Autokar Sindbad Polska Anglia codziennie od lutego 2023

Lider międzynarodowych przewozów autokarowych – firma Sindbad – informuje, że od 1 lutego 2023 uruchamia codzienne połączenie autokarowe z Polski do Anglii oraz z Anglii do Polski.

Dostępna siatka połączeń umożliwi codzienny wyjazd z ponad 220 przystanków w Polsce do 7 miast w Anglii i odwrotnie.

Zgodnie z nowym rozkładm jazdy dojedziemy na przystanki w miastach: Folkestone / Dover, Maidstone, Londyn, Luton, Northampton, Coventry, Birmingham. Trasa z Anglii do Polski będzie obsługiwana na tych samych zasadach od 4 lutego 2023.

W związku z powyższym, godziny obsługi wszystkich przystanków wyjazdowych i docelowych ulegną zmianie. Godziny po stronie polskiej zostaną dostosowane do pozostałych rozkładów jazdy Sindbada, połączenie będzie realizowane z przesiadką w Dortmundzie.

W związku z reorganizacją linii 05 obniżone zostaną także ceny biletów Sindbad do Anglii.

Kolejna zmiana to przystanek w Londynie. Od 4 lutego 2023 odjazdy będą z Victoria Coach Station – Departures Hall, natomiast przyjazdy do Londynu od 1 lutego 2023 roku będą realizowane na przystanek Victoria Coach Station – Arrivals Hall. Nowe miejsce postojowe znajduje się około 500 metrów od dotychczasowego (Victoria Greenline Bus Station).

Ile kosztuje bilet do Anglii autokarem?

Przejazd z Polski na przystanki w Folkestone / Dover, Maidstone oraz w Londynie kosztuje w lutym 2023 roku od 349 PLN we wtorki, czwartki i niedziele, od 399 PLN w poniedziałki i środy, od 449 PLN w piątki oraz od 499 PLN w soboty.

Bilet z Polski na przystanki w Luton, Northampton, Coventy i Birmingham kosztują w lutym 2023 roku od 429 PLN we wtorki, czwartki i niedziele, od 479 PLN w poniedziałki i środy, od 529 PLN w piątki oraz od 579 PLN w soboty.

Powyższe ceny są podane w przypadku wyjazdu np. z Wrocławia czy Poznania. Ceny z przystanków w mniejszych miejscowościach lub z miejscowości położonych dalej od zachodniej granicy Polski mogą być nieco wyższe.

Sprawdź ceny i czas przejazdu

Ile trwa podróż autokarem z Polski do Anglii?

Czas przejazdu uzależniony jest przede wszystkim od ilości kilometrów które musi pokonać autokar. Najkrótsza trasa Słubice Dover to planowany czas przejazdu 19 godzin i 10 minut. Jeśli chcemy jednak pojechać z Zamościa do Birmingham to system rezerwacyjny wyświetla już 38 godzin i 15 minut. Przejazd w Warszawy do Londynu to około 28 godzin.

Sprawdź ceny i czas przejazdu

Co jest potrzebne do wyjazdu do Anglii?

Przypominamy, że od października 2021 roku Polacy mogą odbyć podróż do Wielkiej Brytanii wyłącznie z ważnym paszportem. Dowód osobisty już nie wystarczy. Aby pojechać autokarem Sindbada należy także posiadać wykupiony bilet.

Pełna oferta połączeń autokarowych oraz aktualne ceny biletów dostępne w wyszukiwarce na naszej stronie BiletyAutokarowe.pl.


Sindbad to polska firma przewozowa, która oferuje przejazdy autokarowe na trasach międzynarodowych. Sindbad posiada sieć połączeń do kilkunastu krajów Europy, w tym do Austrii, Belgii, Danii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Norwegii, Szwecji, Szwajcarii a także do Włoch. Firma ta jest znana z dobrej jakości usług i nowoczesnych, komfortowych autokarów wyposażonych w WC, minibar, klimatyzację, sprzęt audio-video, WiFi a także gniazdka USB i sieciowe.

W cenie zakupionego biletu Pasażer ma prawo do bezpłatnego przewozu 3 sztuk bagażu w tym 1 sztuki bagażu podręcznego o wadze do 5kg oraz 2 sztuk bagażu podstawowego o łącznej wadze nieprzekraczającej 30kg.
Suma wymiarów każdego z bagaży podstawowych oraz dodatkowych nie może przekraczać 165cm (szerokość + wysokość + głębokość). Pełny opis bagażu znajduje się w rozkładzie jazdy dostępnym po wyszukaniu połączenia na stronie BiletyAutokarowe.pl.
Udostępnij