Regularne połączenia autokarowe Polska – Hiszpania i na terenie Hiszpanii

Choć sytuacja epidemiczna w Hiszpanii jest dynamiczna, to przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności, czyli szczepieniach i zadbaniu o dystans społeczny czy noszenie maseczek, można bez przeszkód podróżować po tym pięknym kraju i cieszyć się jego urokami. Podróż do Hiszpanii bywa długa i męcząca, ale można przecież wybrać się z SINDBAD i znacznie zwiększyć komfort, a tanie bilety zakupić na naszej stronie www.BiletyAutokarowe.pl. Co ważne, na BiletyAutokarowe.pl kupisz także bilety innych przewoźników, np. Alsa Barcelona Walencia  czy Alsa Barcelona Madryt!Zadbaj o wypełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych władz Hiszpanii

Aby wjechać na terytorium Hiszpanii, należy okazać jedno z trzech zaświadczeń — albo to dotyczące przyjęcia dwóch dawek szczepionki na koronawirusa, albo wskazujące na negatywny wynik testu antygenowego lub PCR przeprowadzonego na maksymalnie 48 godzin przed wjazdem na terytorium Hiszpanii czy też tego, który wskazuje na przebycie zakażenia COVID-19. W ostatnim przypadku musi ono zawierać zarówno datę otrzymania pozytywnego, jak i kolejnego, negatywnego wyniku testu. Takie zaświadczenie może być ważne przez 180 dni. Z przedstawiania zaświadczenia zwolnione są dzieci do 12 roku życia. Zaświadczenie musi być w języku angielskim, niemieckim, francuskim lub hiszpańskim. Jeżeli są trudności z uzyskaniem dokumentu w jednym z tych języków, to należy mieć przy sobie oryginalny w języku polskim, a także jego tłumaczenie uwierzytelnione. Należy zabrać ze sobą zapas maseczek, ponieważ ich noszenie jest obowiązkowe w zamkniętej przestrzeni publicznej we wszystkich miejscach w Hiszpanii, a także w komunikacji miejskiej. W przestrzeni otwartej maseczek nosić nie trzeba, przy zachowaniu 1,5 metra dystansu. Z noszenia maseczek zwolnione są dzieci do lat 6, o czym powinny pamiętać osoby podróżujące ze swoimi latoroślami. Jeśli będziecie uprawiać sport na powietrzu, także nie musicie nosić maseczek. Dotyczy to także niepełnosprawnych i osób ze schorzeniami układu oddechowego.

Warto pamiętać również o dobrym ubezpieczeniu podróżnym. W związku z pandemią są już takie, które chronią przed kosztami ewentualnej hospitalizacji w Hiszpanii, a także kosztami konieczności odbycia 10-dniowej kwarantanny w związku z kontaktem z osobą zakażoną COVID-19. Dzięki dobremu ubezpieczeniu podróżnemu wakacje na pewno nie okażą się najdroższymi w Twoim życiu, a ponadto zyskasz psychiczny komfort. Pamiętaj, że w maseczce musisz jechać przez całą podróż, jednak nie będzie to problematyczne, bowiem SINDBAD dba o swoją flotę i komfort pasażerów, w związku z tym autokary do Hiszpanii są klimatyzowane, a my gwarantujemy, że cena w związku z udogodnieniami nie wzrasta i kupując bilet w naszym serwisie, bez zbędnych formalności, pojedziesz do Hiszpanii naprawdę tanio!

Dlaczego warto jechać autokarem, a nie lecieć samolotem do Hiszpanii?

Linie lotnicze strajkują, lotniska bywają zamykane także w związku z warunkami pogodowymi. Droga lądowa pod tym względem jest znacznie pewniejsza, a przewoźnik prawie nigdy nie odwołuje ustalonych terminów podróży do Hiszpanii. W długiej, ale komfortowej podróży możesz nie tylko się zdrzemnąć, ale również podziwiać widoki za oknem, a jest co podziwiać, wszak jedziesz przez niemal całą Francję, aż do jednej z dwóch destynacji w kraju Basków, a więc Girony lub Barcelony. W autokarach masz do dyspozycji Wi-Fi, zatem możesz oglądać filmy czy pracować bez przeszkód. Jeśli chodzi o kinematografię, to na życzenie może zostać również uruchomiony odtwarzacz audio-video. Problemem nie będą też częste postoje, bowiem w autokarze dostępne jest WC. Przygotowując się na lot, musisz znacząco uszczuplić swój bagaż, aby nie płacić dużych pieniędzy za dodatkowe walizki. W autokarze możesz wieźć nawet 30 kg plus 5 kg bagażu podręcznego w cenie biletu oferowanego na stronie BiletyAutokarowe.pl. Co ważne, autokar wyjeżdża najprawdopodobniej z Twojej miejscowości albo tej pobliskiej, a jak wiadomo, na lotnisko trzeba nie raz jechać wiele kilometrów. Warto podkreślić, że autokary do Hiszpanii wyruszają z ponad 100 miast w całej Polsce. Od 19 lipca do 30 sierpnia kursy są organizowane w każdy poniedziałek, środę i sobotę w obydwu kierunkach.Dlaczego warto wybrać ofertę BiletAutokarowe.pl na przejazd do Hiszpanii?

Warto podkreślić, że bilety autokarowe do Hiszpanii na naszej stronie zakupisz w kilka chwil. Wystarczy, że wpiszesz swoją miejscowość w wyszukiwarkę, a także jedno z dwóch miejsc w Hiszpanii, gdzie dojeżdżają autokary SINDBAD, a więc Gironę lub Barcelonę, a ponadto daty wyjazdu i powrotu. Jeżeli szukasz połączenia np. do Madrytu czy Valencji, gdzie Sindbad aktualnie nie jeździ, to także znajdziesz na naszej stronie oferty innych przewoźników, mogą to jednak być połączenia z przesiadkami np. w Paryżu. Zakup biletu w dwie strony sprawia, że załatwiasz wszystkie formalności za jednym razem, a także płacisz mniej niż za zakup dwóch biletów w jedną stronę. Oczywiście możesz kupić bilety o każdej porze dnia i nocy. Warto robić to z wyprzedzeniem, bo wtedy często też można liczyć na niższą cenę. Niemniej jednak gdy zdecydujesz z dnia na dzień, że jedziesz do Hiszpanii, a jeśli masz unijny certyfikat COVID na taką spontaniczność możesz sobie pozwolić, to również zakupisz u nas bilet, nawet na dzień przed podróżą. Kupując online i płacąc przelewem lub kartą, otrzymujesz go w formie elektronicznej, a na życzenie w tradycyjnej, papierowej. W przypadku dłuższego terminu dostarczymy go na Twój adres, a jeśli wyjazd zorganizowany jest spontanicznie, może czekać na ciebie w autokarze (po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym). Możesz skorzystać z infolinii, gdzie nie tylko zamówisz bilet, ale również ustalisz sposób zapłaty. Otrzymując numer od konsultanta, możesz opłacić bilet na poczcie. Dostępne jest też PayPal. Infolinia jest otwarta od poniedziałku do piątku od 8 do 17 i w soboty od 9 do 13. Konsultanci zawsze służą Ci pomocą i radą. Pomogą też zorganizować wyjazd dla większej grupy do Hiszpanii.Udostępnij