POMOC: 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 Twój kod pomocy: 383XX4 i

Biletyautokarowe.pl

Bilety autokarowe Polska - Niemcyfoto: Benson Kua, IvkoandRuth źródło - Flickr CC

Przewozy do Niemiec - informator pasażera

Nie bez powodu bilety autokarowe do Niemiec cieszą się dużą popularnością wśród polskich podróżników. Sieć połączeń obejmuje ponad 230 miejscowości w Polsce i ponad 170 miejscowości po stronie niemieckiej. Nie ma przesady w stwierdzeniu, że dzięki autokarom można dotrzeć z dowolnej części Polski do dowolnej części Niemiec.

WAŻNE: W przypadku pytań lub trudności z rezerwacją, prosimy o kontakt telefoniczny: 71 724 23 77. Nasi konsultanci pomogą rozwiązań każdy problem.

Koszty podróży

Rozstrzał cenowy dotyczący biletów do Niemiec jest duży. W zależności od tego, na jaki termin planujemy podróż, jaką linię wybieramy i jak wcześnie kupujemy bilet, za przejazd w jedną stronę zapłacimy od 75 do niemal 200 zł. Przewozy w dwie strony będą nas kosztować od 150 do 400 zł.

Osoby uprawnione mogą naturalnie korzystać ze zniżek. Warto również zamawiać bilety oferowane w ramach licznych promocji.

WAŻNE: kupując bilety w portalu BiletyAutokarowe.pl, płacisz tyle, ile u przewoźnika - i ani grosza więcej. Nie pobieramy żadnych prowizji.

Wymagane dokumenty

Obywatele Unii Europejskiej mogą dostać się do Niemiec za okazaniem dowodu tożsamości, tzn. paszportu lub dowodu osobistego. Nie oznacza to jednak, że do odbycia podróży wystarczy jeden z tych dokumentów. Przed zakupem biletu trzeba zapoznać się z regulaminem wybranej linii autokarowej, w którym znajdziemy formalności związane z podróżą.

Przypominamy, że brak wskazanego przez linię dowodu może sprawić, że podróżnik nie zostanie wpuszczony do autokaru. Warto upewnić się dwa razy, czy posiadamy wszystkie niezbędne dokumenty.

Autokary do Niemiec - oferta dla firm

Serwis BiletyAutokarowe.pl zapewnia firmom pomoc w organizacji podróży dla pracowników. Jeżeli chcesz wysłać jedną osobę lub całą grupę do Niemiec, a także jeśli sprowadzasz osoby do Polski, skontaktuj się z nami. Podaj miasto wyjazdu i cel podróży, a także planowaną datę przejazdu, a przygotujemy zestawienie ofert i pomożemy w wybraniu najbardziej opłacalnej z nich. Następnie w Twoim imieniu złożymy rezerwację i wyślemy Ci informacje niezbędne do dokonania zapłaty. Przejmiemy trud organizacji podróży. Nasza pomoc jest i zawsze będzie darmowa.

Kup tanie bilety do Niemiec - szybko, tanio, wygodnie!

Sprawdź również: bilety autokarowe do Anglii, autokary do Włoch, bilety autokarowe do Belgii

foto: Benson Kua, IvkoandRuth; źródło: Flickr CC

Tutaj kupisz najtaniej bilet na autokar Polska - Niemcy

  • Sprawdzone Biuro Sprzedaży Biletów Mamy Najniższe Ceny!
  • Pomoc Naszych Konsultantów przed i po zakupie.
  • Elastyczne Płatności Przelew lub Poczta PayPal, PayU, eCard.
  • Brak ukrytych opłat, Promocje! Gwarancja Niskiej Ceny!
  • Ponad 90 firm autokarowych Zawsze Masz Wybór!

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Niemcy możesz kupić online płacąc przelewem lub kartą. Mozesz także zamówić bilet telefonicznie u naszych konsultantów i opłacić go w dowolnym banku lub na najbliższej poczcie.

Bilet autokarowy na przejazd Polska - Niemcy możesz kupić on-line 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Przedstawiamy pełną ofertę międzynarodowych przewozów autokarowych, wszystkie dostępne promocje, akceptujemy wszystkie zniżki (na Kartę Stałego Klienta, zniżki związane z wiekiem).

Jeżeli masz problem z zakupem biletu przez Internet zadzwoń pod numer 71 724 23 77 lub 32 445 72 51 i zamów go telefonicznie. Bilet możesz opłacić w najbliższym banku, na poczcie lub w punkcie wpłat.

Zakupiony bilet otrzymasz pocztą do domu, na e-mail do wydruku lub odbierzesz go przy wsiadaniu do autokaru.

Przejazdy autokarowe na trasie: Polska » Niemcy - przykładowe połączenia.

Przejazdy autokarowe na trasie: Niemcy » Polska - przykładowe połączenia.