Przewóz zwierząt w autokarach Agat

autokar agatW autokarach Agat można już przewozić małe zwierzęta na trasach międzynarodowych. Oto zasady przewozu.

Przewóz małych zwierząt (do 4 kg) oraz psów przewodników osób niewidomych jest możliwy na wszystkich trasach międzynarodowych z wyjątkiem tych do Wielkiej Brytanii. Obowiązuje zakaz przewozu jakichkolwiek zwierząt do Wielkiej Brytanii.

Wymagana jest uprzednia rezerwacja miejsca dla zwierzęcia. Opłata wynosi 50 proc. wartości biletu. Linia Agat musi z wyprzedzeniem wiedzieć, że zwierzak będzie przewożony autokarem.

Zwierzęta powinny być przewożone na kolanach pasażera, w pojemnikach do przewozu zwierząt: kojcach, torbach czy klatkach. Tylko psy mogą być przewożone na podłodze – w kagańcu lub na smyczy.

Zwierzę w kojcu lub specjalnej torbie można przewozić na siedzeniu obok właściciela lub pod siedzeniami. Warunkiem jest wykupienie pełnego biletu dla zwierzęcia.

Przewóz zwierzęcia nie może powodować utrudnień dla innych pasażerów.

Kierowca może odmówić przewozu zwierzęcia, jeśli uzna je za zagrożenie dla pasażerów lub jeśli w autokarze już podróżują dwa zwierzęta.

Zapraszamy do rezerwacji. Bilety autokarowe Agat udostępniamy zawsze w najniższych cenach. Kliknij poniżej, by wyszukać i kupić bilet, lub zadzwoń na infolinię: 71 724 23 77.

bilet autokarowy

Udostępnij