Autokary do Anglii, Francji i Hiszpanii częściej w wakacje!

 

Na liniach Sindbada w okresie wakacyjnym cześciej pojedziemy na przystanki w Wielkiej Brytanii, w południowej Francji oraz Hiszpanii.

 

W komunikacie z dnia 02.07.2021 przewoźnik poinformował, że od 19 lipca 2021 roku (poniedziałek) do 30 sierpnia 2021 roku (poniedziałek), w ramach połączeń linii nr 5EX i 7EX zwiększy częstotliwości połączeń
z Polski do Wielkiej Brytanii, południowej Francji i Hiszpanii. Połączenia będą realizowane trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i soboty w obu kierunkach.

Kliknij i kup bilet

Rozkład jazdy 05EX obejmuje połączenia z Polski do Wielkiej Brytanii (Anglia i Walia): Birmingham, Bournemouth, Bristol, Cardiff, Coventry, Dover, Gloucester, Leeds, Llanelli, London, Luton, Maidstone, Manchester, Northampton, Portsmouth, Reading, Slough, Southampton, Swansea, Swindon.

Rozkład jazdy 07EX obejmuje połączenia z Polski do Francji: Avignon, Besancon, Bollene, Bordeaux, Chalon sur Saone, Dijon, Lyon, Mmarsylia, Montpellier, Mulhouse, Narbonne, Nimes, Perpignan, Tuluza, Valence a także Hiszpanii: Barcelona i Girona.

Bilety autokarowe Sindbad

Bilety autokarowe Sindbad kupisz w naszej wyszukiwarce połączeń lub na infolinii naszego biura biletowego – +48717242377

Kliknij i kup bilet
Udostępnij