POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: 9IYAC7 i

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Niemcy

Sprawdź najtańsze połączenia!

Mogą mieć państwo pewność, że wyszukujemy najtańsze możliwe do uzyskania w danej chwili ceny biletów w systemach rezerwacyjnych VOYAGER i euroTICKET. Nasz system rezerwacji online działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń do nas i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku , na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.foto: Benson Kua, IvkoandRuth źródło - Flickr CC

Przewozy do Niemiec - informator pasażera

Nie bez powodu bilety autokarowe do Niemiec cieszą się dużą popularnością wśród polskich podróżników. Sieć połączeń obejmuje ponad 230 miast w Polsce i ponad 170 miast po stronie niemieckiej. Nie przesadzimy twierdząc, że dzięki autokarom można dostać się z dowolnej części Polski do dowolnej części Niemiec.

WAŻNE: W przypadku pytań lub trudności z rezerwacją, prosimy o kontakt telefoniczny: 71 724 23 77. Nasi konsultanci pomogą rozwiązań każdy problem.

Koszty podróży

Rozstrzał cenowy dotyczący biletów do Niemiec jest spory. Zależnie od tego, na jaki termin planujemy podróż, jakiego przewoźnika wybieramy i jak wcześnie kupujemy bilet, za przejazd w jedną stronę zapłacimy od 75 do niemal 200 zł. Przewozy dwustronne będą nas kosztować od 150 do 400 zł.

Osoby uprawnione mogą naturalnie korzystać ze zniżek. Warto również rezerwować bilety oferowane w ramach licznych promocji.

WAŻNE: kupując bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl, płacisz tyle, ile u przewoźnika - i ani grosza więcej. Nie pobieramy żadnych prowizji.

Wymagane dokumenty

Obywatele Unii Europejskiej mogą dostać się do Niemiec za okazaniem dowodu tożsamości, tzn. paszportu czy dowodu osobistego. Nie znaczy to jednak, że do odbycia podróży wystarczy jeden z tych dokumentów. Przed zakupem biletu trzeba zapoznać się z regulaminem wybranej linii autokarowej, w którym opisane są formalności związane z podróżą.

Przypominamy, że brak wymaganego przez linię dowodu może sprawić, że pasażer nie zostanie wpuszczony do autokaru. Upewnijmy się dwa razy, że posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty.

Autokary do Niemiec - oferta dla firm

Portal BiletyAutokarowe.pl zapewnia firmom pomoc w organizacji wyjazdów dla pracowników. Jeżeli chcesz wysłać jedną osobę lub całą grupę do Niemiec, a także jeśli sprowadzasz osoby do Polski, skontaktuj się z nami. Podaj miasto wyjazdu i docelowe, a także planowaną datę przejazdu, a przygotujemy zestawienie ofert i pomożemy w wyborze najbardziej opłacalnej z nich. Następnie w Twoim imieniu złożymy rezerwację i wyślemy Ci dane niezbędne do dokonania zapłaty. Przejmiemy na siebie cały trud organizacji podróży. Nasza pomoc jest i zawsze będzie bezpłatna.

Kup tanie bilety do Niemiec - szybko, tanio, wygodnie!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Anglii, autokary do Włoch, bilety autokarowe do Belgii

foto: Benson Kua, IvkoandRuth; źródło: Flickr CC

Bilety autokarowe na trasie: Polska - Niemcy

Bilety autokarowe na trasie: Niemcy - Polska