POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: 963X2C i

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Włochy

Sprawdź najtańsze połączenia!

Mogą mieć państwo pewność, że wyszukujemy najtańsze możliwe do uzyskania w danej chwili ceny biletów w systemach rezerwacyjnych VOYAGER i euroTICKET. Nasz system rezerwacji online działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń do nas i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku , na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.

Przewozy do Włoch - informator pasażera

Oferta współpracujących z nami przewoźników obejmuje przewozy autokarowe do kilkudziesięciu miejscowości we Włoszech. Część z nich jest jednak obsługiwana głównie w trakcie sezonu wakacyjnego.

WAŻNE: Masz pytania dotyczące oferty? Chcesz zarezerwować bilety przez telefon? Zadzwoń do nas: 71 724 23 77.

Koszty podróży

Bilety autokarowe do Włoch można kupić już za ok. 300 zł w przypadku przejazdu w jedną stronę, i ok. 530 zł, jeśli wybierzemy bilet w dwie strony. Niższą kwotę zapłacą osoby z uprawnieniami do zniżek (emeryci, inwalidzi) i dzieci. Warto zwracać uwagę na promocje, dzięki którym mamy szansę wybrać się do Włoch po bardzo atrakcyjnych cenach.

WAŻNE: W serwisie BiletyAutokarowe.pl bilety kosztują dokładnie tyle, co u przewoźnika. Nie doliczamy ani grosza prowizji!

Wymagane dokumenty

Choć mieszkańcy krajów Unii Europejskiej mogą wjechać do Włoch za okazaniem ważnego dokumentu tożsamości (np. dowodu czy paszportu), pasażerowie powinni przeczytać regulamin przewoźnika, aby dowiedzieć się, jakie dokumenty należy wziąć. Ich brak może sprawić, że kierowca nie wpuści Was do autokaru.

Autokary do Włoch - oferta dla firm

Chcesz oddelegować pracownika do Włoch? Skontaktuj się z nami, a następnie podaj miejsce wyjazdu i cel podróży, datę wyjazdu i liczbę biletów. Przygotujemy zestawienie ofert i pomożemy wybrać najlepszą możliwość. Zarezerwujemy bilety i zorganizujemy ich dostawę do pasażerów. Zapłacisz wyłącznie za bilety - nasza pomoc jest darmowa.

Kup tanie bilety do Włoch - szybko i oszczędnie!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Francji, autokary do Niemiec, bilety autokarowe do Austrii

Bilety autokarowe na trasie: Polska - Włochy

Bilety autokarowe na trasie: Włochy - Polska