POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: botcode i

Uzyskasz pomoc jeśli kupujesz bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl

Biletyautokarowe.pl

Biuro sprzedaży biletów Adamis Tours - tu kupisz bilet online lub telefonicznie

Adamis Tours
Bilety autokarowe Adamis Tours
  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak Ukrytych Opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!

Bilety autokarowe Adamis Tours

Linia Adamis Tours specjalizuje się w połączeniach autokarowych z południową częścią Europy. Głównymi krajami docelowymi autokarów Adamis Tours są Grecja i Macedonia - choć na tym oferta przewoźnika się nie kończy.

Połączenia

Możemy kupić bilety Adamis Tours do jednego z sześciu obsługiwanych przez linię krajów: Grecji, Macedonii, Słowacji, Węgier i Serbii.

Autokar Adamis Tours

Wyjazdy do Grecji i Macedonii odbywają się we wtorki, powroty w czwartki. Przystanki zagraniczne rozmieszczono w miastach Ateny, Lamia, Larissa, Katerini, Saloniki i Skopje.

Wyjazdy do Serbii mają miejsce we wtorki, powroty w piątki. Autokary zatrzymują się w miejscowościach Nis, Belgrad i Novi Sad.

Wyjazdy do Słowacji i Węgier są realizowane we wtorki, powroty w czwartki. Możemy wybrać przewozy do miast Budapeszt i Koszyce.

Obsługiwane przez linię polskie miasta to m.in. Warszawa, Radom, Kielce, Nowy Sącz, Krosno, Kraków, Katowice, Rzeszów, Sandomierz czy Tarnobrzeg.

Bilety Adamis Tours

Autokary Adamis Tours - jak kupić bilet?

Zakup biletu w serwisie BiletyAutokarowe.pl jest szybki i prosty: wystarczy wyszukać kurs na naszej stronie, wypełnić formularz i dokonać zapłaty online. Bilet zostanie wysłany na e-mail; następnie należy go wydrukować.

Możliwy jest także zakup przez telefon. Nasza infolinia oferuje obsługę od poniedziałku do soboty. Niezależnie od sposobu rezerwacji nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat - ceny biletów są cenami przewoźników.

Bilety autokarowe dla firm

Wysyłasz pracownika za granicę lub osobiście wyjeżdżasz w sprawach służbowych? Nie trać czasu na szukanie najlepszych połączeń. Pozwól nam zorganizować bilety autokarowe: znajdziemy najbardziej korzystny kurs i wykonamy rezerwację w Twoim imieniu. Za naszą obsługę nie zapłacisz ani grosza!

 

Sprawdź także: bilety autokarowe Elabus, autokary do Grecji, autokary do Niemiec

 

Czytaj całość

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym przewoźniku, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinie