POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Biuro sprzedaży biletów Biacomex - tu kupisz bilet online lub telefonicznie

Biacomex
Bilety autokarowe Biacomex
  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak Ukrytych Opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!

Bilety autokarowe Biacomex

Biacomex to firma dynamiczna i elastyczna - przewozy autokarowe nie są bowiem jedyną dziedziną jej działalności. Przedsiębiorstwo powstało w roku 1989 i od tamtego czasu podbija polski rynek motoryzacji i transportu.

 

Autokary Biacomex

 

Historia

W początkach działalności przedsiębiorstwo koncentrowało się na obsłudze ruchu turystycznego między Polską a wschodem Europy. Szybko okazało się, że do usprawnienia funkcjonowania jej biur podróży konieczne będzie utworzenie własnej floty autokarowej, zdolnej obsługiwać połączenia z krajami, do których wyjazdy miały stanowić solidny trzon oferty. W ten sposób Biacomex wkroczył na rynek transportowy, jednocześnie rozwijając się jako dealer samochodów marki Seat i Ford. Obecnie Biacomex to jeden z największych polskich przewoźników, zrzeszony z innymi znaczącymi firmami z Europy w stowarzyszeniu EP Eurolinie Plus.

Autokary Biacomex

Linia posługuje się autokarami marki Scania i Volvo, a w razie potrzeby wykorzystuje również busy. Autokary Biacomex posiadają po 49 miejsc dla pasażerów, podnóżki i stoliki. Podróżni mogą korzystać z barku z ciepłymi i zimnymi napojami, a także z bezprzewodowego Internetu.

Bilety Biacomex - jak kupić tanio i szybko

Bilety autokarowe Biacomex dostępne są w internetowym systemie rezerwacji, z którego można skorzystać w serwisie BiletyAutokarowe.pl. Wyszukaj wszystkie dostępne przejazdy, wybierz jeden z nich, wypełnij formularz zamówienia i dokonaj opłaty drogą online. Po chwili bilety trafią na Twój e-mail - wydrukujesz je na domowej drukarce. Zapraszamy także do rezerwacji telefonicznej.

 

Sprawdź również: Intercars, Eurolinie Plus, Almabus

 

Regulamin przewozu

Czytaj całość

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym przewoźniku, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinie