Regularne połączenia autokarowe Polska – Wielka Brytania

Odwiedziny u rodziny pracującej na emigracji, wakacje, czy podróż do pracy stałej lub tymczasowej – powodów wyjazdów autokarem do Wielkiej Brytanii może być wiele. Warto skorzystać z oferty najlepszych przewoźników i wygodnie zakupić bilety na przejazd na stronie www.biletyautokarowe.pl. Co ważne, od 19 lipca zwiększona zostaje częstotliwość połączeń. Dlaczego warto pojechać właśnie teraz i jak przygotować się do podróży?Jakie zasady sanitarne i celne obowiązują obecnie w Wielkiej Brytanii?

Premier Wielkiej Brytanii zapowiedział zniesienie restrykcji covidowych w przestrzeni publicznej od 19 lipca, a to jest data kiedy zwiększa się ilość autokarów Sindbad wyjeżdżających z Polski do Wielkiej Brytanii. Od tego dnia podróżni będą mogli wyruszyć w podróż w poniedziałek, środę lub sobotę i dotyczy to obydwu kierunków. Trzeba pamiętać, że przed wjazdem na teren Wielkiej Brytanii należy wypełnić formularz lokacyjny, dostępny online. Konieczne jest również wykupienie testów w kierunku COVID-19 i wykonanie ich na drugi i ósmy dzień po wjeździe do Wielkiej Brytanii. Trzeba również pamiętać, że niezależnie od statusu osoby zaszczepionej czy też niezaszczepionej trzeba także przed wyjazdem (trzy lub dwa dni wcześniej) wykonać test PCR lub antygenowy. Na miejscu podróżni z Polski muszą odbyć 10-dniową kwarantannę (ta zasada nie będzie obowiązywać, jeśli Polska trafi do strefy zielonej). Mimo wszystko warto zakupić bilety autokarowe do Anglii i wyruszyć autokarem Sindbad w odwiedziny do rodziny czy też na wakacje. Obostrzenia w Anglii są obecnie luzowane, zatem być może niedługo zaszczepieni mieszkańcy UE nie będą musieli odbywać kwarantanny po przyjeździe. Nie trzeba mieć ze sobą paszportu, gdyż jeszcze do 30 września, pomimo Brexitu, obywatele Unii Europejskiej mogą wjeżdżać do Wielkiej Brytanii na dowód osobisty. Po tej dacie trzeba będzie legitymować się ważnym paszportem, zatem wybierając się do Anglii, czy Walii na dłużej, np. do pracy, trzeba o tym pamiętać.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty połączeń autokarowych Polska-Anglia?

Jak wiadomo z lotami do Anglii bywa różnie, zdarza się, że już trafiając na terminal dowiadujemy się o tym, że jest opóźniony albo odwołany i trzeba przełożyć podróż. W przypadku połączeń autokarowych dostępnych w naszej ofercie odwoływanie terminów zdarza się niezwykle rzadko, zatem szukając pewnego środka transportu na Wyspy Brytyjskie, warto zdecydować się na autokary do Anglii. Co ważne, wyruszają one z ponad 100 polskich miast, również tych mniejszych, zarówno z południa, zachodu, wschodu, jak i północy Polski. W przypadku podróżnych z województwa podlaskiego przewozy obsługuje także Żak Express, który dowozi pasażerów do Warszawy, skąd autokarem Sindbad wyruszają do Wielkiej Brytanii. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na stronie biletyautokarowe.pl swoją miejscowość i miejscowość docelową w Anglii, a także termin wyjazdu i powrotu, a następnie wyszukać połączenia. Bilety można wygodnie zakupić online, przesyłane są na e-mail, ale na życzenie mogą zostać przesłane także na adres. Trzeba wiedzieć, że w przypadku kierunków zachodnich (także podróży do Anglii)  drukowane bilety nie są wymagane, dlatego wystarczy okazać bilet na telefonie komórkowym. Co ważne, lecąc samolotem musisz martwić się o dodatkową opłatę za bagaż, a w przypadku naszej oferty autokarowej 30 kg bagaż do luku bagażowego i 5 kg bagaż podręczny są wliczone w cenę. Ponadto podróżujesz w bardzo komfortowych warunkach. Autokary są wyposażone w odtwarzacze audio-video, Wi-Fi, a także WC. Ponadto są oczywiście klimatyzowane, zatem podróż w maseczce, nawet przy wysokiej temperaturze nie będzie uciążliwa.Zakup biletów na naszej stronie się opłaca – poznaj wszystkie udogodnienia!

Korzystając z BiletyAutokarowe.pl możesz zakupić bilety online. Dostępne są zarówno płatności przelewem, jak i kartą, zatem płacisz tak, jak Ci wygodnie. Jeśli chcesz skorzystać z innej formy płatności, to możesz załatwić rezerwację przez telefon, a następnie po otrzymaniu numeru od konsultanta, opłacić bilet w okienku na poczcie czy też przez PayPal. Tak jak już wspomnieliśmy nie musisz go drukować, bo wystarczy smartfon z dostępem do Internetu bądź bilet w formie elektronicznej zapisany w telefonie. To niezwykle wygodna forma, bowiem o telefonie raczej nie zapomnisz przed podróżą, a w przypadku biletów drukowanych takie roztargnienie się zdarza. Co ważne, bilety u nas są bardzo tanie, a jeśli kupisz bilet w dwóch kierunkach i zarezerwujesz go odpowiednio wcześniej, np. kilka tygodni przed datą podróży, to możesz liczyć na niższą cenę niż kupując bilet „last minute”. Kolejną zaletą jest fakt, że dotrzesz nie tylko do stolicy Anglii, ale wielu miejscowości w hrabstwie Kent, Hempshire, czy West Midlands. Wszystkie są malowniczymi miejscami z mnóstwem zabytków, atrakcji kulturalnych i pięknym krajobrazem. Warto zakupić bilety na naszej stronie i wybrać się do Anglii!Udostępnij