutokarowe.pl na urządzeniu mobilnym (smartfon lub tablet) zobaczysz wyszukiwarkę połączeń autokarowych. 

Określamy tutaj typ biletu – w jedną albo w dwie strony, trasę przejazdu oraz ilość pasażerów.

Podpowiedzi wyszukiwarki na BiletyAutokarowe.pl

Po wybraniu rodzaju połączenia przychodzi kolej na określenie trasy przejazdu. Po wpisaniu kilku liter system wyświetli podpowiedzi przystanków z bazy danych systemu rezerwacyjnego. Jeżeli widzisz swoją miejscowość docelową po wpisaniu min. trzech liter wybierz ją, jeżeli nie to wpisz kolejne litery. 

Po określeniu trasy wybieramy datę wyjazdu, przy bilecie w dwie strony datę powrotu lub opcję OPEN (bilet w dwie strony bez określonej daty powrotu – trzeba go przed planowanym powrotem datować). 

Ostatnim krokiem przed wyszukaniem połączenia jest określenie ilości pasażerów. 

W zależności od wybranych opcji nasz system będzie wyszukiwał odpowiednie połączenia. 

szukaj i kup bilet autokarowy open

W przypadku biletów w dwie strony trzeba najpierw rezerwować kurs wyjazdowy. Pojawi się on w koszyku. Następnie dodajemy kurs powrotny. 

Teraz zobaczymy wyniki wyszukiwania z systemu rezerwacyjnego Sindbada.

Jest to o tyle ważne, że zakupiony w tym systemie bilet jest natychmiast widoczny na listach pasażerów, nawet jeśli zakup nastąpi pół godziny przed podróżą. 

Druga ważna sprawa – jeśli widzisz możliwość rezerwacji to znaczy, że są jeszcze wolne miejsca i można zakupić bilet.

bilet autokarowy wyjazd
wypelnij dane biletu autokarowego
wypelnij dane dalsza część rezerwacji
faktura i przejscie do regulaminow
zamawiam i place za bilet autokarowy

Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól określamy czy potrzebujemy fakturę do kupowanego biletu. 

Po akceptacji regulaminów i polityki prywatności przechodzimy do płatności. Po zakończonej płatności otrzymamy zakupiony bilet autokarowy na podany wcześniej adres email. 

Zakupiony bilet Sindbada można wydrukować na dowolnej drukarce lub pokazać na urządzeniu moblinym przy wsiadaniu do autokaru. 

W przypadku biletów autokarowych zamawianych na stronie BiletyAutokarowe.pl zawsze otrzymasz pomoc w trakcie zakupu oraz po zakupie. 

Nasze biuro biletowe  i infolinia pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 17 oraz w sobotę w godzinach 9 – 13. 

Bilety autokarowe zamawiane na infolinii są wystawiane także po godzinach pracy biura jeśli wpłata zostanie zaksięgowana do godz. 21. 

W kolejnym artykule opiszemy nasz system rezerwacyjny, gdzie można kupić bilety wielu innych przewoźników na trasach Polska – zagranica ale także połączenia na terenie Włoch, Francji, Wielkiej Brytanii itp.