Kliknij i wybierz czego szukasz:

transport, nocleg lub atrakcje turystyczne z całego Świata

Autokary

Loty

Hotele

Atrakcje

Polska ›› Monaco

Poznaj możliwości połączeń z Polski do Monako


Połączenia autokarowe

Przewóz autokarem z Monako do Polski oferuje przewoźnik Sindbad. Przejazd z Monako do Wrocławia trwa około 25 godzin i odbywa się na pokładzie nowoczesnych i komfortowych autokarów wyposażonych w toaletę, klimatyzację, a także najczęściej w barek, kontakty oraz system audio-video. W tak niewielkim państwie przewoźnik staje tylko w jednym miejscu, jednak wyjazdy są z wielu miejscowości w Polsce. Rozkłady mogą ulec zmianie, dlatego warto sprawdzać je na bieżąco.

Pełna lista miast dostępna w rozkładach jazdy. W tym celu zawsze korzystaj z powyższej wyszukiwarki biletów autokarowych.


Połączenia lotnicze

Połączenia lotnicze do Monako nie są realizowane, najbliższym lotniskiem w obrębie tego niewielkiego państwa jest to w Nicei. Loty w większości są z przesiadkami, jednak LOT oferuje połączenia bezpośrednie. Ceny są zróżnicowane, a duży wpływ ma na nie wybór daty wylotu oraz przewoźnik realizujący podróż. W chwili obecnej ceny zaczynają się od około 450 złotych. Przelot z Nicei do Warszawy trwa bez przesiadek dwie i pół godziny.

Przed wyborem lotniska warto zorientować się jakie dostępne jest połączenie z lotniska do Twojego docelowego miejsca.


Co warto zobaczyć w Monako?

Monako to niewielkie państwo, które skupia ogromną ilość bogactwa na swojej powierzchni. Kojarzyć się może z jachtami, przepychem oraz torem F1. Co więc koniecznie musisz zwiedzić będąc w tym wyjątkowym miejscu? Dla osób chcących zobaczyć jak najwięcej polecamy zakupienie biletu na autokar Hop-On-Hop-Off, który umożliwi Ci odwiedzenie najciekawszych zakątów Monako we własnym tempie. Będąc w miejscu, które ma tak przepiękną linię brzegową obowiązkiem powinno być zdecydowanie się na rejs. Dla fanów motoryzacji możemy polecić spacer popularną drogą Grand Prix Monako F1 lub wykupienie przejażdżki jednym z luksusowych aut jak lamborghini lub ferrari. Na pewno wyjątkowym doświadczeniem będzie zwiedzanie księstwa nocą, które jest przepełnione barwami oraz muzyką – to dobra okazja, żeby odwiedzić kasyno lub wybrać się w na degustację win.

Zobacz kilkadziesiąt atrakcji, jakie oferuje Ci Monako


Rezerwacja hoteli

Monako oferuje swoim gościom wiele ofert noclegowych. Są to dziesiątki ofert hoteli, apartamentów, a nawet jachtów, które na pewno zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Hotele szczycą się bardzo wysokim standardem, co oczywiście wiąże się też z niemałą ceną, jednak szereg udogodnień wchodzi w skład tej kwoty. Plusem nocowania w Monako jest łatwy dostęp do każdej części księstwa. Możesz wybrać posiłek w obiekcie, ale także po wyjściu z hotelu na pewno znajdziesz niejedną kawiarnię, restaurację, czy bar.

Wszystkie dostępne oferty możesz znaleźć w naszej wyszukiwarce


Wakacje w Monaco

Jeśli nie jesteś miłośnikiem planowania całej podróży samodzielnie możesz skorzystać z wycieczek zorganizowanych przez biuro podróży. Oszczędzasz czas, a nierzadko również pieniądze. Rezerwując taką wycieczkę możesz mieć wszystko w cenie: wylot, transfer lotniskowy, nocleg oraz wyżywienie. Alternatywą są wycieczki objazdowe, dzięki którym poznasz wiele miejsc w niewielkim czasie.

Wycieczki możesz znaleźć w naszej wyszukiwarce

SAMOLOT

Monako to państwo pełne bogactwa, luksusu oraz przepychu, które zrobi na pewno na Tobie olbrzymie wrażenie. Poznaj ten wyjątkowy zakątek Europy!

Księstwo Monako jest na tyle nieduże, że bez problemu zwiedzisz je wszerz i wzdłuż, w pomoże Ci w tym połączenie lotnicze oferowane przez różnych przewoźników (w tym polski LOT).

Ze względu na możliwe restrykcje liczba połączeń lotniczych może być zmienna. Aktualne połączenia lotnicze znajdziemy zawsze w wyszukiwarce, kliknij w ikonę samolotu.

AUTOKAR

Planując podróż do Monako zapoznaj się z ofertą przewoźnika Sindbad. Jest to firma oferująca dojazdy do jednego punktu, z którego wygodnie dostaniesz się w każdą inną część państwa. Połączenia są realizowane komfortowymi autokarami.

Aktualna siatka połączeń dostępna jest zawsze w wyszukiwarce dostępnej po kliknięciu w ikonę autobusu.

NOCLEGI

W Monako znajdziesz bardzo dużo ciekawych ofert noclegowych. Hotele są na wysokim poziomie i dla swoich gości mają szereg udogodnień.

Wybierając nocleg warto zwrócić uwagę nie tylko na liczbę gwiazdek, ale również na opinie innych osób, które miały okazję nocować w danym obiekcie.