POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: B3232G i

Biletyautokarowe.pl

WSZYSTKIE OFERTY / ADAMIS TOURS / AGAT / BECKER REISEN / ECOLINES / ELABUS / EST / EUROBUS / EUROLINES / INTERCARS / SIAMOS TOURS / SINDBAD

sindbad
Ocena przewoźnika: 5.4 Na podstawie 31 opinii
Bilety autokarowe Sindbad

Bilety autokarowe Sindbad

Biuro Podróży Sindbad to największy polski przewoźnik autokarowy, dziający w charakterze platformy przewozowej, łączący mniejszych przewoźników i zapewniający łatwiejszy dostęp do ich usług. Wysokie standardy jakości, sieć połączeń obejmująca większą część kontynentu, flota nowoczesnych autokarów - to tylko niektóre z zalet tej popularnej i cenionej linii.

Historia linii

Sindbad zaczynał działalność w roku 1983, jako jedno z pierwszych prywatnych biur podróży w powojennej Polsce. Po zmianie ustroju przedsiębiorstwo mogło się rozwinąć w cenioną międzynarodową linię autokarową, choć nigdy nie zrezygnowało z organizowania wycieczek czy imprez turystycznych. W roku 2004 Sindbad przekształcił się w platformę przewozową, zrzeszając przewoźników z całego kraju i ułatwiając pasażerom dostęp do ich oferty. Dziś do Sindbada należą popularne niegdyś marki Interbus i Nord, zaś platforma z powodzeniem konkuruje z największymi liniami autokarowymi na kontynencie.

 

Autokary Sindbad

 

 

Połączenia

 

Bilety Sindbad zabiorą Cię do ponad 20 krajów w całej Europie. Sieć połączeń obejmuje m.in. Francję, Belgię, Wielką Brytanię, Grecję, Bułgarię, Słowenię, Ukrainę czy Włochy.

Flota

Jako platforma autokarowa Sindbad jednoczy takie linie, jak Albatros, Almabus czy Star Turist, korzystając z ich floty na obsługiwanych przez siebie trasach. Ze względu na liczne aktualizacje floty oraz często dołączających do platformy partnerów trudno dokładnie policzyć autokary czy określić ich marki. Wszystkie pojazdy kursujące na połaczeniach międzynarodowych reprezentują klasę lux, czyli są wyposażone we własne toalety, bar z ciepłymi napojami, klimatyzację czy regulowane fotele. Jeśli chodzi o własne autokary Sindbad, to przewoźnik stawia na pojazdy uznanej niemieckiej marki Setra.

Bilety autokarowe Sindbad - łatwy zakup

Jak kupić bilety? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki - kursy linii Sindbad znajdziesz w systemie Voyager. Wypełnij formularz rezerwacji, opłać przejazd online i odbierz bilety przez e-mail. Możesz również dokonać zakupu telefonicznie, wybierając przesyłkę biletów pocztą albo odbiór w autokarze. Pamiętaj, aby przed kupnem zapoznać się z regulaminem linii.

 

Sprawdź również: Eurobus, Eurolines, Polonia Transport

 

Pobierz regulamin linii autokarowej Sindbad w formacie PDF.
Czytaj całość

Opinie o przewoźniku (31 wpisów)

5.4 Ogólna ocena
Personel:
5.5
Punktualność:
5.5
Połączenia:
5.7
Cena:
5.4
Komfort:
5.3
Bagaż:
5.2
 • 6
  Dodano: 2014-04-12, przez Mirunia (Bydgoszcz)

  Jechalam do Anglii w dniu 5.02.2014 po raz pierwszy Sindbadem mialam obawy przy przesiadkach jednak bylo to nadaremne wszystko przebiegalo bardzo pomyslnie Obsluga autokaru jak i kierowcy bardzo mili i uprzejmi Tak samo bylo w drodze powrotnej dwa miesiace pozniej Polecam przewoznika

  Polecam tę linię! Odpowiedz na opinię

  Wystąpił błąd

  Nr. rezerwacji:
   
  Treść odpowiedzi:
   
  Anuluj
 • 6
  Dodano: 2014-04-09, przez Emilia (SWINDON)

  Jechałam ze Swindon z dwoma przesiadkami. Trochę się bałam, że mi zgubią bagaż przy przenosinach ale wszystko było OK. Autokary nowoczesne ale do Słubic. Ten na dowozie krajowym już gorszy na szczęście to było kilka godzin. Kierowcy normalni tylko pilotka spała i jak ktoś poprosił o kawę łaskawie się ruszyła. Reszta OK

  Polecam tę linię! Odpowiedz na opinię

  Wystąpił błąd

  Nr. rezerwacji:
   
  Treść odpowiedzi:
   
  Anuluj
 • 6
  Dodano: 2014-03-30, przez Arleta P (GDAŃSK KOLONIA)

  Jechałam Interbusem, który jak się okazało był zwykłym sindbadem tylko że za 99zł !!!. To najlepsza dostępna cena jaką widziałam w internecie. Bilet kupiony na tej stronie internetowej. Pozdrawiam i dziękuje telefoniczną w zakupie biletu.

  Polecam tę linię! Odpowiedz na opinię

  Wystąpił błąd

  Nr. rezerwacji:
   
  Treść odpowiedzi:
   
  Anuluj
 • 5
  Dodano: 2014-03-05, przez Marzena (Kłodzko)

  Jechałam z Kłodzka do Heilbronnu i wszystko odbyło się bez żadnych problemów. Wpisujcie w uwagach na bilecie przód autokaru bo Panowie siadający z tyłu kultury to raczej za grosz nie mają.

  Polecam tę linię! Odpowiedz na opinię

  Wystąpił błąd

  Nr. rezerwacji:
   
  Treść odpowiedzi:
   
  Anuluj
 • 6
  Dodano: 2014-02-07, przez Roksana (Bruxela)

  Jechałam do Krakowa i cała trasa przebiegła bez większych uwag. Autokar zajechał na przystanek punktualnie. Kierowcy schludni i nawet mi bagaż wnosili.

  Polecam tę linię! Odpowiedz na opinię

  Wystąpił błąd

  Nr. rezerwacji:
   
  Treść odpowiedzi:
   
  Anuluj