Informacja o połączeniach autokarowych nad polskie morze

Sezon urlopowy już się rozpoczął i obecnie wiele osób z powodu sytuacji pandemicznej decyduje się na wakacje nad Bałtykiem. W końcu w ten sposób można uniknąć nieprzyjemnych formalności związanych z testami oraz nie trzeba okazywać covidowych certyfikatów. Każdy na urlopie chce wreszcie oczyścić umysł i odciąć się od wszelkich trudów, a wakacje nad Bałtykiem są ku temu najlepszą okazją. Oczywiście trzeba wybrać odpowiedni transport i tu doskonale sprawdzi się autobus nad morze. Przejazd można wygodnie zarezerwować na stronie biletyautokarowe.pl.Z południa, z zachodu czy z centralnej Polski – dojedziesz nad morze z każdego zakątka

Niezależnie od tego, w jakiej miejscowości mieszkacie, znajdziecie przewoźnika, który organizuje tanie przejazdy w dwie strony nad morze. Już za około sto złotych od osoby możecie wyruszyć z południa Polski na wymarzony urlop w komfortowym autokarze na 50 osób, wyposażonym w klimatyzację i Wi-Fi albo mniejszym busie, w którym także nie brakuje takich udogodnień. Wszelkie informacje uzyskacie na stronie biletyautokarowe.pl lub dzwoniąc na infolinię: 71 724 23 77. W ten sposób można też zarezerwować bilety i opłacić je wygodnie online, dzięki szybkim płatnościom lub w okienku pocztowym, uzyskując uprzednio numer rezerwacji na infolinii.

Z Mokrzycki Bus nad Bałtyk przez całe wakacje

Jeśli mieszkacie na południu Polski, to wybierzcie Mokrzycki Bus, który wyrusza z Wodzisławia Śląskiego, Rybnika, Żor, Katowic, Gliwic, Strzelec Opolskich, Opola i Wrocławia. Możecie dojechać bezpośrednio do miejscowości Ustronie Morskie, ale po drodze autobus zatrzymuje się także w 18 innych nadmorskich kurortach, takich jak: Międzyzdroje, Wisełka, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo, Pustkowo, Trzęsacz, Rewal, Niechorze, Pogorzelica, Trzebiatów, Mrzeżyno, Dźwirzyno, Grzybowo, Kołobrzeg i Sianożęty. Od 1.07 do 31.08 Mokrzycki Bus oferuje wyjazdy i powroty 7 dni w tygodniu.

Warto podkreślić, że dostępne są zniżki dla studentów, seniorów powyżej 60 roku życia, emerytów, czy grup zorganizowanych powyżej 10 osób, które wynoszą 10%. Dla dzieci do 7 roku życia obowiązuje zniżka 50%.

Z Maxpol – z dolnośląskiego i lubuskiego do zachodniopomorskich kurortów

Od kilku lat przejazdy nad morze obsługuje także Maxpol. Oferuje linię sezonową na trasie Kamienna Góra – Mielno. Możecie wyjeżdżać z miejscowości takich jak: Czarny Bór, Boguszów Gorce, Wałbrzych, Świebodzice, Strzegomia, Jawor, Legnica, Nowa Sól, Zielona Góra, Sulechów, Międzyrzecz czy Gorzów Wielkopolski do 21 nadmorskich kurortów. Poza wspomnianym Mielnem także m.in. do Międzyzdrojów, Międzywodzia, Pobierowa, Dźwirzyna czy Sarbinowa. Musicie pamiętać o ograniczeniach dotyczących bagażu. Można zabrać ze sobą do 30 kg. Rozmiar bagażu nie powinien przekraczać 80 na 60 na 40 cm. Kursy odbywają się codziennie aż do 3.09.2021 r.

Lider – wygodne przewozy autokarowe nad Bałtyk

Ponad 20-letnie doświadczenie przewoźnika Lider zobowiązuje. Oferuje przejazdy autokarowe do nadbałtyckich miejscowości na trasie Międzyzdroje-Władysławowo. Możecie wyjeżdżać z wielu miejscowości w województwie śląskim, dolnośląskim, małopolskim, wielkopolskim, czy mazowieckim. Kursy są zarówno rano, jak i w nocy w obydwu kierunkach, zatem zawsze można znaleźć dogodny termin podróży. Szczegółowe informacje uzyskacie korzystając z wyszukiwarki biletów na stronie biletyautokarowe.pl albo dzwoniąc pod numer telefonu: 0048 717242424. Infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku, od 8.00 do 17.00, a także w soboty od 9 do 13.

DKBUS – zorganizuj wakacje last minute. Z nami to możliwe!

Obecna sytuacja pandemiczna sprawiła, że ciągle można znaleźć wiele miejsc noclegowych nad polskim morzem i w miejscowościach położonych blisko kurortów. Dlatego już dziś zachęcamy do zorganizowania wakacji last minute z DKBUS. Bilety możecie zakupić na naszej stronie, wpisując miejscowość, z której chcecie wyjeżdżać i docelową, a także wybierając termin podróży. Autobusy kursują codziennie do 28.08.2021 r. na trasie Wrocław-Darłówko. Po drodze autobus zatrzymuje się jeszcze w 16 innych nadmorskich kurortach, dlatego na pewno znajdziecie dogodną lokalizację.

Voyager Transport – zafunduj sobie nadmorskie sanatorium we własnym zakresie!

Wiele osób rusza nad morze dla podreperowania zdrowia. Dotyczy to zwłaszcza tych, które mieszkają w dość zanieczyszczonych rejonach Polski, gdzie zwłaszcza w zimie stężenia szkodliwych pyłów przekraczają wielokrotnie dopuszczalne normy. Lato to czas, by zregenerować swój organizm i powdychać trochę ożywczego jodu. Warto więc wyruszyć do Kołobrzegu, gdzie znajduje się wiele ośrodków uzdrowiskowych i zarezerwować przejazd za naszym pośrednictwem np. u przewoźnika Voyager Transport. Autobusy tego przewoźnika kursują z miejscowości w województwie małopolskim, takich jak: Zakopane, Nowy Targ, Rabka-Zdrój, Myślenice, czy Kraków, a także śląskim: Katowice, Częstochowa, łódzkim: Łódź, Kutno, kujawsko-pomorskim: Włocławek, Ciechocinek. Następnie autobus rusza do Torunia, Bydgoszczy, Piły, aż wjeżdża do województwa zachodniopomorskiego, czyli: Szczecinka i Koszalina. Potem kieruje się już do nadmorskich kurortów, czyli miejscowości Ustronie Morskie i Kołobrzeg.

W naszej ofercie znajdziecie przewozy nad morze w bardzo przystępnej cenie. Szybko i bezproblemowo zarezerwujecie przejazd online. Pamiętajcie, że niektóre trasy są bardzo oblegane, zatem o rezerwacji warto pomyśleć z wyprzedzeniem. Kursy nad morze oferuje także Ekspres Bus i tutaj dostępne są najdłuższe terminy, bo linia m.in. do Mielna, Mrzeżyna, Ustroni Morskich czy Kołobrzegu funkcjonuje codziennie, aż do 12 września 2021 roku. Nad morze wygodnymi autokarami pojedziesz także z Wispol, a o szczegóły możesz zapytać na infolinii.