POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Biuro sprzedaży biletów ATE Transport - tu kupisz bilet online lub telefonicznie

atetransport
Bilety autokarowe ATE Transport
  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak Ukrytych Opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!

Bilety autokarowe ATE Bus Transport Międzynarodowy

ATE Transport to pochodząca z Gdańska linia autokarowa zajmująca się transportem pasażerów do Ukrainy. Jej zaletą są regularne codzienne kursy oraz krótki całkowity czas przejazdu, wynoszący w najdłuższym wariancie 16 godzin i 35 minut.

Połączenia ATE Transport

  • Przystanki w Polsce: Gdańsk, Elbląg, Ostróda, Warszawa, Lublin, Hrebenne
  • Przystanki w Ukrainie: Rawa Ruska, Lwów - Dworcowa, Lwów - Stryjska, Stryj, Morszyn, Dolina, Kalusz, Iwano-Frankowsk

Bilety do Ukrainy

Bilety ATE Bus Transport Międzynarodowy to niskie ceny i atrakcyjne zniżki dla grup wiekowych. Dzieci do lat dwóch jadą za darmo, zaś młodzież do lat 12 płaci tylko połowę ceny biletu. Osoby między 12 a 26 rokiem życia, a także powyżej 60 lat otrzymują 10 proc. zniżki.

W cenę biletu wliczony jest przewóz jednej sztuki bagażu głównego o wadze do 25 kg, a także jednej sztuki bagażu podręcznego do 5 kg. Można zabrać także bagaż dodatkowy - za dopłatą 30 zł w przypadku bagażu głównego lub 2 zł za każdy dodatkowy kilogram bagażu podręcznego.

Jeżeli kupujesz bilet dwustronny OPEN, czyli z nieokreśloną datą podróży powrotnej, pamiętaj, że musisz skorzystać z niego w ciągu sześciu miesięcy od pierwszego przejazdu.

Przeglądając oferty ATE Transport, pamiętaj, że podawany jest czas lokalny, co oznacza, że np. w Iwano-Frankowsku autokar zatrzymuje się o 10:15 czasu kijowskiego.

Autokary ATE Transport - jak kupić bilet?

Bilety autokarowe ATE Transport kupisz szybko i w najniższych cenach w serwisie BiletyAutokarowe.pl. Skorzystaj z naszej wyszukiwarki połączeń, aby znaleźć interesujący cię kurs, a następnie wybierz przejazd i przejdź do formularza rezerwacji. Wypełnij go i dokonaj płatości za bilet przelewem online, a już po chwili otrzymasz swój bilet e-mailem. Możesz wydrukować go na dowolnej drukarce.

Zapraszamy także do rezerwacji telefonicznej: 71 724 23 77. Nie masz czasu, aby do nas zadzwonić? Wypełnij formularz rezerwacji biletu autokarowego, a oddzwonimy z ofertą!

 

Sprawdź także: autokary do Ukrainy, bilety autokarowe Selment, autokary Marolines

Czytaj całość

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym przewoźniku, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinie