POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: JL0CZ9 i

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Wielka Brytania

Sprawdź najtańsze połączenia!

Mogą mieć państwo pewność, że wyszukujemy najtańsze możliwe do uzyskania w danej chwili ceny biletów w systemach rezerwacyjnych VOYAGER i euroTICKET. Nasz system rezerwacji online działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń do nas i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku , na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.foto: Capt' Gorgeous, Trodel - Flickr CC

Przewozy do Wielkiej Brytanii - informator pasażera

Autokary do Anglii, Szkocji, Walii i Wielkiej Brytanii odjeżdżają z ponad 200 miejscowości w całej Polsce. Są to jedne z najpopularniejszych połączeń w kraju; obsługują je wszystkie większe platformy autokarowe (Eurolines, Eurobus, Sindbad), jak również wiele mniejszych linii. W ich ofercie znajdują się kursy do ponad 100 miejscowości na terenie Zjednoczonego Królestwa.

WAŻNE: Masz pytania lub problem z kupnem biletu? Skontaktuj się z nami - 71 724 23 77 lub 801 011 600. Nasza pomoc zawsze jest bezpłatna.

Koszty podróży

Zamawiając bilety autokarowe do Wielkiej Brytanii odpowiednio wcześnie, będziesz w stanie zorganizować podróż za ok. 350 zł w przypadku kursów w jedną stronę oraz niecałe 600 zł w przypadku przejazdu w dwie strony. W zależności od przewoźnika koszty mogą się różnić.

Pamiętajmy, że czym bliższa jest data wyjazdu, tym większe są ceny biletów - dlatego opłaca się składać rezerwację na kilka tygodni, a nawet miesięcy przed podróżą.

WAŻNE: Nie pobieramy żadnej prowizji. Płacisz tylko za bilety - tyle, ile na dworcu, i ani grosza więcej!

Wymagane dokumenty

Aby wjechać do Wielkiej Brytanii, obywatelom Unii Europejskiej wystarczy paszport lub dowód osobisty. Pamiętajmy, że poszczególne linie autokarowe posiadają własny regulamin dotyczący wymaganych dokumentów - koniecznie zapoznajmy się z nimi przed kupnem biletu.

Skąd biorą się różnice w formalnościach? Pojazd w trasie przejeżdża przez wiele krajów, które mogą mieć zróżnicowane przepisy dotyczące przekraczania granicy. Zawsze czytaj regulaminy - jeżeli zapomnisz wymaganego dokumentu, załoga może zabronić Ci wejścia do autokaru.

Bilety autokarowe do Anglii - oferta dla firm

Wysyłasz pracowników do Wielkiej Brytanii? Chcesz usprawnić i przyspieszyć organizację podróży? Skontaktuj się z nami i powiedz, ile biletów, dokąd i na kiedy potrzebujesz. Stworzymy zestawienie ofert i zaproponujemy możliwości, a gdy zdecydujesz się na jedną z nich, złożymy w Twoim imieniu rezerwację i zorganizujemy wysyłkę biletów do pasażerów.

Kup tanie bilety do Anglii - tanio, szybko, wygodnie!

Sprawdź również: autokary do Niemiec, bilety autokarowe do Czech, autokary do Francji

foto: Capt' Gorgeous, Trodel; źródło: Flickr CC

Bilety autokarowe na trasie: Polska - Wielka Brytania

Bilety autokarowe na trasie: Wielka Brytania - Polska