Kliknij i wybierz czego szukasz:

transport, nocleg lub atrakcje turystyczne z całego Świata

Autokary

Loty

Hotele

Atrakcje

Polska ›› Holandia

Poznaj możliwości połączeń z Polski do Holandii


Połączenia autokarowe

Bilety autokarowe do Holandii, a właściwie do Królestwa Niderlandów oferuje linia Sindbad. Przejazd z Warszawy do holenderskiej stolicy trwa około 20 godzin i jest realizowany na pokładzie nowoczesnego autokaru, który jest wyposażony w toaletę, minibarek, kontakty, klimatyzację, a także system audio-video. Autokary zatrzymują się w kilku niderlandzkich miejscowościach, a przystanki znajdują się w centrum miasta, dzięki czemu można łatwo i wygodnie podróżować dalej.

W chwili obecnej, ze względu na panującą pandemię ilość przystanków została nieco ograniczona do największych miast takich jak: Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Venlo, Eindhoven i innych.

Pełna lista miast jest dostępna w rozkładach jazdy. W tym celu możesz skorzystać z powyższej wyszukiwarki biletów autokarowych.


Połączenia lotnicze

Połączenia lotnicze do Holandii oferują różne linie lotnicze, zarówno te tanie, jak i przewoźnicy tradycyjni. Różnica w cenach zaczyna się od kilkuset złotych. Najtańsze bilety w chwili obecnej można znaleźć za niecałe 400 złotych. Przelot z Warszawy do Amsterdamu trwa około 2 godzin. Warto zwrócić uwagę na ewentualne przesiadki, a także na docelowe lotnisko i jego odległość od centrum.

Na lotniska do Królestwa Niderlandów dostaniesz się w chwili obecnej samolotami następujących firm: LOT, Lufthansa, KLM, czy SAS.

Popularne porty lotnicze to Amsterdam – Schiphol, Haarlemmermeer (AMS), Rotterdam (RTM), Eindhoven (EIN), Groningen (GRQ), Sint Maarten – Princess Juliana (SXM).


Co warto zobaczyć w Holandii?

Gdzie warto rozpocząć zwiedzanie Holandii?

Zdecydowanie od serca kraju, czyli od Amsterdamu! Amsterdam oferuje swoim gościom szeroki wachlarz atrakcji tj. rejs po kanałach, który pozwoli Ci poznać miasto z innej perspektywy, odwiedzenie Muzeum Anne Frank, czy stadionu piłkarskiego Ajax Amsterdam.

Rotterdam to drugie miasto obowiązkowe do odwiedzenia, które zachwyci Cię swoim klimatem. Odwiedź Stare Miasto, poznaj miasto podczas rowerowej wycieczki z przewodnikiem lub udaj się w kulinarną podróż po najlepszych restauracjach w mieście.

To tylko kilka atrakcji z dziesiątek dostępnych na naszej stronie – Wycieczki po Holandii


Rezerwacja hoteli

Wybierając się w podróż do Holandii na pewno nie zawiedziesz się podczas szukania odpowiedniego miejsca noclegowego. W samej stolicy możesz znaleźć kilkaset przeróżnych ofert. Ceny zaczynają się od około 200 złotych w niewielkich hotelach, przez popularne oferty B&B, a kończąc na pięciogwiazdkowych apartamentach.

Zdecydowana większość obiektów oferuje swoim gościom bezpłatny dostęp do wi-fi, możliwość bezkosztowego odwołania rezerwacji, dostępu do parkingu, a także możliwości wykupienia śniadania.

Najpopularniejsze miasta wybierane przez turystów to: Rotterdam, Eindhoven, Amsterdam, Haga, Utrecht, Venlo.


SAMOLOT

Królestwo Niderlandów podzielone jest na dwanaście prowincji, które są odpowiednikami naszych województw. Każda część jest warta odwiedzenia i posiada szereg atrakcji dostępnych dla przyjezdnych gości.

Bezpośrednie loty z Polski oferują: LOT, KLM, a inne firmy proponują połączenia z przesiadkami. Ze względu na możliwe restrykcje liczba połączeń lotniczych może być zmienna.

Aktualne połączenia lotnicze znajdziemy zawsze w wyszukiwarce „BILETY LOTNICZE”

AUTOKAR

Aktualnie wyjazdy do Holandii są dostępna na przystanki w Amsterdamie, Rotterdamie, Hadze, Utrechcie, Venlo, Eindhoven i Groningen.

Ze względu na panującą pandemię kursy do innych miasto zostały tymczasowo wstrzymane.

Aktualna siatka połączeń dostępna jest zawsze w wyszukiwarce, którą znajdziemy pod przyciskiem „BILETY AUTOKAROWE”

NOCLEGI

W Holandii znajdziesz ofertę noclegów na każdą kieszeń – od hosteli i zakwataerowań typu B&B, przez domy gościnne nazywane Guest House, a kończąc na hotelach i luksusowych apartamentach.

Przy wyborze możesz się kierować ilością gwiazdek, jakie zostały przypisane do obiektu, ale przede wszystkim warto zwrócić uwagę na opinie gości, którzy mieli okazję nocować z danym hotelu.

Pełną ofertę noclegów w UK znajdziemy pod przyciskiem REZERWACJA HOTELI