POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: P934Y6 i

Biletyautokarowe.pl

WSZYSTKIE OFERTY / ADAMIS TOURS / AGAT / BECKER REISEN / ECOLINES / ELABUS / EST / EUROBUS / EUROLINES / INTERCARS / SIAMOS TOURS / SINDBAD

sandra
Bilety autokarowe Sandra
  • Biuro Stacjonarne oraz Internet Mamy Wszystkie Oferty!
  • Pomoc konsultantów przed i po zakupie.
  • Bezpieczne płatności kartą lub przelewem z 31 banków.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!

Bilety autokarowe Sandra

Sandra to niewielkie, lecz cenione przez pasażerów przedsiębiorstwo transportowe, oferujące połączenia pomiędzy wybranymi miastami w Polsce i Niemczech.

Historia i połączenia

Linia autokarowa Sandra powstała w roku 1990; od początku działalności jej specjalnością są przewozy do Niemiec. Główna trasa przewoźnika biegnie między miejscowościami Zawada i Stuttgart, choć generalnie linia obsługuje połączenia z południowej Polski do dużej części Niemiec.

Flota

Autokary Sandra to pojazdy uznanej niemieckiem marki MAN. Każdy z autobusów wyposażony jest w barek, klimatyzację, system wideo, wygodne fotele lotnicze, toaletę i telefon komórkowy.

 

Bilety autokarowe Sandra - rezerwacja w 3 minuty

 

Nie musisz tracić mnóstwa czasu na organizację podróży - w naszym serwisie bilety autokarowe Sandra kupisz w ciągu kilku minut. Porównaj dostępne oferty i wybierz tę, którą uznasz za najbardziej opłacalną, a następnie wypełnij formularz rezerwacji. Bilety trafią na Twój e-mail, gotowe do wydrukowania, natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty. Możesz również zamawiać telefonicznie i płacić w okienku bankowym czy pocztowym.


Sprawdź również: Zawadzkie, Autokar Polska, Eurores

Czytaj całość

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym przewoźniku, bądź pierwszy!

Dodaj swoją opinie